-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Ja moge 10 zł zaoferować , tylko tyle na miesiąc ..... Basia proszę Cię o nr konta dla Górki na maila bo mi PW nie działa [email][email protected][/email], i prosze mi na maila wysyłać o konto, bo dogo mnie rozbraja :( :(
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
kaskadaffik replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobrze że się zdecydowałyście, ja widziałam te dwie ranki.... bardziej rany, nie polecam, widziałam też jedną u psów w schronisku, piękna, malutka nic się nie slimarczy, no to jutro dziada na ciachanie, oby po drodze żadnego psa nie zjadł ;) ;) -
Elza i Koni w swoich własnych domkach
kaskadaffik replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
Elza nie miałą sterylki jeszcze , niestety Asia ma taki napięty grafik z wyjazdami, dwa psy maja guzy, były dwie kastracje, a psów 15 ... I obserwujemy cały czas czy jej psy nie zaczynają wąchać, będziemy się starać szybko ja zappisać :) -
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
kaskadaffik replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Wszystko dobrze, Gustawo żywotny, do miziania podchodził :) -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
kaskadaffik replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bela ja sama miałam kastrowac mojego Lobo, ale teraz się zastanawiam czy też nie robic tego u Doktora, który kastruje w schronisku. Specjalnie dzisiaj oglądałam psiaki po zabiegu, patrzyłam im na jajka i naprawdę bardzo ładnie to wygląda, a te dwa cięcia ..... Doktor robi po 2 -3 kastracje-sterylki dziennie nieraz od ilus lat więc wprawę ma. Ja nie chcę wpływć na Waszą decyzję tylko swoje zdanie tu wypowiadam, a do Was należy wybór pamiętajcie :) -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
kaskadaffik replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewczyny ja Wam powiem że ten lekarz co miałby jutro kastrować, robi to w mieleckim schronisku, śladu prawie nie ma, ranka około 1cm, na środku woreczka, wszystkie psy u nas sa tak kastrowane i za dwa dni nie ma śladu. Oczywiście decyzja jest Wasza, lekarz co do tej pory u Asi robił robi dwa cięcia, większe ... Ale napewno Asia ju zWam przekazała wszystko :) :) -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
kaskadaffik replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Aga jak uważasz, narazie nic nie było kupowane dl aZorzy i leków nie ma, nie wiem czy będą teraz kupowane ... -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ja nie chcę zdjęć lokalnych psów i kotów :( :( :( w Egipcie się napatrzyłam, zamiast cieszyć się z wakacji to ja przeżywałam to co widziałam :( :( Niestety taki ten nasz świat, jedni pławią się w bogactwie, nie wiedza co z pieniędzmi robić, inni jedzą korzenie :( Ja się cieszę że Ania Twoja taka, bo ja lubię takie dzieci :) :) żywe sreberka :) :) -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
kaskadaffik replied to majuska's topic in Już w nowym domu
agusia dogo dopiero zaczęło działąć, mamy dla Ciebie ta książkę za 75 zł i z mojego bazarku pacynkę kaczuszkę za 4 :) niestety Pw mi nie działą i nie mam jak wysłać nic żadnych wieści :( Razem dla Zorzy z bazarków jest prawie 200 zł :) -
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zrobię, ale te pytania są zbyt trudne jak na nasze warunki, wezmę ich , a przynajmniej spróbuję na spacer, a jeżeli chodzi o mieszkanie to nijak Ci nie dam rady powiedzieć, nie ma u nas wybiegów, nie ma miejsca na spacery :( -
Gucio i Saba szczęśliwie w swoich domkach :)
kaskadaffik replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Gutku trzymam mocno kciuki i czekamy na wieści z nowego domku Twojego :) -
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nadal niestety :( :( wysterylizowana, Pani się nie odezwał, jutro będę, może filmik nagram, a Tajfun też siedzi jeszcze :( -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Eloise trzymaj się , jeszcze kilka dni i przyjdzie wiosna, wyjdzie Słońce, wrócą siły witalne :) :) każdemu się polepszy !! Dobrze że Offik ma się nieźle i Ania rozrabia, znaczy że zdrowa !!! Tak mi zawsze mówiono :) -
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mi mi ja właśnie nieraz miałam pytać co u malutkiego ale pomyślałam że Ci będę zawracać .....;) -
Elza i Koni w swoich własnych domkach
kaskadaffik replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
Hehe to ja Wam dziękuję za wyciąganie bidulek z piekieł !!!! To jest rewelacyjna robota !!! A jeszcze nie mam zdjęcia Koni jak Ona zawsze leży :) JAK PRAWDZIWA DAMA !! łAPKA NA ŁAPKĘ !! Super widok, tylko zdjęcia jej robić, i to Jej madre spojrzenie, oczywiście że po sterylce do domku, Wasza decyzja kiedy i kiedy Asia da radę :) Bo teraz napięte czasy z zabiegami ;) -
Elza i Koni w swoich własnych domkach
kaskadaffik replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.youtube.com/watch?v=KE1p1oNsMMI[/url] [url]http://www.youtube.com/watch?v=_q5y_-mO1S8[/url] Dziewczynka zaczyna odzyskiwać radość, jak dostała Marsa to się szybciej uczy id Niego co się robi na podwórku, jak się biega i szaleje, do ręki z jedzonkiem podchodzi i bierze, jest sliczna i czasami nawet sama podchodzi pod człowieka i czeka na głaski :) :) Ja bym radziła ją pilnie ogłaszać, bo jest przefajna, nowy domek by miał skarb, tylko na początku nieco cierpliwości :) :) -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
kaskadaffik replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Olek się miewa bardzo dobrze, ale strasznie rozpaczał w nocy, podejrzewamy że za Guciem tęskni, bo mu wczoraj odjechał, Asia biedna w nocy biegałą do niego kilka razy, bo się bała że coś mu jest :) a to chyba po prostu tęsknota za kumplem , biega i mieszka z dwoma nowymi, ale widocznie o Guciu jeszcze pamięta, taki super przyjaciel :) Dogaduje się bardzo ładnie z Łolim i Pręguskiem :) -
Dziewczyny mam pełną skrzynkę i nie mogę za nic usunąć ani wejść w wiadomości, a prosiłam o nr konta, chciałabym aby powstała faktycznie ta tabliczka/podstawka z napisem od dogomanii, pięknie to wymysliłyście , a mnie wróciła z bazarku koszulka nocna, którą Talcott zakupiła :( :( :( Kasiu ta koszulka była dla Ceibie :( :( (*) (*) Proszę o nr na maila [email][email protected][/email], dziękuję ...
-
Basia wiem i nie mogę nic zrobić :( :( Wogóle w żadną wiadomośc nie moge wejść, a już usunąć nie ma mowy, może mi ktoś coś podpowiedzieć ...... :( Mój mail [email][email protected][/email]
-
Elza i Koni w swoich własnych domkach
kaskadaffik replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
To ja Wam Koni wieczorem zaaplikuję :) Nie poznacie gadzinki ;) -
Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184
kaskadaffik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Ja też będę koło 12 mam nadzieję że Halcia jeszcze będzie :) -
Póki dogo działa to maleńka do góry :)
-
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
kaskadaffik replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Poproszę żebym mogła być do 11-12 , to akurat bym zdążyła do Ciebie chyba dojechać :)