Jump to content
Dogomania

kaskadaffik

Members
  • Posts

    9631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaskadaffik

  1. To dalej kciuki tryzmamy i gorąco zapraszamy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/180172-Dla-kaA-dego-coA-fajnego-firanki-zasA-onka-polarki-na-Mielec-24-02?p=14136947#post14136947[/url]
  2. To ja też się dołączę nad zachwytem Karmelką, z wrażenia aż słome jadła mała cwaniarka ;) Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/180172-Dla-kaA-dego-coA-fajnego-firanki-zasA-onka-polarki-na-Mielec-24-02?p=14136947#post14136947[/url]
  3. Ale zając Śniegowy śliczny !!!!!!!
  4. Ja też mocno kciuki trzymam, Sunia odblokuj się Żabko .... :)
  5. Inetesujemy, interesujemy :) tylko czasu na to wszystko mało :( Gustawek grzeczniutko dzisiaj siedział u siebie, schronisko mamy zasypane, trwają ciągłe prace bo ja odwilż to nam Psiaki się potopią :(
  6. O mamoooooooooooooooooooo kochana doszłąm do końca, od dwóch godzin wątek czytam a trzy dni mnie nie było, no SZok, zdjęcia rewelacja, Buba w domku już na kanapie, je suche namoczone :) To jest wątek na poprawę humoru :) :) rewelacj ai gratki za akcję Buba !!!!!
  7. A ja sobie dopiero teraz ten wątek znalazłam i zdjęcia pooglądałam, teraz będę zaglądać i Was podgladać :)
  8. O mamo ile ogłoszeń, wielki szacun za taką robote i kciuki za Maleństwo, oby się jakieś świństwo nie przypaleętało , tfu , tfu.... U nas dzisiaj dwa szczeniaki padły :( oby się cos nie zaczynało wirusować :(
  9. Też tak mam nadzieję że jakby słońce sie pokazało i cieplutko to by misiu jeszcze się podźwigną troszeczkę ... Antosiu już niedługo, wytrzymaj kochany ...
  10. Z Austrii , Szwecji, Szwajcari, a najlepiej żeby tu na miejscu Demi śliczna znalazła domek, coby tez wieści przysyłał :)
  11. Rudosława :) cóż za wyszukane imię :) Nutko teraz już tylko z górki chyba i po domek :)
  12. Też mnie to zastanawia, i to już chwilke to trwa, :]]
  13. Podczytuje od początku i naprawdę jestem w Szoku, że tak nagle, znikąd się domek miśkowi znalazł, to teraz tylko kciukasy żeby się współpraca układała jak najlepiej :) z nowym domkiem , SUPERRRRRRRRrrr :)
  14. Ale super fotorelacja, Karmelka śliczna na tych zdjęciach :) Strasznie odważny Wasz Szerman i nie atakuje psów pazurami jak moja kocicha ze strachu :)
  15. Trzymam kciuki dalej i zeby różki sie nie pokazały :)
  16. Kurcze biedne maleństwo, czyli teraz jest w schronisku już, a z ta ucieczka to ja bym taka pewna nie była..... choć warto wierzyć ze ktoś jej szuka... nie wiem czy u Was tez ale u nas wysyp szczeniaków okropny, ostatnio przynieśli karton a w środku 11.... Oby się szybko domek odnalazł :)
  17. Dwa tygodnie bez ślicznego uśmiechu na pysku :-( Będziemy pamiętać (*)
  18. dotarłam, Przeczytałam, część z kolejnego bazarku wystawionego przekaże do Was, co za mordęga tych zwierzatek :( Gratulacje szybkigo diałania i trzymam mocno kciuki za jutro ...
  19. Ale piękny, taki juz nie skulony, tylko ogromny :) Super :) :)
  20. Czarnulka przy mnie przyniesiona na świetlicę, teraz odsapnie, nikt jej nie zaczepiał ani nie atakował, poczuje się pewniej może. Uciekała bida tam gdzie nikogo nie było, do Kierownika pokoiku się schowała :) Ale zdążyli jej już łapkę uszkodzić, Doktor ma oglądnąć, bo podwija pod siebie :(
  21. Halcia jedynie te 3 co są do świeticy, ja o nich myślałąm, ale mnie się wydaje że Buba po schodach będzie wchodzić, powoli za człowiekiem... bo ja sam tez raczej z budy jej nie wydrę... chcemy Wam Dziewczyny pomóc, tylko u nas to nie wszystko tak się od razu da ... :) Na spacery nie chodzi żadny pies :( .... nie ma gdzie.......... Jedynie teraz ja wyprowadzam spaniela bo Kierownik prosił, właśnie pod katem domu jak się zachowuje, schronisko jest w centrum , nie ma łąk , pól , firmy dookoła ..
  22. Spróbujemy :) jak nie ja dzisiaj przy spacerze ze Spajkiem, to może Dziewczyny w sobotę dadzą radę :)
×
×
  • Create New...