Jump to content
Dogomania

kaskadaffik

Members
  • Posts

    9631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaskadaffik

  1. Od Sabinki :( zaczęła się moja przygoda ze schroniskiem, jak to się wszystko splata, tu Sabinka odeszła, Kasi nie mogłam u siebie przetrzymać, za co do dzisiaj mi przykro :( ale za to udało mi sie dotrzeć do innych psiaków, dziwne te ludzko/psie losy... Kasiulka Kochanie kto by się ponad rok temu spodziewał, że będziesz Kanapowiec młodziutki :) :) :) :)
  2. Jarusiu takie cudo, a niech te domki płacza, że Cie nie chcą !!!!!!!!!!!
  3. To skoro Pańcia od psów tak mówi to się słuchamy i na wiosnę i adopcje czekamy, Rudasy górąąąąąąąąą!!!!!!!!!
  4. Ależ się cieszę, niesamowity Psiur, po tylu latach w dołku, prawdziwym w ziemi i psychicznym, Kochane Maleństwo :)
  5. Gustawek dzisiaj cos smutniutki był :) nawet z budki nie wyszedł wołany, cos mu słoneczko u nas nie posłużyło :) taki zaspany ..
  6. To dopiero Laska, sama mu się na posłanie pcha ;) ;) ale musi jej cieplutko od takiego cielaczka być :) :) :) Zaproszę [url]http://www.dogomania.pl/threads/180537-RA-A-ne-stringi-torebki-breloki-piA-amka-ciuchy-dla-chorej-Zorzy-03-03[/url]
  7. O rany jaki Lorek sie maleńki przy Karmelci wydaje, cuuuuudnnnnne Obydwa Psiaki :) :) :)
  8. Skoro się tak miło tu zrobił to ja zaproszę dla Naszej Zorzy [url]http://www.dogomania.pl/threads/180537-RA-A-ne-stringi-torebki-breloki-piA-amka-ciuchy-dla-chorej-Zorzy-03-03?p=14172880#post14172880[/url]
  9. A ja zaglądam do Rudaski i zapraszam dla Zorzy [url]http://www.dogomania.pl/threads/180537-RA-A-ne-stringi-torebki-breloki-piA-amka-ciuchy-dla-chorej-Zorzy-03-03?p=14172880#post14172880[/url]
  10. Bubowe Ciotki, zapraszamy dla Zorzy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/180537-RA-A-ne-stringi-torebki-breloki-piA-amka-ciuchy-dla-chorej-Zorzy-03-03?p=14172880#post14172880[/url]
  11. Ale super wieści, niesamowity rozwój sytuacji, Nuteczka ale Ci się Żabko udało :) :)
  12. Aga ja sobie to samo teraz pomyślała, że nasz Kierownik to skarb, możemy wejść, wszystko co chcemy zrobić, wszędzie zdjęcia psiaków robić, ale że tam tak jest to bym w życiu nie przypuszczała, jakaś masakra :( :( :(
  13. Kurcze przygnałąm , bo tytuł zmieniony, ale jednak ślicznotek dalej bez stałego domku, szkoda..........
  14. Czekamy na ten przyjazd i kciuki za maliznę trzymamy, będziemy odwiedzać, tylko niech już Go wypuszczą!
  15. To trzymam kciuki, żeby nie skończyło się tylko na pytaniu :)
  16. Chyba można już przestać się martwić, że może cos nie zaskoczy :)
  17. Ależ to rude nam Lorka rozrusza czuję :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  18. Renatko dzięki Tobie Antoś był najszczęśliwszym pieskiem pod słońcem, pomyśl ile dałaś mu radości i pozwoliłaś takim sczęśliwym odejść, z uśmiechem na pycholku, nie bał się odchodzić, dletego zasnął cichutko i bez lęku, BO BYŁ PRZEZ CIEBIE TAK MOCNO KOCHANY !!!
  19. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Super że są wieści !!!!!!!!! [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1228/dsc02jjt42.jpg[/IMG] "WITAM. POZDRAWIAMY PANIĄ WRAZ Z NASZYM BONUSEM ! PIESEK KOCHANY, CZYSTY, NIE NAROBIŁ NAM W DOMU DO TEJ PORY I PEWNIE JUŻ TAK BĘDZIE. JEST TAKI POJĘTNY, ŻE UCZY SIE WSZYSTKIEGO W 1O MINUT. PODAJE ŁAPĘ, REAGUJE JUZ CAŁKIEM NA SWOJE IMIĘ. DZISIAJ PRZYSZEDŁ SASIAD, A ON PORZADNIE GO OBSZCZEKAŁ NA DZIEŃ DOBRY , HEHE. POZNAJE OBCYCH. UWIELBIA ZABAWY, WSZYSTKO GRYZIE-NAWET SERWETKI MUSIAŁY ZNIKNAC, BO SIE ZA NICH ZABIERAŁ. PO PROSTU SWIETNY PIESEK . ELŻBIETA FIGIELA."[/QUOTE]
  20. Gustawek miałąm kilka rzeczy do załatwienia i zapomniała biedaku do Ciebie zaglądnąć, następnym razem Cie nie pominę :)
  21. Haha Lindi dzisiaj szła o 100 % lepiej chociaż nie rozmawiałam z Kiero ;) ;) ;) Halcia już się o Wilczura i szczeniaki nie musimy martwić, że ich dzisiaj nie widziałam :) W poscie 2788 i 2789 są te dwie czekoladki, które ma ?Halcia na rekach i sądzę że te poszły do domków, bo dzisiaj ich nie było tam gdzie zawsze ani w innym boksie, a pisza że dwie czekoladki :)
  22. Asior Ketonal jest najbardziej chyba pomocny w bólach zębów-okostnej tylko pewnie nie masz :( na receptę niecałe 5 zł, bez recepty 15, chociaż chyba bez recepty nie kupisz, ale pomaga ... Ciesze sie że Daisy ma domek :) :) tak tu sobie podczytywałam :)
  23. O mamo ale BUBA ;) ;) ;) biedna w schronisku naszym Kiero w swej dobroci spowodowałby że Bubson by chyba nie wstała za jakiś rok :) :) :) dobrze że już ganiać może, to zrzuci co nieco :)
  24. Masienka Tajga jest rewelacyjna ja ja wyprowadzam czasem, jest teraz po sterylce :) Na zdjęciu na stronie stoi z moim Ambo, tak adla porównania, jest kochana , zero agresji, do miziania, no nie wiem dla mnie typowa husky, nie malamut, ale Wy się bardziej znacie:) Na moje oko waga tak 20-23 kilo.
×
×
  • Create New...