-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Haluś-młode rude cudo już we WŁASNYM DOMU :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Olalola not found bazarek :) Halusiu ile jeszcze będziesz czekał, przecież takie cudeńka jak Ty to skarby .... -
>> SAIF << miziasty kudłacz dla każdego - JUŻ W DOMKU W RYBNIKU!!!
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
To super wieści, taraz jak wyprowadzamy kilka schroniskowych kolegów Sajfika to robią to samo, tarzanko jest super, pozdrawiamy gorąco w zimowe dni :) :) -
Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184
kaskadaffik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Halcia nie wyszło mi tak Kochanaie !!!!! i w 34 i w tym koło Boya sa maluszki jeszcze, napewno nie do ogłaszania .... -
Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184
kaskadaffik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatr']Matko ile malizn :placz: posztaram sie cos poogłąszac wieczorem ...[/QUOTE] W boksie 34 sa napewno dwa szczeniaki nowe, przynajmniej ja ich nie widziała, pewnie sie urodziły..... trzy puchate kulki koło Boyka. Nie obczaiłam, które małe poszło, bo obie czekoladki- kudłata i nie są naprzeciw wejścia,rudy terrorysta co mała czarna atakował też jest ... Sunia co została od Zbyszka poszła na świetlice, także nie będzie sama bidulka :) -
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Śliczne :) :) :) jaka mają figutę i postawę, jakby były rasówki rodowodowe :) :) -
To niech ona tam u Was nie podpija ;) ;) Bo psom nie wolno !!!!!!!!!!!!!!!!:) Super że wszystko ok :)
-
BRAWURKA jak border collie z Mielca - W KOŃCU DOCZEKAŁA SIĘ DOMU :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ło a gdzie te Psy ;) jak z procy :) :) -
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
kaskadaffik replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy, Gustawku śpisz już chyba maleńki :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/180172-Dla-kaA-dego-coA-fajnego-firanki-zasA-onka-polarki-na-Mielec-24-02?p=14136947#post14136947[/url] -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jesoo ogonek to mu prawie odpada z radości :) Zapraszam Ciotki [url]http://www.dogomania.pl/threads/180172-Dla-kaA-dego-coA-fajnego-firanki-zasA-onka-polarki-na-Mielec-24-02?p=14136947#post14136947[/url] -
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
kaskadaffik replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
O to jakiś mail konkretny chyba, trzymam kciuki i pozwole sobie zaprosić :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/180172-Dla-kaA-dego-coA-fajnego-firanki-zasA-onka-polarki-na-Mielec-24-02?p=14136947#post14136947[/url] -
TRAGEDIA!! Sunia z urwaną łapką!! JUŻ W DOMU STAŁYM! :)
kaskadaffik replied to eneda's topic in Już w nowym domu
To trzymam kciki za transport i zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/180172-Dla-kaA-dego-coA-fajnego-firanki-zasA-onka-polarki-na-Mielec-24-02?p=14136947#post14136947[/url] -
Agnieszka nie wchodzi bazarek - not found ;) to ja zaprosze na nasz :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/180172-Dla-kaA-dego-coA-fajnego-firanki-zasA-onka-polarki-na-Mielec-24-02?p=14136947#post14136947[/url]
-
O nie da się tu nie płakać, pamiętam ja Antosia wiozłyśmy do Renatki, jak wszedł i dreptał, bo nie chciał stanąć w miejsu, żeby się chyba to co piękne nie skończyło .... i nie skończyło się , ma Kochająca Renatkę , Kochającego Przyjaciela do spania, jest szczęśliwy i napewno nie boi się że zaśnie ... :(