-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
kaskadaffik replied to majuska's topic in Już w nowym domu
A ja mam taki bardzo "burzliwy"filmik, na którym niewiele widać, ale zawsze coś .... [url]http://www.youtube.com/watch?v=jZE78vs1LpQ[/url] -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
kaskadaffik replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny mam kilka zdjęć i jakis filmik, ale przepraszam Was, jutro dopiero wrzucę, bo nie mogę się pozbierać, wyję cały dzień, musiałam uspić Kocinke Moja i mnie to rozwaliło :( :( :( -
Haluś-młode rude cudo już we WŁASNYM DOMU :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Fajen że się wogóle coś ruszyło, cierpliwość to cnota....czekamy :) :) -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
kaskadaffik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny przepraszam Was, mam zdjęcia i filmik krótki, ale nie jestem w stanie wstawić dzisiaj, wyłam cały dzień i wyje dalej, łeb mnie od tego boli, musiałam uśpić dzisiaj Kocinke Moją i jestem zdruzgotana, jutro postaram się wszystko nadrobić i więcej napisać ........ :( :( :( :( -
Elza i Koni w swoich własnych domkach
kaskadaffik replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
Havanka a dla mnie Elza pozostanie Elzą i tak juz zosatła, a jak się Basia zapytaął o Pakoszkę to nie wiedziałam który to pies;) Generalnie do Jej charakteru i bullowatej postury pasuje bardziej Elza ale każdy woła jak uważa i chce i jest ok. Sunia czuje się dobrze, po zabiegu wylegiwała się w słoneczku, Ona tez jest jak takie Kochane Słoneczko, przytulanka :) -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ohhhhhhh ale wieści :) -
Właśnie z Asią dzisiaj wspominałyśmy Emi jak była w hotelu i jak rozrabiała :) rozniosła trochę rzeczy ;) ale lepszy jest teraz Olek , druga kanapę wypatroszył dziad, zdjęcia Emi cudne, jaka ona smukła laska :) :) :)
-
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Eloise i tak trzymać , większości w mojej rodzinie nie pasuje że pracuję z psami teraz, a wcześniej że chodziłam do schroniska.... a firankę też mam jedną :) :) w sypialni :) -
Gucio i Saba szczęśliwie w swoich domkach :)
kaskadaffik replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
No dokładnie Dziewczyny, Asia biedna się ojeździła, martwiła się codziennie ta chudością Gutka, bała się nawet co będzie jak Go takiego chudego zobaczycie, ale robiła wszystko żeby dobrze było, a tu już wiadomo, super wieści :) :) -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
kaskadaffik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny prosze Was ogłaszjcie sunię w terenie gdzie została znaleziona, ona komus napewno uciekła, jest czyściutka, uszka bez grama brudu, a mnie rozbroiła jak weszłąm do nich się pomiziać a Ona znalazła piłkę w boksie i mi ja przyniosła, rzuciła pod nogi i pchnęła noskiem w moja stronę i tak się bawiłyśmy bardzo długo ona to uwielbia, KTOŚ Ja tego nauczył!!!!!!!!!!!!!!! Jest dobrze odżywiona, sierść śliczna, może jakieś plakaciki albo sama nie wiem, bo jamniorek to inna bajka, ma na sobie wiele starych blizn, pewnie po pogryzieniach, szkieletorek, nie bardzo wie co to komenda jakakolwiek, za to zakochany po uszy i robi dokładnie wszystko to co Sunia. Prosze Was o imiona, bo ciężko tak wołać do nich bezosobowo :) Jamnik po zębach młodziutki, 1 rok my twierdzimy z Asią, ale wet jeszcze ich nie oglądał, Sunia starsza ale młoda, zęby lekko zakamienione, ale tak inimalnie, jutro postram się popstrykać i coś nakręcić jak pogoda dopisze :) Aha i sunia teraz "kapie", wczoraj wydawało mi się że nie było tego, chociaż psy lizały jej posłanie więc ja może nie zauważyła, ale dzisiaj napewno były kropelki............ -
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Jesoooo jak ludzie potrafią kochać psy :) :) :) Moja babcia będzie trutke wystawiała na koty bo jej sikają, ehhhh szkoda słów, że ja się taka w tej rodzinie uchowałąm .... :) -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
kaskadaffik replied to red's topic in Już w nowym domu
No to nie zazdroszczę jak masz Aresa, dzisiaj dostał nowe lokum coby się tak z Pręguskiem przez płot nie darli, chyba mu troszkę pomogło, bo grzecznie leżał i obserwował wszystko dookoła :) :) Może się gość ustatkuje ;) Aha i nie wiem czy Odyn jest wogóle ogłaszany, czy nie ale jeśli tak to musiałby byc dla niego bardzo odpowiedzilny dom... potrafi ugryźć jak mu się cos nie spodoba, ale i tak jest kochany, tylko absolutnie dla dzieci i starszych osób :( -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
kaskadaffik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Więc jak juz pisałąm na innym wątku podejrzewam że Sunia ma cieczkę, jamniorek to ja napastuje bez przerwy, a inne psy tez głupiały na jej widok, lizały itd, nawet posłąnie na którym leżała.... więc ja śmiem przypuszczać że jeśli się sunia błąkała i siedziałą z jamnikiem tyle czasu to może już jest w ciąży, ale nie wiadomo, tak czy owak sterylka chyba jak najszybciej powinna być ... jamniorek ma kilka kleszcze, spsikała go FIPRex czy jakoś tak, bo mi się nazwa nie trzyma :)Jamniczek kuleje troszkę na lewą przednią łapkę, wyoglądałąm i znalazłam tam ranę zasklepioną po straym pogryzieniu, może tam coś w środku nie wygoiło się tak jak trzeba, ciężko powiedzieć, Doktor obejrzy. Są oboje przekochani, grzeczni, śpia jak dzieci razem tulą się , nie brudzą, wyżłeka dzisiaj jak zobaczyła buraki gotowane to chciała się za nie zabić, dostała jednego startego z karmą , opędzlowała moment :) a nawet dobrze że lubi, bo my podajemy je psiakom waśnie z biegunką, a u niej to tak właśnie wyglądało dzisiaj. Są po prostu cudneeeee :) :) a ja kocham jamniczki na czele z moim Daffikiem :) :) :) to ten mały napewno będzie kochany i tulony, a przy okazji koleżnka się załapie :) :) :) -
Elza i Koni w swoich własnych domkach
kaskadaffik replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
Basia maleńki jamiczk ma kilka kleszczy, spsikałam go dzisiaj, jak odpadną to zostawię bez ruszania jak nie to wyciągam :) w uchu, koło ucha, na szyi...a Wyżełka na stówę ma cieczkę chociaż plam bardzo nie widać, ale podglądałąm, jamnik jeździ niesamowicie po niej, jak była z innymi psami ze mna na zewnątrz, to albo ja lizały, albo się za "robotę" zabierały. Czy myślicie już o sterylce, ona już może być w ciąży jak tak luzem biegaął, ale poza tym oba sa cudne, bez niczego ogłaszać, a jamniczek się tak niesamowicie wtula :) :) czy maja wątek osobny ?? -
Haluś-młode rude cudo już we WŁASNYM DOMU :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Halcia jutro wyślę Twoje pieniążki bo mi na bloku net siadł a w domu nie mam kodów :( -
Elza i Koni w swoich własnych domkach
kaskadaffik replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
Pewnie juz wiecie od Asi ale napiszę jeszcze raz że Elza ma o 11 w czwartek sterylke :) nic tylko ogłaszać bo sunieczka jest rewelacyjna :) -
Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184
kaskadaffik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Ja narazie wiem tylko tyle, że jak podeszłam pod kraty to chciał mnie zjeść ;) ;) ale się dowiemy więcej :) a jest ogromny jak się koło Niego stoi !!! -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
kaskadaffik replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Możecie poczekać ja się postaram zrobić zdjęcia ładne, choc nie wiem czy wyjdą ładne bo ja nie mam aparatu wypasa .... Z Olkiem to jest tak że na sposób Go trzeba :) Żeby do siebie wrócił to albo za psiakami z którymi mieszka albo na miskę :) Do ręki podchodzi, daje się raz głasnąć po łepku i zwiewa i tak może ze sto razy, a złapać za obroże się nie da skunksik przeniegły :) ;) Ale jest coraz lepiej, bawi się z Łolim niesamowicie, a wręcz stara się czasem nad nim dominować .. Dzieci małych nie ma żeby sprawdzić, ale jestem zdziwiona że on nie bardzo był do 3-latki. Pytanie od Asi czym chciałybyście Olka zabezpieczyć przed kleszczami ? Asi jest to obojętne, uzywała Frontlinu często ale mówiła że czasem zawodzi, Kiltix jest doba smycz, ale nieraz psiaki gubią w krzkach, prosiła Was o radę i żeby ktoś kto ma o tym pojęcie większe poradził co najlepiej :) :) Wasza decyzja :) -
Dokładnie Ellig właśnie Artrotine, dwie tabletki dziennie, dziasiaj sobie zakodowałam jak dawałam :) Lennon bardzo szybko biega, a sierść albo mu się zrobiła milusieńka i miękka albo taką miał a ja nie zauważyłam wcześniej, taki puszek miękki ma teraz :) :) i wylegiwał się dzisiaj na posłanku na słoneczku pięknie ale nie miałam aparatu ....