-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Od Sabinki :( zaczęła się moja przygoda ze schroniskiem, jak to się wszystko splata, tu Sabinka odeszła, Kasi nie mogłam u siebie przetrzymać, za co do dzisiaj mi przykro :( ale za to udało mi sie dotrzeć do innych psiaków, dziwne te ludzko/psie losy... Kasiulka Kochanie kto by się ponad rok temu spodziewał, że będziesz Kanapowiec młodziutki :) :) :) :)
-
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jarusiu takie cudo, a niech te domki płacza, że Cie nie chcą !!!!!!!!!!! -
Haluś-młode rude cudo już we WŁASNYM DOMU :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
To skoro Pańcia od psów tak mówi to się słuchamy i na wiosnę i adopcje czekamy, Rudasy górąąąąąąąąą!!!!!!!!! -
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
kaskadaffik replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Gustawek dzisiaj cos smutniutki był :) nawet z budki nie wyszedł wołany, cos mu słoneczko u nas nie posłużyło :) taki zaspany .. -
O rany jaki Lorek sie maleńki przy Karmelci wydaje, cuuuuudnnnnne Obydwa Psiaki :) :) :)
-
TRAGEDIA!! Sunia z urwaną łapką!! JUŻ W DOMU STAŁYM! :)
kaskadaffik replied to eneda's topic in Już w nowym domu
Skoro się tak miło tu zrobił to ja zaproszę dla Naszej Zorzy [url]http://www.dogomania.pl/threads/180537-RA-A-ne-stringi-torebki-breloki-piA-amka-ciuchy-dla-chorej-Zorzy-03-03?p=14172880#post14172880[/url] -
A ja zaglądam do Rudaski i zapraszam dla Zorzy [url]http://www.dogomania.pl/threads/180537-RA-A-ne-stringi-torebki-breloki-piA-amka-ciuchy-dla-chorej-Zorzy-03-03?p=14172880#post14172880[/url]
-
TRAGEDIA!! Sunia z urwaną łapką!! JUŻ W DOMU STAŁYM! :)
kaskadaffik replied to eneda's topic in Już w nowym domu
Ale super wieści, niesamowity rozwój sytuacji, Nuteczka ale Ci się Żabko udało :) :) -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
kaskadaffik replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Kurcze przygnałąm , bo tytuł zmieniony, ale jednak ślicznotek dalej bez stałego domku, szkoda.......... -
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
kaskadaffik replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
To trzymam kciuki, żeby nie skończyło się tylko na pytaniu :) -
Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184
kaskadaffik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Super że są wieści !!!!!!!!! [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1228/dsc02jjt42.jpg[/IMG] "WITAM. POZDRAWIAMY PANIĄ WRAZ Z NASZYM BONUSEM ! PIESEK KOCHANY, CZYSTY, NIE NAROBIŁ NAM W DOMU DO TEJ PORY I PEWNIE JUŻ TAK BĘDZIE. JEST TAKI POJĘTNY, ŻE UCZY SIE WSZYSTKIEGO W 1O MINUT. PODAJE ŁAPĘ, REAGUJE JUZ CAŁKIEM NA SWOJE IMIĘ. DZISIAJ PRZYSZEDŁ SASIAD, A ON PORZADNIE GO OBSZCZEKAŁ NA DZIEŃ DOBRY , HEHE. POZNAJE OBCYCH. UWIELBIA ZABAWY, WSZYSTKO GRYZIE-NAWET SERWETKI MUSIAŁY ZNIKNAC, BO SIE ZA NICH ZABIERAŁ. PO PROSTU SWIETNY PIESEK . ELŻBIETA FIGIELA."[/QUOTE] -
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
kaskadaffik replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Gustawek miałąm kilka rzeczy do załatwienia i zapomniała biedaku do Ciebie zaglądnąć, następnym razem Cie nie pominę :) -
Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184
kaskadaffik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Haha Lindi dzisiaj szła o 100 % lepiej chociaż nie rozmawiałam z Kiero ;) ;) ;) Halcia już się o Wilczura i szczeniaki nie musimy martwić, że ich dzisiaj nie widziałam :) W poscie 2788 i 2789 są te dwie czekoladki, które ma ?Halcia na rekach i sądzę że te poszły do domków, bo dzisiaj ich nie było tam gdzie zawsze ani w innym boksie, a pisza że dwie czekoladki :) -
Jamniczka Daisy i Zosia już w swoich kochających domkach!!!
kaskadaffik replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Asior Ketonal jest najbardziej chyba pomocny w bólach zębów-okostnej tylko pewnie nie masz :( na receptę niecałe 5 zł, bez recepty 15, chociaż chyba bez recepty nie kupisz, ale pomaga ... Ciesze sie że Daisy ma domek :) :) tak tu sobie podczytywałam :) -
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Masienka Tajga jest rewelacyjna ja ja wyprowadzam czasem, jest teraz po sterylce :) Na zdjęciu na stronie stoi z moim Ambo, tak adla porównania, jest kochana , zero agresji, do miziania, no nie wiem dla mnie typowa husky, nie malamut, ale Wy się bardziej znacie:) Na moje oko waga tak 20-23 kilo.