-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
sunshine replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
gratki pająku:D A shira tez niedawno miała rozwaloną łapę :/. Ponad dwa tygodnie była zawieszka w treningach przez to... ale jest już dobrze:D -
Bieeegnę:multi: [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/7849/zdjcie008ai.jpg[/IMG] I mam:cool3: [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/6743/zdjcie009wm.jpg[/IMG] Ale ci nie oddam:eviltong: [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/7666/zdjcie010m.jpg[/IMG] Hopsia;) [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/6862/zdjcie015oy.jpg[/IMG] Leeeeci, złapie złapie:D [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/6691/zdjcie022m.jpg[/IMG] The edn proszę bardzo:D zobaczymy kto nawiedza nas:diabloti:
-
Czeeeść:evil_lol: Mam foteczki:lol: Paskudne bo z zastępczego telefonu ale zawsze coś:diabloti: Po treningu czas na psoty:evil_lol: [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/3514/zdjcie003wk.jpg[/IMG] A smaczna ta plucha jest? [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/2350/zdjcie005t.jpg[/IMG] NIE!:evil_lol: [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/6733/zdjcie013m.jpg[/IMG] Pieso tam idzie:cool3: [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/7864/zdjcie006t.jpg[/IMG] Ponieważ pies ruchliwy jest...to oko się zrobiło:diabloti: [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/8286/zdjcie007c.jpg[/IMG] cdn
-
[quote name='przeszlus']Jak ty go bedziesz montowała to się fot nie doczekamy :p[/QUOTE] no jak śmiesz wątpić w ogóle we mnie:D kolega mi zamontuje:P
-
lipa:P na dniach przyjdzie mi nowy wyświetlacz (powinien jutro, ale nie wierzę w garbate aniołki:P) i będę mieć swoje zdjęcia jak tylko go zamontuję:D
-
to jak mama wróci z pracy to jej ukradne komórkę i obrobię ze zdjęć:D
-
Znaleziono wycieńczonego psa w okolicach Bytowa
sunshine replied to syldatk's topic in Już w nowym domu
jaki on będzie piękny... co za ludzie mu to zrobili (bo nie robiąc nic krzywdzili go) :( -
Cześć:P wchodzi tu ktoś w ogóle? :D Nie?:P
-
Hehe wbrew pozorom mądrzeją z wiekiem:) Nawet mój wariat jest bardziej stateczny:)
-
[url]http://i53.tinypic.com/25kpy84.jpg[/url] ten wzrok mówi "new sister papi?" :D a ty go tak luzem puszczasz w lasach?:) Jeśli tak to napisz mi jak tam z instynktem u niego, czy potrafi się pognać za czymś i wraca, czy nie odchodzi na krok. Ja kiedyś w lasach Shire puszczałam ale teraz się boję. Na pozostałych terenach puszczam ją jak zawsze.
-
[quote name='przeszlus']Jakie jutro dzisiaj. [IMG]http://i54.tinypic.com/2dhxqc7.jpg[/IMG] Mały przejrzysty ;) ale przecież Gabi ci takie śliczne zrobiła,nie wstawisz ich ?[/QUOTE] są wstawione, ale należy odświeżać:) jak wszystko, a to już dawno było [quote name='Sylwia K']Czekamy na fotki Shiry w takim razie:)[/QUOTE] yyyy no ten własnie:D
-
[quote name='przeszlus']Jakie jutro dzisiaj. [IMG]http://i54.tinypic.com/2dhxqc7.jpg[/IMG] Mały przejrzysty ;) ale przecież Gabi ci takie śliczne zrobiła,nie wstawisz ich ?[/QUOTE] są wstawione, ale należy odświeżać:) jak wszystko, a to już dawno było [quote name='Sylwia K']Czekamy na fotki Shiry w takim razie:)[/QUOTE] yyyy no ten własnie:D
-
Kielecka mordownia w Dyminach - początek końca gehenny zwierząt!
sunshine replied to kahoona's topic in Już w nowym domu
Dlaczego? Lepiej żeby nikt nic nie widział i nadal nie wiedział? Zwykłych ludzi nie interesujących sie na co dzień czymś takim jak pies (w ich mniemaniu) by poruszyło. To porusza moje serce a nie widziałam tego na zywo ani nie znam sytuacji od podszewki. Można powiedzieć że jestem własnie takim "zwykłym widzem". Pewnie można by było zrobic to lepiej ale lepiej tak niż w ogóle. Chyba że masz coś innego na myśli ;) -
Kielecka mordownia w Dyminach - początek końca gehenny zwierząt!
sunshine replied to kahoona's topic in Już w nowym domu
Gdyby ktoś przegapił w TV : [URL="http://uwaga.onet.pl/"]KLIK[/URL] Świetna robota! Oby coś z tego wyszło...powodzenia -
=> Wielkopolskie zaprzęgowce czekają na dom !!!
sunshine replied to sunshine's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img10.imageshack.us/img10/231/15062010014.jpg[/IMG] Ethi w nowym domku [IMG]http://www.forum.shusky.pl/images/smiles/icon_mrgreen.gif[/IMG] Wyadoptowana wczoraj przez jedną z wolontariuszek, mieszka w Poznaniu i okazała się wspaniałym psem z ogromnym serduchem [IMG]http://www.forum.shusky.pl/images/smiles/icon_rotfl.gif[/IMG] szczęścia kudłaczu:) -
Powiem wam tyle że suka ma blizny na mordzie...aczkolwiek mieszka z innymi psami (mieszkała) bo ma jakieś 6 lat a jest na działce od wakacji więc walki mogły się zdarzać... między nimi. Jest w dobrym stanie, ma miche jedzenie dowożą więc według prawa jest wszystko ok... (no i bude też) Znam się troche na amstaffach, moja ciocia miała pięknego psa ale nie był tak przypakowany jak ona. Ona jest wręcz nienaturalnie. Wiem że na osiedlu gdzie on mieszka jest grupa zapaleńców z red nosami trenująca sporty dla ttb (fajni ludzie i fajne psiaki ;)) więc może i ona trenowała... A co do małego czy ma bude i miche to nie wiem:/ nie widzę Suka na bank odchowała nie jeden miot... Może jutro dam jakieś zdjęcia Shiry:P
-
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
sunshine replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
[url]http://lh6.ggpht.com/_fpg7zKolpHU/TNJwZcnmkNI/AAAAAAAAJgs/hSvVTgmDb4U/Zdj%C4%99cie0157.jpg[/url] hahaha duet z nich niemożliwy:D a Basior faktyczni schudł:O jak ty to zrobiłaś?:) -
[quote name='przeszlus']Eee tam :) a tak na serio to ja jestem przykładny katolik :) ostatni raz piłem,kiedy to było ....[/QUOTE] wino mszalne w niedziele:D A ja zwyczajnie na brak czasu cierpię:P Przykładowy rozkład dnia na jutro: 5:45 pobudka 7:00 praca 15:00 kończymy prace i do drugiej pracy:P ok 16:30 do domu i szybki obiad ok 17:00 siłownia do ok 19:00 po 19 spacer z piesem ok 20:00 padam na twarz i nic juz na oczy nie widzę:D w weekendy od 6:30 do 23:00 szkoła ( co drugi) w wolne weekendy mam tylko niedziele wolną ale przeważnie w nia śpię z wyczerpania dwoma poprzednimi tygodniami:P (z przerwą na mega spacer:D) czasami się głabnie pare godzin wolnego żeby się zobaczyć z chłopakiem co by nie zapomnieć jak wyglada:D a schronisko i adopcje to już całkiem nie ma kiedy ogarnąć :( aż wstyd A mało tego z marnej wypłaty prawie calutka co miesiac idzie na studia... żenada:P P.S mam fajne zdjęcia na mamy telefonie z zacisza domowego ale nie mam weny żeby je pozrzucac na kompa:P Aaa zapomniałam o mega ważnej rzeczy Jest pewna drażliwa sprawa. U nas na działkach jest pewna altanka (na działce ;)) z poczatku była tam jedna suka amstaffa (od wakacji) na długim łańcuchu. U psa ktoś codziennie jest co prawda, ale ona jest cholernie agresywna na psy. Do mnie macha ogonem na Shire się rzuca. Jak dla mnie naszpikowana sterydami i wydytkana przez szczeniaki. Facet mówił że musi tam być bo mu ostatnio altanke okradli...tez mi w dzisiejszych czasach ochrona w postaci psa na łańcuchu:/ Facet przyjerzdżał tam z inną czarna suką i biało brązowym (pinto) szczylem. Może on mieć ze 5 6 miesięcy. Wszystki si gdyby nie to że jest zimno, idzie zima a dzisiaj zauważyłam że ten szczeniak jest na łańcuchu za altaną. (widzę tylko wystająca morde) i popiskiwanie jak wołam. I co z tym fantem mam począć? Psy nie sa zaniedbane fizycznie. Ale obawiam się że wiecie po co on je ma.... co sadzicie? co robić?
-
bez różnicy w wielkości zawsze są problemy z komunikacją. Studiuje w Poznaniu (raczej nic małego:P) i przez ukochane opóźnieni tramwajów pospóźniałam się na zajęcia 30 min:/ Mało tego pociągi się opóźniają, a zimą jest kataklizm...potrafią po 2 godziny się spóźniać. Life. I też narzekam i wyzywam bo po coś ustala się godziny przyjazdów i odjazdów a jak ktoś za to bierze kasę to winien się wywiązywać. śliczny bobik i hasiorki:D
-
[url]http://img109.imageshack.us/img109/1818/74377931.jpg[/url] świetnee:D wesoły wilku:>
-
[url]http://i55.tinypic.com/e0h2x3.jpg[/url] świetnie tu wyszedł taki aerodynamiczny:D
-
[url]http://img232.imageshack.us/img232/8657/p1040472h.jpg[/url] hehe moje i nie rusz:D
-
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
sunshine replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
heheh Kropa z kotem udane:D a Kazan to piesek Alexowej bo ja jakas zacofana jestem:P? -
Ebola & Luśka -czyli staffikowo kundelkowa ferajna
sunshine replied to Sylwia K's topic in Foto Blogi
[url]http://img809.imageshack.us/img809/8607/dscf9014.jpg[/url] piękny obrazek:D