-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Tadek jaki Ty się super fajny okazujesz :) :) :)
-
A Halcia Ilian na swoim dawnym miejscu jest, Pestka jest bardzo przestraszona, narazie nie daje do siebie podejść, klapie dalej, ale zjadła ładnie i dostała narazie koleszkę Radka, który też dzisiaj przyjechał do hoteliku. Jest ?Jej wielkości, siedzą sobie w dwóch pokoikach narazie "za moimi plecami" żeby się z człowieka głosem oswoiła Malizna :) :) Jutro zakładamy obróżkę i wyruszymy na spacerek :{):)
-
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moje Kochane, takie biedne, niechciane, gdzie ten mądry, dobry człowiek dla Ciebie :( -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
kaskadaffik replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Olek dzisiaj dostał ta dużą kostkę, taką wędzoną, ale się gość cieszył, pół dnia miał zajęcie , tamte mniejesze smaczki też dostawał, ale to szybko mu szło, a ta po prostu była rewelacyjna :) Olus za mną biega, "chcę ale się lękam ", ale jest coraz bliżej zawsze, zawołany podchodzi, ale tak na odległość wyciągniętej ręki , ale jak co do jedzonka w ręce jest to bierze :) a ataki radości też są, ale to tylko w jego boksie, tam gdzie czuje się bezpieczny, wtedy daje się głaskać, wskakuje i nawet liże :) :) Ciężko jest mi poświęcać mu dużo więcej czasu, bo przy 20 paru psach, każdy z Nich by chciał choć chwilkę, robię tyle ile da radę :) :) ale jest grzeczny bardzo, oczywiście wyłączjąc niszczenie..... -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
kaskadaffik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
A zapomniałam napisać, że Werka już wie jak ma na imię :) Pięknie przychodzi :) -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
kaskadaffik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Może tytuł zminić już , żeby było bardziej ze wskazaniem na wyżełkę, bo Amorek już w domku :) :) Wera teraz mieszka z Lennonem :) :) -
Gucio i Saba szczęśliwie w swoich domkach :)
kaskadaffik replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę że Guciątko szczęśliwe i że przytył, bo nas to bardzo martwiło, że u nas nie umiałyśmy Go podtuczyć :) Do domku też w sobotę pojechał Łoli, który mieszkał z Olkiem i Pręguskiem, więc może teraz kolej na któregoś z Nich bo ładnie idzie :) :) -
Haluś-młode rude cudo już we WŁASNYM DOMU :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę i jestem bardzo dumna z Rudasa z białym noskiem, Halcia nie zapeszaj i ściągaj baner :) :)!!!!! -
Prezes jest, ogromny, obok niego w boksie jest drugi, bardzo podobny, tylko jaśniejszy, a trzeciego ja nie widziałam albo mi umknęło ......
-
No tak właśnie o tej suczce pisałam :) ona nie daje się dotknąć, to ja z Sylwią wypatrzyłyśmy na hotel w piątek i cieszę sie, że też tak uważacie, bo pisałam podobnie jak Majuska, że to może być ciąża, a my dopilnujemy sterylki szybko. Ja w tym tygodniu będę chciała brać też Lobka i jamnisię do sterylki i napewno ma jechać Koni z hoteliku także rudziątko by szybko było ciachane, więc jaka decyzja ostateczna??
-
To był Szok ... Rzeszów - znowu szuka domu :(((
kaskadaffik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Klusecze teraz powinien mieć na imie ;) Piękny się zrobił, a gdzie domek :( -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ale super, to bardzo szybko Jarusiowi idzie, wie że jest u siebie z Kochającymi Go ludźmi, wielkie wielkie gratulacje za podejście i adopcję Jarusia, tyle bida czekała :) :) :) :)