Mnie się też wydaje, ze jeśli PAni Dorota się zalogowała, jest obecna i czeka na psiaka, poza tym akceptuje warunki adopcji (kastracja ! ) to warto jechać, a do tego jeszcze jakieś psiaki by pojechały przy okazji, to super !
Kasia może Panu z Zakopca Nero się spodoba ?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/205459-Nero-pirenejski-pies-g%C3%B3rski-odebrany-w%C5%82a%C5%9Bcicielom-ju%C5%BC-w-hoteliku-POTRZEBUJEMY-POMOCY[/url]