-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Haluś-młode rude cudo już we WŁASNYM DOMU :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Może mu kulę smakulę byłoby dobrze zakupić, to fajnie zajmuje Psiakom czas :) Jeśli nic nie zniszczył podczas Waszej nieobecności to zazdroszczę :) :) Żeby mój Lobik tak umiał ;) -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
kaskadaffik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
w uchu albo pachwinie, ale ja nie znalazłam, jutro jeszcze raz pozaglądam dokładniej, sunia przytyła, nabrała ciała, bo chudsza była, jest w super stanie, żywotna, zadowolona, obecnie dostała do towarzystwa Lennona :) Julia zdjęcia piękne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! żebym ja takie umiała robić, ehhh trochę techniki ;) -
Dzień dobry TadeUszku, pamiętasz Ciotkę z piątku ?:)
-
Ale super tu działacie, tylko chciałam dodać jeszcze, że ta sunia od Reno postu 446 ruda jest "gruba", chciałam ją na ręce zabrać, ale łapała, bo jak się błąkała może ta grubość to ciąża ?? My z Sylwią właśnie o Niej gadałyśmy, żeby do Brzyścia, ale decyzja należy do sponsorów i czy kasa się uzbiera. A jakby trzeba było to suczkę ze 181? do Tomka zabiorę jak nie pojedzie do Murki wcześniej, jeśli jest zgoda Kierownictwa .... Albo jeszcze inaczej... tą co ma tak nisko brzuch zrobić szybko u Tomka i ją do Brzyścia, bo blisko i już by po sterylce miała miejsce, a inną np tą rudą bojącą do Murki....
-
Jamnik Bulik -JUZ W SWOIM DOMU W MILANÓWKU!!!!!
kaskadaffik replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Jesoooooo On wygląda jak mój Daffik, jest praktycznie identyczny............. a Daffik odszedł w tamtą sobotę (*) (*) (*) a ja trzy dni potem wzięłam ze schroniska jamnisię już.......... Piesku trzymam za Ciebie mocno kciuki, żebyś znalazł domek .......... -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
kaskadaffik replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ja podaję Lennonowi w hotelu ARTROTINE i ze starego , zgaszonego, mało chodzącego staruszka wylazł młodzieniaszek, a jak biega, jak źrebaczek . Tylko nie wiem czy przypisywać to tylko lekowi, czy ogólnie zmianie miejsca........ Za Zorzę wpłaciłam 50 zł :) -
Kochany Grubcio już za TM........[*]
kaskadaffik replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Już nie dba bo się bałyśmy o Niego i narazie Grubiątko mieszka sam, wyleguje się na słoneczku, dostaje znowu Metacam, wstaje ładnie, ale schudł tylko w dupince i to by było na tyle... on nie schudnie w klacie, bo taki model :) -
Elza i Koni w swoich własnych domkach
kaskadaffik replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
Elza jest jak napisałyście na 1000 do adopcji, a Koni ma zdjęcia, ale ja uważam że jeszcze się nie nadaje do domku..... Narazazie przechodzi "wylinkę" :) Zmieniła całą sierść, a na portkach jeszcze wychodzą pióra :p Zaczyna podchodzić za Marsem po głaski, ale tak bardzo powoli i bojąco :p -
BRAWURKA jak border collie z Mielca - W KOŃCU DOCZEKAŁA SIĘ DOMU :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Kochana śliczniutka malizno trzymaj się..... -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
kaskadaffik replied to red's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny Marsik mi siedzi niesamowicie na wątrobie, staruszek jest, ale żywotny i jaki przekochany, dzisiaj i wczoraj jak był wypuszczony na bieganie, nie odszedł od bramki którą zamykam jak im sprzątam, tylko położył się i czekał na mnie, dopiero jak skończyłam to wstał i jak wyszłam za bramkę to poszliśmy razem ........ Ogłaszajcie Go gdzie się tylko da, jak ktoś Go adoptuje, to zdobędzie prawdziwego przyjaciela i najukochańszy skarb !!! -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Tadeusz o nie mogę.....................ale zajefajne imię :) :) :) :) usmiałąm się z rana i do roboty :) :) Jarusiu grzecznie !!! -
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Puma nie jest aż tak zalękniona, jak mysleliśmy, ładnie sama wyszła z klatki i napiła się wody, wszystko będzie dobrze... -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
kaskadaffik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
To będziemy miały robotę, fajnie:) jak domki się zgłaszają, to można robić, bo jeszcze prawdopodobnie Tales spaniel pojedzie w sobotę, a jutro też dwa :) :) Oby wzystkim się udało :) :) :) -
BRAWURKA jak border collie z Mielca - W KOŃCU DOCZEKAŁA SIĘ DOMU :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
To Wam zazdroszczę takich Psich sierści !! Mój Lobo uciekł, jak Go odbierałam, to prawie jak świnka i do te pory brudasek ..... Brawurko wreszcie się doczekasz :) -
LUNA - niebiesko - brązowo oka piękność MA DOM
kaskadaffik replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
O to miłe wieści, ja sie tak martwiłam, że Sunia nie idzie do tamtego domku, a tu taka niespodzianka, super :) :) :) -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Dokładnie !!! Właśnie dzwoniłam do Mamy, zapytać jak tam i co Pipi, która miała być nie wpuszczana na łózka robi, a brat mi na to że leży z Tatą, jak zapytałam gdzie, to sami zgadnijcie :) :) Jarusiu Ty tez napewno jesteś kanapowiec tylko jeszcze o tym nie wiesz :) :) -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
kaskadaffik replied to red's topic in Już w nowym domu
Julia to chyba byśmy sie biły o Niego:cool3:, ja też w nim zakochana,..... gdyby tylko warunki pozwalały chciałabym Go miec przy sobie ...:) Cudowny jest, maskoteczka, ale jak trzeba to broni i szczeknie, a do tego taki śliczny ciaputek, ehh pomiziam se jutro ;) -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
kaskadaffik replied to red's topic in Już w nowym domu
No właśnie ;) ;) aż dziw ..... :) chyba Piotr bardzo szybko pstrykał :) :)