-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
O jednak będziecie, ja niestety wyszło na to ,że wioze dyrektora jakiegoś na Balice.... jakbyście były tak do 10, co pewnie niemożliwe.. to się może spotkamy, bo ja musze go zabrać koło 10, tak czy siak rzeczy Wasze z bazarków zostawię rano w schroniksku i od razu kołdrę zawiozę, jakbyście znalazły skrywane ;) huszczaki to cyknijcie plisss:)
-
Kurcze ja tez nigdy na dogo nie spotkałam nikogo z Chełma, z Lublina jest około 90 km, a z Zamościa 60, może stamtąd jakaś ciotka w weekend dałaby rade podskoczyć za zwrotem naprzykład .....
-
TRAGEDIA!! Sunia z urwaną łapką!! JUŻ W DOMU STAŁYM! :)
kaskadaffik replied to eneda's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny ktoś kto prowadzi wątek może wstawi zdjęcie suni po operacji do pierwszego postu, wtedy zaraz po wejśiu ktoś może zobaczy sunię taką uśmiechniętą i jka teraz wygląda i sie zakocha, bo tak bez łapki to od razu , że problem... nie wiem tak mi przyszło na myśl.... -
Haluś-młode rude cudo już we WŁASNYM DOMU :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Połaniec niedaleko, ale jak z Panem gadać, jeśli on sobie już wymyślił, że jednak pies ma siedzieć w budzie to nie wiem czy zdanie zmieni ... ale zawsze można spróbować, Halcia czekamy na Twe zdanie, ale czuje że Ci sie Pan nie spodoba ... -
Hm, a jakby tak Bunię wystrzyc na pudelka takiego jak na zdjęciu ? Może wtedy po wyglądzie byłaby większa szansa, sama nie wiem, moja koleżanka w Mielcu strzyże psy, jakby zagadać może by zrobiła taniej, nie wiem co Wy na to ?
-
Nie pójdzie ;)
-
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To tu do zważenia by się taka waga przydała jak się waży śmieciarki przy wieździe do wysypiska, albo tiry na firmach ;) A jak się nam malutki sprawuje, a czy On wyj wogóle ?? -
Haluś-młode rude cudo już we WŁASNYM DOMU :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Halusiu przelałam właśnie z bazaru 50 dla Ciebie i 20 na kolegę malutkiego Lorka :) Trzymaj nam sie cieplutko :) -
Kurcze wiecie co, ja sie jakoś pomyliłam i myślałąm że żabka jest w nowym domu........ ale niemiła niespodzianka :( Buniu gdzieś czeka ktoś .............
-
TRAGEDIA!! Sunia z urwaną łapką!! JUŻ W DOMU STAŁYM! :)
kaskadaffik replied to eneda's topic in Już w nowym domu
Coś tam przelałam, niewiele, ale jutro powinno dojść :) Sunia jak Ty jesteś na zdjęciach radosna z Pysia, śliczna :) -
3 stawy sa bardzo widoczne, ale po lewej stronie, a po prawej jest Mac donald i stacja, Kiero zreszta jest super KIEROwca to da radę :) :) Jak się tylko przy niej umówicie, żeby w bloki nie wjeżdżać to się znajdą, numer tylko mu zostawić i wszystko gra :) A trzeba zagadać, żeby Mrozikowi dokoptowano jakiegoś malutkiego nieszkodliwego psiaka do przytulania, może się zgodzą, to by chyba trzeba nie wiem Zbyszka prosić?, takich bid w schronisku nie brakuje :(....
-
TRAGEDIA!! Sunia z urwaną łapką!! JUŻ W DOMU STAŁYM! :)
kaskadaffik replied to eneda's topic in Już w nowym domu
O wiwat ślepej ciotce ;) Dzięki :) -
TRAGEDIA!! Sunia z urwaną łapką!! JUŻ W DOMU STAŁYM! :)
kaskadaffik replied to eneda's topic in Już w nowym domu
A gdzieś jest konto, bo się bazarek skończył, a obiecałam troszkę dla Malutkiej niedużo ale może się przyda, narazie chyba co widzę długu nie ma, to dobrze :)