-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Haha i ja też dzisiaj kartkę dostałam w ostatni dzień, kiedy byłam na mieszkaniu :) Udało się odebrać ją :) Bardzo piękna i swiąteczna, Wam też życzymy wszystkiego co naj, naj , naj, najlepsze :) :) :)
-
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ale superrrrrrrrrrr, to milutka wiadomość na dobranoc, Andzia i Murka dziękujemy :) :) -
Hehe dziękujemy z Asią :) :) :) Lennonek tak zachowuje się od około 2 tygodni, nie wiem czy wpłynęło na Niego słoneczko, czy po prostu potrzebował czasu żeby się całkowicie do nas przekonać ale dużą robotę robią Asi suczki, siedzą z nim na zmianę co by się mu żadna nie znudziła ;) A jakie całusy rozdaje to szok, a wcześniej tego nie było :) :) Kończy mu się Artro, ma jeszcze 4 tabletki bodajże , jak uważacie że potrzeba to możecie zakupić nowe, dostaje codziennie dwie, może też one działają w jakiś sposób na Niego i jego kondycję tak dobrze ... My tylko sprzątamy ;)
-
Uszatek mix ON już bezpieczny w hotelu. ZA TM (*)(*)
kaskadaffik replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewcyny tak myślę, bo Wy Go chyba ogłaszacie jako starego psiaka, musze nagrać filmik jak sie bawi zabawkami, jak biega za piłka tylko może jutro dam, rade jak nie to po świętach.... -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
kaskadaffik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Z tego co mi wiadomo to mu dzisiaj jeszcze smaczki dawałam, czyli raczej u nas :) ale pewnie już niedługo, brak jajeczek się pięknie goi, no cóż jak mu Ukochana "oporzadzała" ;) ;) całą noc to musi byc dobrze ;) ;) -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
kaskadaffik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Tu jest troszkę miłości :) Ale Werka to tak delikatnie wszystko robi, że nic się maluszkowi nie dzieje przy tym :) [url]http://www.youtube.com/watch?v=w4CnLfidhM0[/url] -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
kaskadaffik replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ja też ma dla Zorzy to jak będe to wpłacę :) -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
kaskadaffik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images48.fotosik.pl/278/51cc639a62fb7599med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/279/f4f98ba45922adfbmed.jpg[/IMG] Już po jajeczkach :) Święconki nie będzie ;) Ale Wera biedna płakała jak Amorka nie było .... jak wrócił to wylizała Go całego jak szczeniaczki suki liżą, cudownie to wyglądało :) :) :) Na zdjęciach jajeczka srebrne, pisaneczki, bo spsikane alusprayem, malutki zaraz po powrocie wstał i cieszył ogonkiem jak zawsze :) Werka jak tylko wrócił przestała płakać i zakochani usnęli :) Teraz szukać trzeba będzie zastępcę Psince, bo sama to z żalu uschnie :) Szykujemy się na Olusia , może się pokochają :) -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
kaskadaffik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Amorek ma jutro kastrację, więc o wiek będzie wiadomo, Sunię wstawię dopiero jutro, bo padam, dopiero z Czech dojechaąłm niedawno, ależ się tu podziało, to mam rozumieć że malutki jedzie do Krakowa jednak?? :) -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
kaskadaffik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Andzia Jamnik nie ma wogóle kamienia, dla mnie to młodzik, tylko pyszczek biały, ale nieraz tak bywa, a sunia starsza troszkę ale też młoda raczej, lekko żółte ząbki tylko ma :) -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
kaskadaffik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images42.fotosik.pl/189/ea76c760a71169b5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/278/5ece9453f47c5bafmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/278/23c7d281e8df7d91med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/273/591b26b62f50479bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/278/7eebde1909945438med.jpg[/IMG] Narazie tyle bo musze mykać :) -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
kaskadaffik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Psiaki są przekochane i od razu nadaja się do domków, nie brudzą u siebie w boksie, jedzą ładnie, dzielą się :) nie podkradają sobie :) wyżełka czeka cały czas z ppiłeczką w pysku na zabawę , a jamniś jej ostro towarzyszy we wszystkim, potrafi się wtulać jak maskoteczka w człowieka i tak zastyga, uwielbiam Go jest prześliczny, grzeczny, oboje szukają kontaktu z człowiekiem, wypuszczone nie uciekają ale za człowiekiem idą, nie wiem co więcej można napisać cudne sąąąąąąąąąąąą!!!!!!!!!!!!!! Narazie Jamniś [IMG]http://images47.fotosik.pl/277/3d563a02ac96884emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/164/6eae86a1b32b6ee1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/278/734a785796d416b3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/278/5bae51ccb0c1adafmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/273/27f07bbc7b6010a6med.jpg[/IMG] -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
kaskadaffik replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam jeszcze filmik, ale nie zdążę dzisiaj wrzucić ... -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
kaskadaffik replied to red's topic in Już w nowym domu
A kto to ?? :) [IMG]http://images45.fotosik.pl/278/24a9e680b02b61b4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/277/ae4cf71afdd3bc8emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/278/2afda7c780cb0a5amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/277/c21d0d496c0be11fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/132/65b35610ef6f014bmed.jpg[/IMG] -
Elza i Koni w swoich własnych domkach
kaskadaffik replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
[quote name='Igiełka']Cioteczki Co tam słychać u Koni?[/QUOTE] U Koni wszystko dobrze, już sama za Marsem wychodzi na ogród, skacze jak dziecko, głaskać się daje, tylko jeszcze waha sie z podejściem ... A tu Bat-Elza :) [IMG]http://images37.fotosik.pl/272/7fd06a87daeaa9camed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/272/def321f95da6c51bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/277/282e1af9580f1257med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/278/27cf117ab1e7451emed.jpg[/IMG] -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
kaskadaffik replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images48.fotosik.pl/277/ad3d46f2dc2474abmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/278/89f45987c43c3fe2med.jpg[/IMG] No to narazie tyle :) :) -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
kaskadaffik replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Narazie wgrał mi sie tylko filmik z serii, chodź Olek zwiewamy, Ciotka bramki zapomniała zamknąć :) nie wiem ile dzisiaj zdążę jeszcze dorzucić, bo dostałam telefon, że muszę do Czech jechać zaraz... [URL]http://www.youtube.com/user/kaskadaffik?feature=mhw4[/URL] To jeszcze na szybko kilka zdjęć :) żadnych cudownych nie ma , bo ja nie umiem .... [IMG]http://images46.fotosik.pl/277/436d8cf95bbc388amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/272/2c56c5fbdb712bcfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/272/f585a48f556e5385med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/278/d67f2bb6036b4a5dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/278/5faeb39186f61460med.jpg[/IMG] -
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedny, biedny, a u nas dwa nowe haszczako-malamuty, kiedy to się skończy :( :( :( Filmików ładnych nie mam, nie było rano nikogo kto by mi pomógł wyproadzić psiaki za boksy :( :(