-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
O dobrze że choc jakiś ruch się zaczął .....:)
-
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
kaskadaffik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Wyżełka biega z Elzą i jest spokój, nigdy nie było problemu, ciężko mi powiedzieć jak zareaguje na starszą sunie, ale Ona jest bardzo grzeczna generalnie, tylko wymaga dużo uwagi i czasu, bo cały dzień piłeczkę przynosi, bez przerwy, może to byc naprawdę męczące na dłuższą metę, ale jeśli jest tam syn to dobrze, ale sterylka musi być już zaraz, bo Sunia moim zdaniem przytyła, może to kwestia jedzenia, ale może byc zaciążona, o czym wiemy wszyscy, w cieczce była ... -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
kaskadaffik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Ale Amorek śliczny, prześliczny !!!!!!! Kochany bez jajniku dużo szczęścia, a Werka narazie dostała Grubcia do towarzystwa, trzeba by się na kastrację umawiać chyba... -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
On jeszcze się kapnie że kocyki dla Niego, narazie boi się , żeby nie zrobić czegoś złego... Gratulacje Jarusiu i Nowy Domku , mocno kciuki dalej trzymam za socjalizację !!! -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
kaskadaffik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, Amorka jak żegnałam to mi się płakać chciało, a On już taki szczęśliwy :) :) U nas zamieszkała dzisiaj mini Daffka ze schroniska, Rodzice nie wytrzymali bez Psiaka, juz Malizna wykąpana i doopeczkę grzeje , strasznie nam Daffika przpomina (*) (*) [IMG]http://images35.fotosik.pl/135/76af49129a42b6e0med.jpg[/IMG] -
Komu, komu ?? Kamereczka jak nóweczka :) :) http://www.dogomania.pl/threads/183230-Kamera-SONY-super-stan-taniusieA-ka-do-12-04-na-mielczaki
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
kaskadaffik replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jutro jadę pierwszy raz po świętach, bo Psiaki miały Julię przez święta, a teraz ja to się dowiemy co u Chłopoczka, a tymczasem Komu, komu ?? Kamereczka jak nóweczka :) :) http://www.dogomania.pl/threads/183230-Kamera-SONY-super-stan-taniusieA-ka-do-12-04-na-mielczaki -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
kaskadaffik replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ja nie mam zdania na 100 % za ani na 100% przeciw, Sunia jest dla nas przekochana, grzeczniutka, nigdy nie było z Nią problemu, ale jak będzie się zachowywała w domku z innymi zwierzętami i małymi dziećmi?? I faktycznie co będzie, jeśli coś by poszło nie tak?? jaki plan?? Komu, komu ?? Kamereczka jak nóweczka :) :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/183230-Kamera-SONY-super-stan-taniusieA-ka-do-12-04-na-mielczaki[/url] -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Komu, komu ?? Kamereczka jak nóweczka :) :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/183230-Kamera-SONY-super-stan-taniusieA-ka-do-12-04-na-mielczaki[/url] -
Haluś-młode rude cudo już we WŁASNYM DOMU :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
A ja zaproszę, komu kamerkę ?????? [url]http://www.dogomania.pl/threads/183230-Kamera-SONY-super-stan-taniusieA-ka-do-12-04-na-mielczaki?p=14437645#post14437645[/url] -
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak tam Maleństwo, płaczesz za swym ludziem .....nic na horyzoncie ,,,,, -
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
................. zaraz zobaczę gdzie ten Wałcz... kurcze ponad 500 km, Asia była teraz pod Gorzowem, ale dzisiaj wróciła, a to teraz wyszło :-( -
Haluś-młode rude cudo już we WŁASNYM DOMU :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Ło mamo trzymamy mocno, Halusiu powodzenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Uszatek mix ON już bezpieczny w hotelu. ZA TM (*)(*)
kaskadaffik replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewczyny czy zauważyłyście ten link w moi poście?? bo nikt nic nie pisze.... http://www.youtube.com/watch?v=xAcWQBzL8j8 -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
?Trzymam bardzo mocno kciuki :) -
Ale się Suni udało, superrr, moi Rodzice oglądali wczoraj zdjęcia rudej jamniczki, zobaczymy.... nic na siłę, ale czegoś w domu brakuje, zawsze było kilka zwierzątek, teraz pustka.....:( Chyba że juz Sunia u Pana Kazka, sprawdzimy niedługo....
-
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
kaskadaffik replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
O nieeee.... biedne maleństwo :( -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
kaskadaffik replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Bardzo konkretni ludzie wygląda i konkretna propozycja, szansa niesamowita, ale ja nie potrafię odpowiedzieć, na koty można sprawdzić, ale na dzieci nie ma bardzo jak..... na małe pieski też może...