Jump to content
Dogomania

kaskadaffik

Members
  • Posts

    9631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaskadaffik

  1. Olalola not found bazarek :) Halusiu ile jeszcze będziesz czekał, przecież takie cudeńka jak Ty to skarby ....
  2. Biedny Morusek pewnie się też nie może odnaleźć po śmierci ukochanego przyjaciela, eh i znowu płacz, Antosiu :( :( (*) (*)
  3. Opisy o zachowaniu Lorka czyta się z zapartym tchem jak jakąś powieść :) fajnie że wielopies tak sie odważa już :)
  4. To super wieści, taraz jak wyprowadzamy kilka schroniskowych kolegów Sajfika to robią to samo, tarzanko jest super, pozdrawiamy gorąco w zimowe dni :) :)
  5. Takiego Cie Myszko będziemy pamiętać .......:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(
  6. Niby od jakiegoś czasu wszyscy spodziwaliśmy się , że musi to nastapić, ale jak przeczytałam to cały czas buczę :( Antoniuszku Kochanie, tyle zdjęć Twojego pycholka szczęsliwego mi stanęło przed oczami, nie wiem co napisać, śpij Aniołku nasz :( :( (*)
  7. Halcia nie wyszło mi tak Kochanaie !!!!! i w 34 i w tym koło Boya sa maluszki jeszcze, napewno nie do ogłaszania ....
  8. [quote name='ewatr']Matko ile malizn :placz: posztaram sie cos poogłąszac wieczorem ...[/QUOTE] W boksie 34 sa napewno dwa szczeniaki nowe, przynajmniej ja ich nie widziała, pewnie sie urodziły..... trzy puchate kulki koło Boyka. Nie obczaiłam, które małe poszło, bo obie czekoladki- kudłata i nie są naprzeciw wejścia,rudy terrorysta co mała czarna atakował też jest ... Sunia co została od Zbyszka poszła na świetlice, także nie będzie sama bidulka :)
  9. Śliczne :) :) :) jaka mają figutę i postawę, jakby były rasówki rodowodowe :) :)
  10. To niech ona tam u Was nie podpija ;) ;) Bo psom nie wolno !!!!!!!!!!!!!!!!:) Super że wszystko ok :)
  11. Ło a gdzie te Psy ;) jak z procy :) :)
  12. Zapraszamy, Gustawku śpisz już chyba maleńki :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/180172-Dla-kaA-dego-coA-fajnego-firanki-zasA-onka-polarki-na-Mielec-24-02?p=14136947#post14136947[/url]
  13. Jesoo ogonek to mu prawie odpada z radości :) Zapraszam Ciotki [url]http://www.dogomania.pl/threads/180172-Dla-kaA-dego-coA-fajnego-firanki-zasA-onka-polarki-na-Mielec-24-02?p=14136947#post14136947[/url]
  14. Ale ogonem wymachuje cały czas, taki cichociemny gość ;) Zapraszamy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/180172-Dla-kaA-dego-coA-fajnego-firanki-zasA-onka-polarki-na-Mielec-24-02?p=14136947#post14136947[/url]
  15. Ciekawe właśnie jak tam mają w Brzyściu bo tam wiejska droga, zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/180172-Dla-kaA-dego-coA-fajnego-firanki-zasA-onka-polarki-na-Mielec-24-02?p=14136947#post14136947[/url]
  16. O to jakiś mail konkretny chyba, trzymam kciuki i pozwole sobie zaprosić :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/180172-Dla-kaA-dego-coA-fajnego-firanki-zasA-onka-polarki-na-Mielec-24-02?p=14136947#post14136947[/url]
  17. To trzymam kciki za transport i zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/180172-Dla-kaA-dego-coA-fajnego-firanki-zasA-onka-polarki-na-Mielec-24-02?p=14136947#post14136947[/url]
  18. Agnieszka nie wchodzi bazarek - not found ;) to ja zaprosze na nasz :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/180172-Dla-kaA-dego-coA-fajnego-firanki-zasA-onka-polarki-na-Mielec-24-02?p=14136947#post14136947[/url]
  19. O nie da się tu nie płakać, pamiętam ja Antosia wiozłyśmy do Renatki, jak wszedł i dreptał, bo nie chciał stanąć w miejsu, żeby się chyba to co piękne nie skończyło .... i nie skończyło się , ma Kochająca Renatkę , Kochającego Przyjaciela do spania, jest szczęśliwy i napewno nie boi się że zaśnie ... :(
  20. Tu u Bercika dużo Ciotek to pozwolę sobie zaprosić :) http://www.dogomania.pl/threads/180172-Dla-kaA-dego-coA-fajnego-firanki-zasA-onka-polarki-na-Mielec-24-02?p=14136947#post14136947
  21. To czekamy i zapraszamy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/180172-Dla-kaA-dego-coA-fajnego-firanki-zasA-onka-polarki-na-Mielec-24-02?p=14136947#post14136947[/url]
  22. To dopiero Bubolec kanapowiec, a my się martwiliśmy że ona po schodach nie wejdzie ;) Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/180172-Dla-kaA-dego-coA-fajnego-firanki-zasA-onka-polarki-na-Mielec-24-02?p=14136947#post14136947[/url]
×
×
  • Create New...