-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Kochany Grubcio już za TM........[*]
kaskadaffik replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Myślę że ważne jest, aby komuś pytającemu o Grubcia zaznaczyć, że może się załatwić w domu :oops: On tak jakby mu to było troszkę obojetne, gdzie zrobi :roll: Mieszkając z boksem zewnętrznym nigdy nie ma problemu, choć jak puszczony jest na bieganie to na trawkę niekoniecznie musi zrobić, a jak wraca korytarzem już do boksu to robi ścieżkę :oops: a w boksie bez wyjścia na zewnątrz, praktycznie codziennie jest ... Piszę to absolutnie nie na szkodę Grubiątka, tylko żeby jakiś domek, jakby sie trafił nie zwrócił kiedyć Psiaka, bo nabrudził :roll: Grubcio nie potrzebuje wiele, nie jest absorbującym Psem, miejsce do spania, MISKA Z ŻARCIEM:evil_lol:, kilka razy dziennie głaskanie, drapanie po łepku i jest szczęśliwy :lol: Przesypia dużą część dnia, nie szczeka, wychodząc na bieganie, chodzi za człowiekiem, ale nie domaga się, nie jest nachalny, wie że po bieganiu jedzonko :diabloti: -
Elza i Koni w swoich własnych domkach
kaskadaffik replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
Ewa wiem, że z wieczora, bo przywiozłaś Szopena :) źle się wyraziłam, chodziło mi że jeszcze z tydzień temu cała Koni wyglądała jak jedno wielkie pierze :) :) :) a teraz to już namiastka tego co było :) -
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Coś ten link nie wchodzi :shake: -
Pestka- przerażona mała ruda suczka- uciekła! okolice Mielca
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Pewnie Agusia że możesz, ja jestem od 8.30, a Asia będzie do 10, bo potem sa dwie sterylki i jedzie, Pestka nawet dzisiaj jak mnie za 2-gim razem zobaczyła to machała ogonkiem :p czasem już ładnie idzie, a czasem dzikusek, jakiś filmik może nakręcę jutro, jak dam radę :roll: -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
kaskadaffik replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Zorzynka dzisiaj się bardzo cieszyła jak mnie zobaczyła, przed Nią ten boks przechodni jest teraz pusty, miałam zagadać żeby Jej otworzyli, miałaby więcej miejsca, ale tylko była Pani Iza, żadnego Chłopaka nie dorwałam i nie śmiałam dzisiaj o nic prosić ... -
Elza i Koni w swoich własnych domkach
kaskadaffik replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
[quote name='Igiełka']Jak miło jest oglądać takie fotki i czytać wieści obydwie Sunie są wspaniałe po zdjęciach to Elza jest bardziej energiczna a Koni taka stonowana spokojna dama. :lol::lol:[/QUOTE] Haha ja Wam tu nagram spokojną Koni, że padniecie .....:diabloti: jeszcze kilka dni i będziemy się z Koni obejmować, bo z rączki już je :evil_lol: a spokojność to przykrywka, jeszcze wyjdzie szydło z worka, żywe sreberko ;) -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
kaskadaffik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Basia moje obserwacje : Wera jest super miziasta do człowieka i do psów płci obojga zgodna, a nawet bym powiedziała lekko uległa (przynajmniej tych co sa u nas). Biega z : Elzą, Uszatkiem, Marsem, Koni, Lennonem, Pręguskiem, Olkiem... z żadnym nie było ścięć dopóki nie ma miski w pobliżu, więc karmienie osobno raczej. Choć z Amorkiem jadła z jednej miski, a nawet mu ustępowała :roll: Jest psem wyjąco-płaczącym gdy zostaje zamknieta w pomieszczeniu, bez obecności człowieka. Wystarczy że wejdę i może ze mną być cały dzień , a nie piśnie, zamykam ją z Lennonem i koncert się zaczyna :evil_lol: Przychodzi się miziać i bawić piłeczką, najlepsze rozwiązanie dla Wery, według mnie, (każdy może miec inne zdanie na temat Jej zachowania oczywiście) : domek, gdzie byłaby wewnątrz, ale człowiek na co dzień lub domek, gdzie byłaby cały dzień na zewnątrz, nawet bez człowieka cały czas, a i tak jest spokój wtedy :p Tyle jestem w stanie podpowiedzieć, jeśli Wam to pomoże w szukaniu domku :p -
Elza i Koni w swoich własnych domkach
kaskadaffik replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
Koni wygląda już troszkę mniej intrygująco :evil_lol: Piórka zeszły prawie w całości, dużą część wyczesałyśmy, ale to było takie "czesanie na pół gwizdka" :evil_lol: Koni jest rozbrajająca, jak już się ją zapnie na smycz to idzie piękne przy nodze, głaskać można do woli, poczesać chwilkę , ale jak juz się ją spuści to hulaj dusza, piekła nie ma:razz: Bryka jak źrebaczek, ale gdy tylko poczuje jakąkolwiek nową sytuację, zaraz stoi przed bramką do wejścia na boksy, gdzie czuje się bezpieczna, ale jest o niebo lepiej niż było na początku :p -
TadeUsz wajchę przełóż :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: My mamy teraz Radzia, co mieszka z Pestką, a ja przez Ciebie Tadeusz wołam na Niego cały czas Tadzio zamiast Radzio i się pewnie biedny tak przyzwyczai :evil_lol:
-
Rewelacja te plakaty, świetny pomysł, wierzę, że tylko część Psiaków bezdomniaki, a większość po prostu ginie lub ucieka i ludzie nie wiedza gdzie szukać, super, dziękujemy :multi:
-
Pestka- przerażona mała ruda suczka- uciekła! okolice Mielca
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
No to jest dobrze, na sterylkę będzie, a jak braknie stałych eklaracji, to sie uzupełniać będzie narazie..... Tak się narazie boję ..... [IMG]http://images49.fotosik.pl/284/f5435ecedbb7f826med.jpg[/IMG] Ale mój nowy chłopak Radek mnie oswaja, troszke starszawy ale w ostateczności może być ;) [IMG]http://images47.fotosik.pl/283/f33578b953d8df71med.jpg[/IMG] Biegam sobie po dżungli ze sznurkiem na szyi..... [IMG]http://images39.fotosik.pl/279/4429b29768d94d3fmed.jpg[/IMG] Zaczyna mnie to wszystko ciekawić :razz::razz::razz: [IMG]http://images47.fotosik.pl/283/de72d670101cc3a3med.jpg[/IMG] A Wy co się tak na mnie pztrzycie:-o, jeszcze się Wam pogłaskać nie dam :roll: [IMG]http://images36.fotosik.pl/170/c62c59d552adfb60med.jpg[/IMG] Pestki napewno nikt szukała nie będzie..................... choć plakaty to super pomysł :p ale to jest total dzikusek malutki...nigdy napewno nie miała smyczy ani obróżki, nie wiem kto ja karmił że tak dobrze wygląda, ale boi wszystkiego bidusia, na siłę na pętelce wyciagnęłam Ja na zewnątrz, powąchała, powyrywała sie na smyczy... Kilka razy dziabnęła, ale to tak ze strachu, na siłę Ją głaskałam, dotykałam i przestawała się trząść powoli. Za jakies 10 minut rozmowy, głasków, przewróciłam Ją na boczek a Ona kóleczka do góry wywaliła, zamkneła oczka i tak jakby Jej się to bardzo podobało :) :multi: Przestała sie obawiać tylko wczuwałą się w miazianie :lol: Dała zaglądnąć do uszek, czyściutkie :p Ząbki bielutkie, je ładnie już najlepiej puszeczka :cool3: Musimy Jej założyć książeczkę, odrobaczyć, zaszczepić, sterylkę zrobić, noi teraz pasuje coś na kleszcze, bo taki okres się zaczął :oops: Powoli się do świata i ludzi przekona malizna, jutro podejście drugie :loveu: -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
kaskadaffik replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Gorzej by było jakby Asia co innego powiedziała, to by był dylemat :evil_lol::evil_lol: i jak się tu wytłumaczyć potem :diabloti::diabloti::diabloti: Żartuję ;);) Zdjęć przykro mi , ale nie mamy, bo dzisiaj fatalna u nas była pogoda niestety, lało i jutro ma być tak samo :shake: -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
kaskadaffik replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Już ściągnięte wszystkie szwy :lol: Wyników jeszcze nie ma niestety, ale piesek się czuje swietnie, więc musi być dobrze. Bawi się piłeczka jak młodzik, aportuje, tylko nie oddaje :diabloti: -
Pestka- przerażona mała ruda suczka- uciekła! okolice Mielca
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Jak się odezwą to zobaczymy, a narazie będa szły bazarki, to najwyżej się dołoży, Sylwia a Ty miałaś duży zapas pieniędzy dla Łoliego, nie zostało nic ?? bo sterylka pewnie na przyszły tydzien będzie, bo w piątek jedzie Koni i Asi kotek, więc już nie damy rady ..... GDZIE JEST PESTKA ?? ;) [IMG]http://images49.fotosik.pl/284/e58806a9a8470683med.jpg[/IMG] -
Pestka- przerażona mała ruda suczka- uciekła! okolice Mielca
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Tak Pestka jest śliczna i napewno ze schroniska nikt by Jej nie adoptował, bo dzikusek, a Sunia która urodziła nieztety już ma 7 szczeniaków, byłam u Nije wczoraj, biedna przyszła do mnie i wtuliła łepek .......... :( Siedzi tam gdzie Boy i Bronia byli obok .. -
Jamnik Bulik -JUZ W SWOIM DOMU W MILANÓWKU!!!!!
kaskadaffik replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Buli co tu wejdę to mam łzy w oczach, jesteś tak identyczny jak Mój Daffik Kochany.... Piesku szczęscia .... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
kaskadaffik replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
O to że gdy jest "bez człowieka" zawsze znajdzie coś co można "rozdrobnić " :) Koce wszystkie po kolei rozgryza na malutkie kawałeczki, dostali drugą "leżankę", też dał radę, noi kopie dołki, mysle , że przy ogłaszaniu Go trzeba to zaznaczać, bo wiecie jakie sa nieraz bzdurne powody zwrotów Psiaków :( Jednak siedząc z człowiekeim, mając go na codzień, jestem pewna że Olus nie zniszczy nic, gdy się jest z nim jest grzeczniutki i do zabawy skory :) Biorę dzisiaj aparat to może coś ukręcę :) -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ale sie kochają , dwie malizny słodkie :) :) :) -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
kaskadaffik replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Barnaba powoli ma ściągane szwy, ale że to lekkie adhd ;) to po kilka dziennie, wszystko w porządku, jak n amoje oko to się lekko zaokrąglił i juz nie ma takiego grzbietu na wierzchu :) :)