:-(:-(Czarodziejko :calus::calus: nie da się cofnąć czasu... starość idzie a potem odchodzimy, ważne jak One odeszły - Kochane, Szczęśliwe przy Tobie, zawsze jest ciężko, ale nie da się tego zawrócić :shake:
Trzymaj sie mocno i cieszmy sie ze szczęścia Miśki, bo chyba nikt za bardzo nie wierzył, że się uda, a jednak!! Kaja oby nie cierpiała..