Boszszsz, nie wierzę, aż Lobo mi teraz wzdychnął :))Amcia ma szansę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To jakby co, odpukać to Zbyszek dwa psy wyadoptuje :) chyba mu będzie smutno :)
Foczka w domku, Era za TM, to tylko kotek zostanie :)
Kasia ja mam prawie gotowy bazarek, napewno na Jarę część będzie, tylko szukam łosia;) ;) który go poprowadzi, bo ja na tydzień wyjeżdżam, jak sie Basia zgodzi to juz go uruchomie jutro :)
Tak my w hotelu u Aśki od dawna Joserę dawałyśmy wszystkim psom, rodzajów jest co niemiara, a jeszcze jak dużo zamawiała Asia to przywozili na paletach i cena była dużo niższa hurtowo.
Basia a czy jemu ciśnienie nie rozsadza oka?? bo to tak wygląda, to jest straszny ból... może trzeba szybko podawać takie preparaty jak Reno Farcikowi? a jak go boli i nie będzie opcji na poprawę, to moze lepiej amputować...... tak głośno myślę....
Pieniążki z bazarków mamy jeszcze.
O kurcze, a już się cieszyliśmy ...:( dajcie konto to chociaż grosza od nas z Mielca dorzucimy, pamiętamy co Dziewczyny zrobiłyście dla naszej mieleckiej cc-tki :)