-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Eloise trzymaj sie i wykuruj !! Offiku zdrowiej !! -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
kaskadaffik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Mama zawsze mówiła, że jak juz Daffika nie będzie to nie chcą psa a dzisiaj juz się pytała, czy Amorek ma domek.... więc czegoś brakuje, nic na siłę, ale myślą już inaczej.... Ja już wypłakałam wszystkie łzy..... A kiedy by Amorek jechał ?? Basia ja też nie mam u siebie nikogo takiego, teraz Asia w hotelu, a tak to tylko Dziewczyny dojeżdżają, ale to zawsze tak fajnie, jak ktoś taki jest koło Ciebie :) -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
kaskadaffik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Ciężko tym bardziej że tydzień po tygodniu (*)....................... -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
kaskadaffik replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj się dowiedziałam, że Zorza nie potrafi jeść z innymi psami, gryzie, stawia się, trzeba Ją karmić osobno... taka Mała Hadra :) :) :) -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
kaskadaffik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Amorek dzisiaj odszedł Daffik, Mój Najukochańszy na świecie, pierwszy i Jedyny, nie mam sił płakać, co tydzień żegnać Swoje Zwierzątka ..... [IMG]http://images40.fotosik.pl/204/414783dd26fad244med.jpg[/IMG] -
Kasiu nie mam sił, nie mam już nawet jak płakać, dzisiaj przed godzina odszedł Mój Malutki Jamnik Daffik, poszedł za Tobą, Kochana tydzień temu przyjęłaś Moją Kocinkę, przyjmij i Daffika pod Swe skrzydła , nie mam sił , Daffiku .................. (*) [IMG]http://images40.fotosik.pl/204/414783dd26fad244med.jpg[/IMG]
-
Uszatek mix ON już bezpieczny w hotelu. ZA TM (*)(*)
kaskadaffik replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wszystkim Cioteczkom Wesołych Świąt i domku dla Uszatka życzą Asia, Kasia i sam Uszatek- młodzieniaszek :):loveu: http://www.youtube.com/watch?v=xAcWQBzL8j8 -
Z bardzo prostego, jak weszłąm na dyskotekę to mu sie chyba bardzo spodobałam, bo nie zdążyłam kupić biletu nawet, a już moją nogę szrpną do góry i po prostu ugryzł !Po wszystkim dowiedziałam się że doktor lubił pewnego rodzaju dopalacze, a jak go przesłuchiwano, to nic nie pamiętał..... taki gratisik dostałam ;) żałuję tylko że od gnoja tak mało kasy wzięłam, bo teraz straciłby może nawet prawo do wykonywania zawodu jakbym go pozwała, ale było minęło, noga na miejsu ;) Kto zainteresowany podam dane dentysty na pw... choć znam lud zi którzy do niego chodzą i chwalą, więc nie koliduje, chyba miał skrzywienie zawodowe na punkcie zębów :);)
-
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Przyłączam się do grona posiadających "idealnych" ;) mężów i życzę Wam Dziewczynki ulgi w życiowych potyczkach i szczęścia z uśmiecham na twarzy na każdy dzień :) I żeby wszystkie Istotki w naszych domach nie chorowały i miały się dobrze :) :) -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
kaskadaffik replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Emi pewnie Nasza Buba Cię finansowo wykańcza, niestety wyszło jak wyszło, nikt nie przeskoczy ..... Cioteczki Wesołych Jajec życzą Asia, Kasia i Oluś :) najbardziej nowego domku :loveu: [IMG]http://images38.fotosik.pl/275/679a1d5174b957b7.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/278/5faeb39186f61460med.jpg[/IMG] -
Aga podeślę Basi zdjęcia, ale wiem że już mnostwo innych jamników dostała, bo "jamnikowe" Dziewczyny podesłały, ale ja też p;otem dodam, jestem szczepiona przeciw tężcowi dwa lata temu, jak mnie ugyzł nieznany mi wtedy chłopak w nogę , byłam na obdukcji i zgadnijcie co się potem okazało ?????????????...................... Był(i jest) dentystą................ a ja miałąm całą jego szczękę i krawiaka po kostke na prawym podkolanem :) Rudasku wesołych Jajec :)
-
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jesoooo Filipki mój Lobo przedwczoraj zrobił to samo, a myślałąm, że pies nie weźmie jeża do pyska, tylko mój go położył przed soba i obszczekiwał żeby się pokazał ;) a to nie szczekający malamut :) Jeż już bezpieczny w polach :) Jarusiu gratulacje :) -
Więc narazie sie nie napalamy, bo wiemy jak jest, ale Karmelka widać rządzi tam w hoteliku Gwiazda :);)
-
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
kaskadaffik replied to majuska's topic in Już w nowym domu
To ja jutro wpłacam 40 zł za szczepienie :) No ze sterlką faktycznie nie ciekawie.... -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Witam, witam nową Panią Jarusiową :) :) Filipki nie zdążyłam dzisiaj ale jutro sama zaglądnę, chociaż jak piszą że nie ma to pewnie nie ma........ -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
kaskadaffik replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Zorza ma być dzisiaj szczepiona :) ale jak byłam, nie zdążyłam pomiziać ... :( -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
kaskadaffik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Jajuszki, a razcej ich brak już prawie zagojone, a Amorek jakby nigdy nic mieszka z dwiema suniami , ma dużo kolegów i kocha cały swiat, Doktor przy kastracji dał góra półtora roku :) :) Młodzieniaszek mój malusieńki :) -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
kaskadaffik replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Latarka zdjęta, rany bardzo ładnie się goją , bawimy się piłeczką i umiemy :) :) :) i chyba troszkę ciałka nabraliśmy :) -
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
kaskadaffik replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Nic nie wiadomo, jakiś telefon ??? pewnie chcą mieć święta "spokojne" i przyjadą, oby.............. -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Filipki wrócił Nero/Rudi ;)... :) wiem, że wiecie tylko się pomylyło :) sprawdzę jutro, bo jade z paszportami :) -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jesoooo mimo wszystko, z różnymi powrotami ja się bardzo cieszę, bo Jaruś tyle czekał malutki, oby wszystko posżło jak najlepiej :) :) :)