Jump to content
Dogomania

kaskadaffik

Members
  • Posts

    9631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaskadaffik

  1. A ja mam taki bardzo "burzliwy"filmik, na którym niewiele widać, ale zawsze coś .... [url]http://www.youtube.com/watch?v=jZE78vs1LpQ[/url]
  2. Dziewczyny mam kilka zdjęć i jakis filmik, ale przepraszam Was, jutro dopiero wrzucę, bo nie mogę się pozbierać, wyję cały dzień, musiałam uspić Kocinke Moja i mnie to rozwaliło :( :( :(
  3. Fajen że się wogóle coś ruszyło, cierpliwość to cnota....czekamy :) :)
  4. Dziewczyny przepraszam Was, mam zdjęcia i filmik krótki, ale nie jestem w stanie wstawić dzisiaj, wyłam cały dzień i wyje dalej, łeb mnie od tego boli, musiałam uśpić dzisiaj Kocinke Moją i jestem zdruzgotana, jutro postaram się wszystko nadrobić i więcej napisać ........ :( :( :( :(
  5. Kasiu dzisiaj musiałam uśpić Kotkę, której dzięki też Twoim zakupom za bazarku robiłam sterylkę, proszę Cię zaopiekuj się Nią, poprzytulaj, bo straszna maskoteczka z niej była, śliczna i malutka .......:( :( :( Wierzę, że weźmiesz Ją pod Swoje skrzydła (*) (*) (*)
  6. Halcia poszło właśnie 200 od Ciebie na Halusia, 20 za bazarek i ode mnie 20 za Lorka do 19 kwietnia :) Jutro doleci :razz:
  7. Ola my te zpamiętamy :( :( :( (*) (*) (*) i Ci głęboko współczuje , trzymaj się....
  8. Havanka a dla mnie Elza pozostanie Elzą i tak juz zosatła, a jak się Basia zapytaął o Pakoszkę to nie wiedziałam który to pies;) Generalnie do Jej charakteru i bullowatej postury pasuje bardziej Elza ale każdy woła jak uważa i chce i jest ok. Sunia czuje się dobrze, po zabiegu wylegiwała się w słoneczku, Ona tez jest jak takie Kochane Słoneczko, przytulanka :)
  9. Właśnie z Asią dzisiaj wspominałyśmy Emi jak była w hotelu i jak rozrabiała :) rozniosła trochę rzeczy ;) ale lepszy jest teraz Olek , druga kanapę wypatroszył dziad, zdjęcia Emi cudne, jaka ona smukła laska :) :) :)
  10. Eloise i tak trzymać , większości w mojej rodzinie nie pasuje że pracuję z psami teraz, a wcześniej że chodziłam do schroniska.... a firankę też mam jedną :) :) w sypialni :)
  11. No dokładnie Dziewczyny, Asia biedna się ojeździła, martwiła się codziennie ta chudością Gutka, bała się nawet co będzie jak Go takiego chudego zobaczycie, ale robiła wszystko żeby dobrze było, a tu już wiadomo, super wieści :) :)
  12. Dziewczyny prosze Was ogłaszjcie sunię w terenie gdzie została znaleziona, ona komus napewno uciekła, jest czyściutka, uszka bez grama brudu, a mnie rozbroiła jak weszłąm do nich się pomiziać a Ona znalazła piłkę w boksie i mi ja przyniosła, rzuciła pod nogi i pchnęła noskiem w moja stronę i tak się bawiłyśmy bardzo długo ona to uwielbia, KTOŚ Ja tego nauczył!!!!!!!!!!!!!!! Jest dobrze odżywiona, sierść śliczna, może jakieś plakaciki albo sama nie wiem, bo jamniorek to inna bajka, ma na sobie wiele starych blizn, pewnie po pogryzieniach, szkieletorek, nie bardzo wie co to komenda jakakolwiek, za to zakochany po uszy i robi dokładnie wszystko to co Sunia. Prosze Was o imiona, bo ciężko tak wołać do nich bezosobowo :) Jamnik po zębach młodziutki, 1 rok my twierdzimy z Asią, ale wet jeszcze ich nie oglądał, Sunia starsza ale młoda, zęby lekko zakamienione, ale tak inimalnie, jutro postram się popstrykać i coś nakręcić jak pogoda dopisze :) Aha i sunia teraz "kapie", wczoraj wydawało mi się że nie było tego, chociaż psy lizały jej posłanie więc ja może nie zauważyła, ale dzisiaj napewno były kropelki............
  13. Jesoooo jak ludzie potrafią kochać psy :) :) :) Moja babcia będzie trutke wystawiała na koty bo jej sikają, ehhhh szkoda słów, że ja się taka w tej rodzinie uchowałąm .... :)
  14. Aparat juz mam przygotowany, jutro będą sesje o ile pogoda będzie taka jak dzisiaj :) Ja cały dzień w krótkim rękawku chodziłam z psami :) To trzymajcie kciuki za pogodę to i Pręgusek będzie :) :) :)
  15. No to nie zazdroszczę jak masz Aresa, dzisiaj dostał nowe lokum coby się tak z Pręguskiem przez płot nie darli, chyba mu troszkę pomogło, bo grzecznie leżał i obserwował wszystko dookoła :) :) Może się gość ustatkuje ;) Aha i nie wiem czy Odyn jest wogóle ogłaszany, czy nie ale jeśli tak to musiałby byc dla niego bardzo odpowiedzilny dom... potrafi ugryźć jak mu się cos nie spodoba, ale i tak jest kochany, tylko absolutnie dla dzieci i starszych osób :(
  16. Julia mam ale kurde mi net tak działa nie działą, teraz pisze z nowego domu, gdzie będe mieszkać za tydzień więc na codzień net będę mieć dobry, a narazie do wtorku siedzę w bloku i tam kiszka, postaram się jutro jakoś :) :) :)
  17. Więc jak juz pisałąm na innym wątku podejrzewam że Sunia ma cieczkę, jamniorek to ja napastuje bez przerwy, a inne psy tez głupiały na jej widok, lizały itd, nawet posłąnie na którym leżała.... więc ja śmiem przypuszczać że jeśli się sunia błąkała i siedziałą z jamnikiem tyle czasu to może już jest w ciąży, ale nie wiadomo, tak czy owak sterylka chyba jak najszybciej powinna być ... jamniorek ma kilka kleszcze, spsikała go FIPRex czy jakoś tak, bo mi się nazwa nie trzyma :)Jamniczek kuleje troszkę na lewą przednią łapkę, wyoglądałąm i znalazłam tam ranę zasklepioną po straym pogryzieniu, może tam coś w środku nie wygoiło się tak jak trzeba, ciężko powiedzieć, Doktor obejrzy. Są oboje przekochani, grzeczni, śpia jak dzieci razem tulą się , nie brudzą, wyżłeka dzisiaj jak zobaczyła buraki gotowane to chciała się za nie zabić, dostała jednego startego z karmą , opędzlowała moment :) a nawet dobrze że lubi, bo my podajemy je psiakom waśnie z biegunką, a u niej to tak właśnie wyglądało dzisiaj. Są po prostu cudneeeee :) :) a ja kocham jamniczki na czele z moim Daffikiem :) :) :) to ten mały napewno będzie kochany i tulony, a przy okazji koleżnka się załapie :) :) :)
  18. Basia maleńki jamiczk ma kilka kleszczy, spsikałam go dzisiaj, jak odpadną to zostawię bez ruszania jak nie to wyciągam :) w uchu, koło ucha, na szyi...a Wyżełka na stówę ma cieczkę chociaż plam bardzo nie widać, ale podglądałąm, jamnik jeździ niesamowicie po niej, jak była z innymi psami ze mna na zewnątrz, to albo ja lizały, albo się za "robotę" zabierały. Czy myślicie już o sterylce, ona już może być w ciąży jak tak luzem biegaął, ale poza tym oba sa cudne, bez niczego ogłaszać, a jamniczek się tak niesamowicie wtula :) :) czy maja wątek osobny ??
  19. Pręgusek ma się wyśmienicie, apetyt dopisuje, zjada swoje a z chęcią by kolegom wyjadł nie pilnowany, ale waga mu nie podnosi się , dalej taki fikuny :) uwielbia się przytulać, pręzy się i buziaki daje , jest naprawde super nie wiem czemy domki się nie rozbijaja o niego :(
  20. Halcia jutro wyślę Twoje pieniążki bo mi na bloku net siadł a w domu nie mam kodów :(
  21. Pewnie juz wiecie od Asi ale napiszę jeszcze raz że Elza ma o 11 w czwartek sterylke :) nic tylko ogłaszać bo sunieczka jest rewelacyjna :)
  22. Ja narazie wiem tylko tyle, że jak podeszłam pod kraty to chciał mnie zjeść ;) ;) ale się dowiemy więcej :) a jest ogromny jak się koło Niego stoi !!!
  23. Możecie poczekać ja się postaram zrobić zdjęcia ładne, choc nie wiem czy wyjdą ładne bo ja nie mam aparatu wypasa .... Z Olkiem to jest tak że na sposób Go trzeba :) Żeby do siebie wrócił to albo za psiakami z którymi mieszka albo na miskę :) Do ręki podchodzi, daje się raz głasnąć po łepku i zwiewa i tak może ze sto razy, a złapać za obroże się nie da skunksik przeniegły :) ;) Ale jest coraz lepiej, bawi się z Łolim niesamowicie, a wręcz stara się czasem nad nim dominować .. Dzieci małych nie ma żeby sprawdzić, ale jestem zdziwiona że on nie bardzo był do 3-latki. Pytanie od Asi czym chciałybyście Olka zabezpieczyć przed kleszczami ? Asi jest to obojętne, uzywała Frontlinu często ale mówiła że czasem zawodzi, Kiltix jest doba smycz, ale nieraz psiaki gubią w krzkach, prosiła Was o radę i żeby ktoś kto ma o tym pojęcie większe poradził co najlepiej :) :) Wasza decyzja :)
  24. Dokładnie Ellig właśnie Artrotine, dwie tabletki dziennie, dziasiaj sobie zakodowałam jak dawałam :) Lennon bardzo szybko biega, a sierść albo mu się zrobiła milusieńka i miękka albo taką miał a ja nie zauważyłam wcześniej, taki puszek miękki ma teraz :) :) i wylegiwał się dzisiaj na posłanku na słoneczku pięknie ale nie miałam aparatu ....
×
×
  • Create New...