Jump to content
Dogomania

Ana04

Members
  • Posts

    482
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ana04

  1. Jaki słodziak :loveu:
  2. Te uszy ma świetne. :loveu:
  3. To gratulujemy pierwszych sukcesów. :D
  4. http://img266.imageshack.us/img266/1851/weniavi2010r001.jpg Ale ma piękną czarną maskę :loveu: Uwielbiam takie. :)
  5. Kiedy coś nowego? :D
  6. Gratulacje dla medalisty! :)
  7. Ale słodkie maleństwo. :loveu:
  8. Gratuluję grzywka. :D
  9. A dziękuję. :) Faktycznie miejsca sporo to futro zajmuje, ale jak przyjemnie się do takiego puchacza przytulić. :D Czekamy na filmik :loveu:
  10. Witamy się po raz pierwszy. :razz: Ty wyczekujesz, a moja właśnie dzisiaj dostała.:roll: Roxie jest śliczna. :loveu:
  11. [quote name='Agnes']Nie ma ktos tej obrozy [url]http://www.pelna-miska.pl/sklep//_var/gfx/9b1683f620457a084f56907e55160824.jpg[/url] Retro Rex na psie brazowo-czarnym? Generalnie sie zastanawiam czy dla mojej suki bedzie dobre ;) I...nie bedzie nikogo chetnego na rogza xl Paint Paw? ;)[/QUOTE] Iś od Chestera ma na owczarku. :) I Asiunia od Paco chyba też na owczarku.
  12. Świetna wiadomość! :loveu:
  13. Świetnie Bono wygląda w tych żółwiach :D Pasuje Dianie róż. ^^
  14. Śliczne niedźwiadki :loveu:
  15. Mało czasu zostało... Naprawdę nikt nie może jej pomóc? :shake:
  16. Dobki są świetne :) Mam przyjemność wyprowadzać na spacery taką adoptowaną suczkę, Nera się nazywa. :loveu:
  17. Ana04

    Gabi&Kapsel

    I do nas też więc się nie przejmuj :P Dawaj zdjęcia psów! :)
  18. Ana04

    Diana :)

    [url]http://i922.photobucket.com/albums/ad63/lucawer/diana.jpg?t=1276377643[/url] Śliczna :loveu:
  19. Przykro mi :( Trzymaj się..
  20. Wytrzymałe są rzeczy od Taks :) Azowe zrywy wytrzymują, a trochę siły ma.
  21. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]no Marta brawo:D Ja jak byłam w Katowicach w zoologu w zamiarze kupna Rogza 40mm to cena mnie zabiła były 2 wzorki na krzyż i 103 zł [/COLOR][/QUOTE] W BB rogz 40mm kosztuje 82 zł. :D A z odblaskiem 79. ^^
  22. [img]http://img7.imageshack.us/img7/5013/ana1p.jpg[/img] Ja od Taks mam z takim odblaskiem. ;)
×
×
  • Create New...