Jump to content
Dogomania

kaskadaffik

Members
  • Posts

    9631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaskadaffik

  1. Witam z Moim Kolegą Barnabą , proszę sie zapisywać na zdjęcia , mam Jego mnóstwo:) Żartuję :) :) :) czy chcecie Barnabika zdjęcia tutaj czy nie mam robić ;) Codziennie teraz z Nim jestem, jest okropny;) nie ma kolegów ani kolezanek bo nie lubi, ale jest pełen życia i werwy, obiecuję, że zdjęcia będą, Asia mnie prosiła, bo sama ma urwanie głowy .. Sylwia a Ty tu skąd ?? :)
  2. Żadna Pakosia !!!!!!!!!!!!!!!!! Reagujemy tylko na Elzę :) :) miziamy sie i przytulamy, Elzunia ma kolegę Uszatka i Grubcia noi biduleńkę Burajka, ale i tak najbardziej kochamy tulenie się do ludzia i buziaki [IMG]http://images50.fotosik.pl/268/4ebaab2b97387e29med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/267/77b16e3415b9148fmed.jpg[/IMG]
  3. Ale supeeeer, jak Murka napisała , to z lękiem wchodziłąm a tu tak fajnie, Marcelku :)
  4. Witam, dostała od Ulki18 adres tego wątku i chciałam Wam cos pokazać :) :) nie wiem czy ktoś kojarzy tego Psa .. :) [IMG]http://images44.fotosik.pl/268/d8cb3c30515e8292med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/264/cea266682b1c99aamed.jpg[/IMG]
  5. Znaczy się Nasza Zorza była w domu, bo ja chyba przegapiłam ;)
  6. No dzisiaj , pisałam Ci że pomagam w hotelu teraz :) Jutro też będę od 8 rano .
  7. Mam średni filmik Łoliego z kotem, on się cieszył do kota, zero agresji, ale nie znalazłyśmy kota odpowiedniego do testu, jak kamień w wodę, jutro postaram się wstawić :) a może uda się zrobić lepszy :)
  8. Halcia pieniądze trzymam jak mówisz narazie , zaraz rozliczę drugi bazarek i podam ile ma Zorza w skarpecie, nie zdążyłam dzisiaj do schroniska, mam nadzieję że jutro dam radę, jak nie to sobota ... Doktorowi ogromne dzięki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  9. Ząbku gdzie ktoś na Ciebie czeka, gdzie ?? ;(
  10. Mocno trzymam kciuki za sunieczkę, oby to był już ten domek :)
  11. Wiem od Halci, że jeden z wetów powiedział też , żeby nie ruszać raczej, jak wejdzie sama pewnie napisze resztę :(
  12. Super, super Sunia jest rewelacja, Emi u nas zabiegi stomatologiczne mimo że nie są tanie, to są dużoooo tańsze niż za granica Polski, poczytaj u Kasi w Stanach u Sabina02 ile ona zapłaciła to nawet ciężko uwierzyć ...... Dziąślaka mój Daffik też miał i mu rósł, mówili żeby usuwać, a któregoś dnia do pyska zaglądam a on się wchłonął 8) Bubeńka ależ jestes cudna, aż miło tu zaglądać i o Tobie czytać :) :) :) :)
  13. O ile dobrze się ułoży to Talga dzisiaj miałą iść do domu, ale Pani przy mnie nie było jeszcze, czekamy na info od Kierownika jutro czy poszła, jak nie to mamy ogłaszać :) a oprócz tego jest ?Tajfun, o niego to wogóle nikt nie pyta :( Bronek jak tam żyjesz czy Cię Tuptuś zaszlachtował ;)
  14. Halcia wzięła zdjęcie, sunia jest zadowolona z kolegi :) Zobaczymy co się dowie ...
  15. O ja miałąm jutro zrobić wątek z nowym filmikiem jakimś, jak damy radę nakręcić, a Tu mnie Ciotka wyręczyłaś , dzięki :) Dorothy narazie sami nie wiemy, jutro popytamy jeszcze Kierownika czego się więcej dowiedział i będziemy myśleć co dalej .... Wszyscy bardzo chcemy jej pomóc, ona jest taka przekochana,. a zapomniałam napisać że około cztereh dni Zorza nie jest sama ale ma towarzysza bokserka w boksie, to im raźniej :) :)
  16. Jesoo jaka wystraszona i te uszka takie podkulone, biedactwo :( :( :( :(
  17. Jesoo jaka wystraszona i te uszka takie podkulone, biedactwo :( :( :( :(
  18. O żeby wyżlik znalazł już domek , on atak strasznie płacze i skowyczy biedak, taka malizna :( Rudi Ty też się musisz doczekać :)
  19. i musi się doczekać !!
  20. Super , że coś rusza w Niej, jeszcze będzie z niej przytulak :)
  21. U mnie Daffik codziennie pije mleko od małego, a teraz już z Niego dziadzio i dalej uwielbia, nigdy mu nie szkodziło. A Ambolek też lubi ale dostaje tylko czasami, bo on ma strasnie delikatny brzuchol :) Ale nie zamiast wody tylko dodatkowo, pozdrawiamy :) :)
  22. Zorza Ty małpko, dobrze chcą dla Ciebie a Ty ustać w miejscu nie możesz ?? !!
  23. Emi nie wiem kto jest tu modem, ale jak pisałam do Maupa na pw prośbę jakąś to od razu odpowiadała, może spróbuj... Buba jest rewelacyjna, wie po prostu czego chce :) :)
  24. Brawo brawo , ja się nieskromnie pochwalę że to moje liceum i jestem strasznie szczęśliwa że coś się tam ruszyło bo wcześniej nic takiego nie był, a Pani Lewndowska mnie chemii uczyła :) ale wtedy nie myślałam, że jest taka fajna ;) i zorganizuje akcję :)
  25. O nieeeeee, ale ludzie sa beznadziejnie głupi :( :( nie ma słów co musi czuć biedna odrzucona Psina, Szoku tak mi przykro, a Pań stwo tak niby historię biedaka znali :( to faktycznie przyczymili sie do jeszcze większego nieszczęścia Psiny ..................
×
×
  • Create New...