-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
kaskadaffik replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witam z Moim Kolegą Barnabą , proszę sie zapisywać na zdjęcia , mam Jego mnóstwo:) Żartuję :) :) :) czy chcecie Barnabika zdjęcia tutaj czy nie mam robić ;) Codziennie teraz z Nim jestem, jest okropny;) nie ma kolegów ani kolezanek bo nie lubi, ale jest pełen życia i werwy, obiecuję, że zdjęcia będą, Asia mnie prosiła, bo sama ma urwanie głowy .. Sylwia a Ty tu skąd ?? :) -
Elza i Koni w swoich własnych domkach
kaskadaffik replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
Żadna Pakosia !!!!!!!!!!!!!!!!! Reagujemy tylko na Elzę :) :) miziamy sie i przytulamy, Elzunia ma kolegę Uszatka i Grubcia noi biduleńkę Burajka, ale i tak najbardziej kochamy tulenie się do ludzia i buziaki [IMG]http://images50.fotosik.pl/268/4ebaab2b97387e29med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/267/77b16e3415b9148fmed.jpg[/IMG] -
Elza i Koni w swoich własnych domkach
kaskadaffik replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
Witam, dostała od Ulki18 adres tego wątku i chciałam Wam cos pokazać :) :) nie wiem czy ktoś kojarzy tego Psa .. :) [IMG]http://images44.fotosik.pl/268/d8cb3c30515e8292med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/264/cea266682b1c99aamed.jpg[/IMG] -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
kaskadaffik replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Znaczy się Nasza Zorza była w domu, bo ja chyba przegapiłam ;) -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
kaskadaffik replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Halcia pieniądze trzymam jak mówisz narazie , zaraz rozliczę drugi bazarek i podam ile ma Zorza w skarpecie, nie zdążyłam dzisiaj do schroniska, mam nadzieję że jutro dam radę, jak nie to sobota ... Doktorowi ogromne dzięki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
kaskadaffik replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Ząbku gdzie ktoś na Ciebie czeka, gdzie ?? ;( -
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
kaskadaffik replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Mocno trzymam kciuki za sunieczkę, oby to był już ten domek :) -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
kaskadaffik replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Wiem od Halci, że jeden z wetów powiedział też , żeby nie ruszać raczej, jak wejdzie sama pewnie napisze resztę :( -
Super, super Sunia jest rewelacja, Emi u nas zabiegi stomatologiczne mimo że nie są tanie, to są dużoooo tańsze niż za granica Polski, poczytaj u Kasi w Stanach u Sabina02 ile ona zapłaciła to nawet ciężko uwierzyć ...... Dziąślaka mój Daffik też miał i mu rósł, mówili żeby usuwać, a któregoś dnia do pyska zaglądam a on się wchłonął 8) Bubeńka ależ jestes cudna, aż miło tu zaglądać i o Tobie czytać :) :) :) :)
-
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O ile dobrze się ułoży to Talga dzisiaj miałą iść do domu, ale Pani przy mnie nie było jeszcze, czekamy na info od Kierownika jutro czy poszła, jak nie to mamy ogłaszać :) a oprócz tego jest ?Tajfun, o niego to wogóle nikt nie pyta :( Bronek jak tam żyjesz czy Cię Tuptuś zaszlachtował ;) -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
kaskadaffik replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Halcia wzięła zdjęcie, sunia jest zadowolona z kolegi :) Zobaczymy co się dowie ... -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
kaskadaffik replied to majuska's topic in Już w nowym domu
O ja miałąm jutro zrobić wątek z nowym filmikiem jakimś, jak damy radę nakręcić, a Tu mnie Ciotka wyręczyłaś , dzięki :) Dorothy narazie sami nie wiemy, jutro popytamy jeszcze Kierownika czego się więcej dowiedział i będziemy myśleć co dalej .... Wszyscy bardzo chcemy jej pomóc, ona jest taka przekochana,. a zapomniałam napisać że około cztereh dni Zorza nie jest sama ale ma towarzysza bokserka w boksie, to im raźniej :) :) -
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
kaskadaffik replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Jesoo jaka wystraszona i te uszka takie podkulone, biedactwo :( :( :( :( -
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
kaskadaffik replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Jesoo jaka wystraszona i te uszka takie podkulone, biedactwo :( :( :( :( -
Haluś-młode rude cudo już we WŁASNYM DOMU :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
i musi się doczekać !! -
BRAWURKA jak border collie z Mielca - W KOŃCU DOCZEKAŁA SIĘ DOMU :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Super , że coś rusza w Niej, jeszcze będzie z niej przytulak :) -
Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184
kaskadaffik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Zorza Ty małpko, dobrze chcą dla Ciebie a Ty ustać w miejscu nie możesz ?? !! -
Brawo brawo , ja się nieskromnie pochwalę że to moje liceum i jestem strasznie szczęśliwa że coś się tam ruszyło bo wcześniej nic takiego nie był, a Pani Lewndowska mnie chemii uczyła :) ale wtedy nie myślałam, że jest taka fajna ;) i zorganizuje akcję :)
-
To był Szok ... Rzeszów - znowu szuka domu :(((
kaskadaffik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
O nieeeeee, ale ludzie sa beznadziejnie głupi :( :( nie ma słów co musi czuć biedna odrzucona Psina, Szoku tak mi przykro, a Pań stwo tak niby historię biedaka znali :( to faktycznie przyczymili sie do jeszcze większego nieszczęścia Psiny ..................