[quote name='Agnes']Nie ma ktos tej obrozy [url]http://www.pelna-miska.pl/sklep//_var/gfx/9b1683f620457a084f56907e55160824.jpg[/url] Retro Rex na psie brazowo-czarnym? Generalnie sie zastanawiam czy dla mojej suki bedzie dobre ;) I...nie bedzie nikogo chetnego na rogza xl Paint Paw? ;)[/QUOTE]
Iś od Chestera ma na owczarku. :) I Asiunia od Paco chyba też na owczarku.