-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Hehe wieści wróciły do domu :) i wszystko w porządku, Lennon super, Gosia martwiłaś sie , że może nie jeść, to bys padła jakbyś zobaczyła jak walczyłam z Nim dzisiaj żeby wypędzić z "kuchni" z karmami ;) ;) Swoje po spacerku dostał, moment zjadł, a przy drugim wyprowadzaniu "zaplatał" mi się między nogami i nie mogłam Go od worków odciągnąć :) Łebek do wora i dawaj :)
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
kaskadaffik replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przykro mi ale nie mam zdjecia narazie, bo był dzisiaj Pan Jan stolarz na obiekcie i z Barnabą wyszłam tylko na smyczy, bałyśmy się reakcji na Obcego"więc nie było jak cyknąć, ale jutro chyba już Pana Jana nie będzie to zrobimy. Na męża Asi Barnaba bardzo dobrze zareagował, pozanali się i lubią :) Zapoznanie z kiełbaską w ręce :) Ja o operacji nic nie wiem, zapytam jutro co i jak .. -
Kochany Grubcio już za TM........[*]
kaskadaffik replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie no tak strasznie nie było :) :) bazarki będą :) Grubcio wybiegany, rana bardzo ładnie się goi i zabliźnia, jedzenie znika z prędkością światła :) :) -
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
kaskadaffik replied to majuska's topic in Już w nowym domu
No właśnie zonk, bo nie zdążyłam podjechać :( jak tylko będę to obiecuję pomiziać i zobaczę czy chłopak dalej sieje terror ;) -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
kaskadaffik replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam wczoraj z Tomkiem jeszcze raz o Zorzy, On twierdzi że lepiej nie ruszać, zostawić tak, jak jest, gdyby było wcześniej leczone byłoby dobrze ... czy ktoś Cię Żabka pokocha na tyle, żeby do domku zabrać ?? :( -
Gucio i Saba szczęśliwie w swoich domkach :)
kaskadaffik replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=wnd8cJIy5XA[/URL] Dziewczyny, tu jest filmik z Olusiem ale przewija się między nami Gutek, jakby ktoś chciał zobaczyć, wczoraj został wykastrowany, wybudzał się powoli, ale jak zobaczył kota, to od razu stanął na równe nogi ;) -
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
kaskadaffik replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
SSSSSSSSSSSSUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPPPEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRR, bo Psina mogłaby się powoli zamykać w schroniska, bardzo się z domku cieszę :) Lunka powodzenia :) -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
kaskadaffik replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że jest szansa dla Maluszka, oby to był dobry i cierpliwy domek :) Dziękuję za wątek Gutka :) -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
kaskadaffik replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Poznania i przebywania z Nim prawie codziennie ;) Pomagam teraz w hotelkiu u Asi :) -
Haluś-młode rude cudo już we WŁASNYM DOMU :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Haluś napewno się doczekasz, bardzo mocno trzymamy kciuki za Ciebie :) -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
kaskadaffik replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Tak to Oluś :) znał mnie w dniu kreceniu filmu drugi dzień :) on ma wielki problem z pokonaniem strachu przed wszystkim, jest niesamowicie czujny, leci mucha, pierdnie mrówka, a on to wszystko wyłapuje i się cofa, ale pracujemy nad tym :) ugryźć chciał, ale tylko ze strachu przy łapaniu Go, to jest przekochany Piesek, tylko podejście nowego właściciela musi bć odpowiednie, nie narzucać Mu się, On wreszcie sam podchodzi, poliże, powącha i już jest Kumpel jak nic !! Bardzo Mu pomaga też Gucio, On jest niesamowicie otwarty do ludzi, a Olek stara się Go naśladować, Gucio wczoraj został wykastrowany :) czy Któraś z Was nie ma może wątku Guci, tego który jest z Olusiem na filmiku ? -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
kaskadaffik replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Hej Dziewczyny :) Prosze bardzo [url]http://www.youtube.com/watch?v=wnd8cJIy5XA[/url] Widzę że myślicie nad kongiem dla Olusia, ja osobiście uważam , że to bardzo dobry pomysł, bo On zjada wszystko i rozdziera, może by się zajął wtedy i byłoby super. Jak dacie radę go zakupić napewno Oluś będzie się nim bawił :) -
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
kaskadaffik replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Czekam , czekam , czekam, wiadomo coś ? -
Kochany Grubcio już za TM........[*]
kaskadaffik replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hej Gosia, dzięki za wątki :) wiecie ja nie wiedziałam , że Grubaska nie można karmić z ręki bo mi Asia zapomniała powiedzieć i podkładam Psiurowi smaczki pod pyszczek, a tu prawie palce straciłam ;) Grubcio je wszystko w każdej ilości, muszę poczytać Jego historię, czy był głodzony może czy coś .... a tak to jest grzeczny i kochany !!!! -
Kochany Grubcio już za TM........[*]
kaskadaffik replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O znalazłam wątek :) :) Mój Kochany Grubcio, zjadacz mojej ręki :) Obiecuję zdjęcia :) Gosia miałaś mi wątki podesłać ! -
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
kaskadaffik replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
No to mamy sobote godzinę po 9 , ciekawe jak tam ?? -
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
kaskadaffik replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
No to mamy sobote godzinę po 9 , ciekawe jak tam ?? -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
kaskadaffik replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewczyny Talcott ma bana nie wiem na ile, ale dlatego nie może nic napisać, napewno wątki czyta ... Skoro tak prosicie ;) ;) to w poniedziałek zrobie zdjęcia ładne Barnaby i wstawię :) On jest fajny, dobry Chłopak ale psów niet !!! Nawet jak wychodzi z domku na spacery, to trzeba Go albo ciągnąć na smyczy albo "pchać " do przodu za kufer, bo zjada drzwi od innych boksów z psami :) a pazurami tak drze po panelach, że aż się zapach unosi jakby ognisko rozpalać ;) -
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jamor jak dla mnie to Ty powinieneś pisać jakies felietony do gazet, to się czyta na jednym oddechu i z usmiechem na twarzy :) jak Ci takie rzeczy do głowy momentalnie przychodzą to nie wiem, ale super :) :) Masienka Tajga nie poszła do domu :( :( Siedzi biedna w małym boksie dalej, Pani się wogóle nie odezwałą co miałą po Nią być :( :( Ona jak widzi człowieka to szaleje z radości, jakby miałą przez te kraty wyskoczyć :) -
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
kaskadaffik replied to majuska's topic in Już w nowym domu
A ja Go wymiziam na żywo za parę godzin ;)