Jump to content
Dogomania

kaskadaffik

Members
  • Posts

    9631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaskadaffik

  1. O dobrze że choc jakiś ruch się zaczął .....:)
  2. Ale ładnie Wielkopsie !!!!! Kochany jesteś taki, a jaki mądry się robisz :)
  3. Wyżełka biega z Elzą i jest spokój, nigdy nie było problemu, ciężko mi powiedzieć jak zareaguje na starszą sunie, ale Ona jest bardzo grzeczna generalnie, tylko wymaga dużo uwagi i czasu, bo cały dzień piłeczkę przynosi, bez przerwy, może to byc naprawdę męczące na dłuższą metę, ale jeśli jest tam syn to dobrze, ale sterylka musi być już zaraz, bo Sunia moim zdaniem przytyła, może to kwestia jedzenia, ale może byc zaciążona, o czym wiemy wszyscy, w cieczce była ...
  4. Ale Amorek śliczny, prześliczny !!!!!!! Kochany bez jajniku dużo szczęścia, a Werka narazie dostała Grubcia do towarzystwa, trzeba by się na kastrację umawiać chyba...
  5. On jeszcze się kapnie że kocyki dla Niego, narazie boi się , żeby nie zrobić czegoś złego... Gratulacje Jarusiu i Nowy Domku , mocno kciuki dalej trzymam za socjalizację !!!
  6. Piękny ten Pręgusek, ale kurcze na żywo wydaje się dużo młodszy, zdjęcia Go nieco postarzały ;) co Mu uroku nie odjęło wcale, tylko żeby się ktoś nie kierował że On bardzo stary jest ..... bo szaleje jak nastolatek !!!
  7. Bardzo się cieszę, Amorka jak żegnałam to mi się płakać chciało, a On już taki szczęśliwy :) :) U nas zamieszkała dzisiaj mini Daffka ze schroniska, Rodzice nie wytrzymali bez Psiaka, juz Malizna wykąpana i doopeczkę grzeje , strasznie nam Daffika przpomina (*) (*) [IMG]http://images35.fotosik.pl/135/76af49129a42b6e0med.jpg[/IMG]
  8. Komu, komu ?? Kamereczka jak nóweczka :) :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/183230-Kamera-SONY-super-stan-taniusieA-ka-do-12-04-na-mielczaki[/url]
  9. Pozwole sobie u Lennona zaprosić :) Komu, komu ?? Kamereczka jak nóweczka :) :) http://www.dogomania.pl/threads/183230-Kamera-SONY-super-stan-taniusieA-ka-do-12-04-na-mielczaki Jutro będe w hotelu to zobaczymy jak się Chłopak miewa :)
  10. Komu, komu ?? Kamereczka jak nóweczka :) :) http://www.dogomania.pl/threads/183230-Kamera-SONY-super-stan-taniusieA-ka-do-12-04-na-mielczaki
  11. Jutro jadę pierwszy raz po świętach, bo Psiaki miały Julię przez święta, a teraz ja to się dowiemy co u Chłopoczka, a tymczasem Komu, komu ?? Kamereczka jak nóweczka :) :) http://www.dogomania.pl/threads/183230-Kamera-SONY-super-stan-taniusieA-ka-do-12-04-na-mielczaki
  12. Ja nie mam zdania na 100 % za ani na 100% przeciw, Sunia jest dla nas przekochana, grzeczniutka, nigdy nie było z Nią problemu, ale jak będzie się zachowywała w domku z innymi zwierzętami i małymi dziećmi?? I faktycznie co będzie, jeśli coś by poszło nie tak?? jaki plan?? Komu, komu ?? Kamereczka jak nóweczka :) :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/183230-Kamera-SONY-super-stan-taniusieA-ka-do-12-04-na-mielczaki[/url]
  13. Komu, komu ?? Kamereczka jak nóweczka :) :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/183230-Kamera-SONY-super-stan-taniusieA-ka-do-12-04-na-mielczaki[/url]
  14. A ja zaproszę, komu kamerkę ?????? [url]http://www.dogomania.pl/threads/183230-Kamera-SONY-super-stan-taniusieA-ka-do-12-04-na-mielczaki?p=14437645#post14437645[/url]
  15. Jak tam Maleństwo, płaczesz za swym ludziem .....nic na horyzoncie ,,,,,
  16. ................. zaraz zobaczę gdzie ten Wałcz... kurcze ponad 500 km, Asia była teraz pod Gorzowem, ale dzisiaj wróciła, a to teraz wyszło :-(
  17. Ło mamo trzymamy mocno, Halusiu powodzenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  18. Przepiekne zdjęcia, ale tam u was wesoło, a Skorupka najżywsza w domku :) :)
  19. Dziewczyny czy zauważyłyście ten link w moi poście?? bo nikt nic nie pisze.... http://www.youtube.com/watch?v=xAcWQBzL8j8
  20. Ale się Suni udało, superrr, moi Rodzice oglądali wczoraj zdjęcia rudej jamniczki, zobaczymy.... nic na siłę, ale czegoś w domu brakuje, zawsze było kilka zwierzątek, teraz pustka.....:( Chyba że juz Sunia u Pana Kazka, sprawdzimy niedługo....
  21. O nieeee.... biedne maleństwo :(
  22. Bardzo konkretni ludzie wygląda i konkretna propozycja, szansa niesamowita, ale ja nie potrafię odpowiedzieć, na koty można sprawdzić, ale na dzieci nie ma bardzo jak..... na małe pieski też może...
  23. Kasiu, Daffiku, Kociszko spać nie mogę, tęsknię za Wami.... (*) (*) (*) a Wy napewno już dawno śpicie wtuleni w siebie, szczęśliwi w lepszym świecie ..... Bardzo tęsknię.....
  24. Wierzę, że już Daffik siedzi na Twoich kolankach.... Nie mogę Go już przytulić, więc Ty Go przytul mocno .... Dziękuję Dziewczyny ..
×
×
  • Create New...