Jump to content
Dogomania

kaskadaffik

Members
  • Posts

    9631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaskadaffik

  1. Hehe wieści wróciły do domu :) i wszystko w porządku, Lennon super, Gosia martwiłaś sie , że może nie jeść, to bys padła jakbyś zobaczyła jak walczyłam z Nim dzisiaj żeby wypędzić z "kuchni" z karmami ;) ;) Swoje po spacerku dostał, moment zjadł, a przy drugim wyprowadzaniu "zaplatał" mi się między nogami i nie mogłam Go od worków odciągnąć :) Łebek do wora i dawaj :)
  2. Przykro mi ale nie mam zdjecia narazie, bo był dzisiaj Pan Jan stolarz na obiekcie i z Barnabą wyszłam tylko na smyczy, bałyśmy się reakcji na Obcego"więc nie było jak cyknąć, ale jutro chyba już Pana Jana nie będzie to zrobimy. Na męża Asi Barnaba bardzo dobrze zareagował, pozanali się i lubią :) Zapoznanie z kiełbaską w ręce :) Ja o operacji nic nie wiem, zapytam jutro co i jak ..
  3. Nie no tak strasznie nie było :) :) bazarki będą :) Grubcio wybiegany, rana bardzo ładnie się goi i zabliźnia, jedzenie znika z prędkością światła :) :)
  4. No właśnie zonk, bo nie zdążyłam podjechać :( jak tylko będę to obiecuję pomiziać i zobaczę czy chłopak dalej sieje terror ;)
  5. Kurde nie mogę tego filmiku z kotem wgrać, zdjęcia jeszcze Mu zrobię to wstawię, tylko to taka wiercipiętka jest, że nie wiem czy dam rade ładne zrobić ;) :)
  6. Rozmawiałam wczoraj z Tomkiem jeszcze raz o Zorzy, On twierdzi że lepiej nie ruszać, zostawić tak, jak jest, gdyby było wcześniej leczone byłoby dobrze ... czy ktoś Cię Żabka pokocha na tyle, żeby do domku zabrać ?? :(
  7. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=wnd8cJIy5XA[/URL] Dziewczyny, tu jest filmik z Olusiem ale przewija się między nami Gutek, jakby ktoś chciał zobaczyć, wczoraj został wykastrowany, wybudzał się powoli, ale jak zobaczył kota, to od razu stanął na równe nogi ;)
  8. SSSSSSSSSSSSUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPPPEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRR, bo Psina mogłaby się powoli zamykać w schroniska, bardzo się z domku cieszę :) Lunka powodzenia :)
  9. Bardzo się cieszę, że jest szansa dla Maluszka, oby to był dobry i cierpliwy domek :) Dziękuję za wątek Gutka :)
  10. Poznania i przebywania z Nim prawie codziennie ;) Pomagam teraz w hotelkiu u Asi :)
  11. Haluś napewno się doczekasz, bardzo mocno trzymamy kciuki za Ciebie :)
  12. Tak to Oluś :) znał mnie w dniu kreceniu filmu drugi dzień :) on ma wielki problem z pokonaniem strachu przed wszystkim, jest niesamowicie czujny, leci mucha, pierdnie mrówka, a on to wszystko wyłapuje i się cofa, ale pracujemy nad tym :) ugryźć chciał, ale tylko ze strachu przy łapaniu Go, to jest przekochany Piesek, tylko podejście nowego właściciela musi bć odpowiednie, nie narzucać Mu się, On wreszcie sam podchodzi, poliże, powącha i już jest Kumpel jak nic !! Bardzo Mu pomaga też Gucio, On jest niesamowicie otwarty do ludzi, a Olek stara się Go naśladować, Gucio wczoraj został wykastrowany :) czy Któraś z Was nie ma może wątku Guci, tego który jest z Olusiem na filmiku ?
  13. I ja też się do podczytaywania przyznaję :) ale dogo dzisiaj nie szaleje, aż miło :) Bubcia - Grubcia pozdrawiamy :)
  14. Hej Dziewczyny :) Prosze bardzo [url]http://www.youtube.com/watch?v=wnd8cJIy5XA[/url] Widzę że myślicie nad kongiem dla Olusia, ja osobiście uważam , że to bardzo dobry pomysł, bo On zjada wszystko i rozdziera, może by się zajął wtedy i byłoby super. Jak dacie radę go zakupić napewno Oluś będzie się nim bawił :)
  15. Witam :) zaraz kilka zdjęć wstawię , nie są żadna rewelacja, ale zawsze jakieś :)
  16. Czekam , czekam , czekam, wiadomo coś ?
  17. Hej Gosia, dzięki za wątki :) wiecie ja nie wiedziałam , że Grubaska nie można karmić z ręki bo mi Asia zapomniała powiedzieć i podkładam Psiurowi smaczki pod pyszczek, a tu prawie palce straciłam ;) Grubcio je wszystko w każdej ilości, muszę poczytać Jego historię, czy był głodzony może czy coś .... a tak to jest grzeczny i kochany !!!!
  18. O znalazłam wątek :) :) Mój Kochany Grubcio, zjadacz mojej ręki :) Obiecuję zdjęcia :) Gosia miałaś mi wątki podesłać !
  19. No to mamy sobote godzinę po 9 , ciekawe jak tam ??
  20. No to mamy sobote godzinę po 9 , ciekawe jak tam ??
  21. Dziewczyny Talcott ma bana nie wiem na ile, ale dlatego nie może nic napisać, napewno wątki czyta ... Skoro tak prosicie ;) ;) to w poniedziałek zrobie zdjęcia ładne Barnaby i wstawię :) On jest fajny, dobry Chłopak ale psów niet !!! Nawet jak wychodzi z domku na spacery, to trzeba Go albo ciągnąć na smyczy albo "pchać " do przodu za kufer, bo zjada drzwi od innych boksów z psami :) a pazurami tak drze po panelach, że aż się zapach unosi jakby ognisko rozpalać ;)
  22. Jamor jak dla mnie to Ty powinieneś pisać jakies felietony do gazet, to się czyta na jednym oddechu i z usmiechem na twarzy :) jak Ci takie rzeczy do głowy momentalnie przychodzą to nie wiem, ale super :) :) Masienka Tajga nie poszła do domu :( :( Siedzi biedna w małym boksie dalej, Pani się wogóle nie odezwałą co miałą po Nią być :( :( Ona jak widzi człowieka to szaleje z radości, jakby miałą przez te kraty wyskoczyć :)
  23. A ja Go wymiziam na żywo za parę godzin ;)
×
×
  • Create New...