Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. [url]http://img836.imageshack.us/img836/3254/dscn9932.jpg[/url] jakie śliczne:D niczym pocztówka:D
  2. zaradna, inteligentna, ma zadatki na liderkę:D
  3. [quote name='Infortune.']Witajcie... To że tutaj jestem to cud bo mój komputer/internet wybitnie nie lubi adresu [url]www.dogomania.pl[/url] i stanowczo odmawia otwarcia tej strony... :roll: Wchodzę, niby wszystko okej, po czym kolejne strony otwierają mi się po 10 min, a że ja nie należę do osób cierpliwych to wyłączam to w cholerę. :lol: Ale, korzystając z okazji, że udało mi się tutaj wbić, przepraszam za braki i nieobecność, postaram się popracować nad swoją cierpliwością. :evil_lol: Szybko napiszę co u nas i moooooże uda mi się poodwiedzać innych, w co niestety wątpię... Wakacje mamy w pełni i leniuchujemy ile można. Milucha duchem nadal jest młoda i silna, ale niestety fizycznie gorzej, dopadają ją choróbska wieku podeszłego (i nie tylko). Najpierw, po uporczywym drapaniu, odwiedziła weterynarza, który stwierdził ostrą reakcję alergiczną na ukąszenie pcheł (które pojawiły się mimo kropelek...) i mała dostała serię zastrzyków i kąpieli. Później, po niecałym tygodniu od poprzedniej wizyty, znowu pojawiłyśmy się w znienawidzonym przez Łaciatą gabinecie, ponieważ czterołap kulał i miał problemy ze skakaniem, wchodzeniem po schodach etc. Lekarz stwierdził reumatoidalne zapalenie stawów… Dostałyśmy tabletki przeciwbólowe i odbudowujące chrząstkę, ale niestety problem będzie powracał... :shake: Na szczęście, mimo problemów, Kluska nadal pozostaje radosna i myślę, że jeszcze sporo wspólnego czasu przed nami ! :cool3: A dziś ruszamy na wieś i jak znajdę tam chwilę czasu to zrobię parę zdjęć bo możecie zapomnieć jak wygląda moja małpa. :evil_lol: Pozdrawiamy, Agata i Milka. Gratulacje dla wytrwałych, którzy przeczytali. :diabloti:[/QUOTE] przeczytałam, ale to już ponad miesiąc temu... gdzie mleczna?:(
  4. sunshine

    Duffel

    [url]http://lh3.ggpht.com/_vXP5Ntf2E7E/TFWAoosnvjI/AAAAAAAAPAs/TCe2rzdV7V4/DSC08946.JPG[/url] się kamuflować chciał:D juz mówiłam że zazdroszcze tak licznych goldenów:P
  5. [url]http://img5.imageshack.us/img5/7803/p1030185n.jpg[/url] co jej tak smakowało?:D
  6. [url]http://i51.tinypic.com/izm9v7.jpg[/url] co za dama:D
  7. a jak zaprzęg zobaczy sarnę to nie gna za nią?:P
  8. U nas jakieś niedobitki w słoneczne wieczory lataja... ale tak to wymieraja na reszcie:D hehe [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/Wakacje/DSC02620.jpg[/url] superaśne:D
  9. [quote name='Korciaczki']nie ma, kiedyś odnowimy galerię, jak znajdziemy czas ale na stronę w podpisie zapraszamy : )[/QUOTE] Byłam juz :D fajne kicie;) w ogole te fotki to mistrzowstwo:D
  10. [url]http://img696.imageshack.us/img696/5236/s7302505.jpg[/url] jaka wygodna na kolankach:D A na kółko polecam zwyczajną oliwę do smażenia:D mówię z doświadczenia, bezpieczne dla gryzonia i działa na jakiś czas:D
  11. [url]http://lh4.ggpht.com/_b_RarydfCAY/TI8_w_05fVI/AAAAAAAABe8/KJuGUUShAEM/IMGP9001.JPG[/url] ta maluda się niczego nie boi:D prawdziwa potwora:D
  12. [url]http://farm5.static.flickr.com/4130/4980727598_1164ba86b2_z.jpg[/url] jejciu niesamowity:D bez żadnego ale mój ulubiony łysol:D basniowy Boo :D
  13. heheh no tak, jak Shira kiedyś stanęła obok onka to on był wielkości takich dwóch i pół Shirki :D
  14. [quote name='ames']suuuper jest ta fota:lol: [url]http://img214.imageshack.us/img214/5438/15092010030.jpg[/url] ale z Shirki niezła gaduła jest:evil_lol: a lubi pochrupaś też sobie kukurydzę?jak aportuje to pewnie coś do pycholka jej wpadnie;)od razu nagroda jest:)[/QUOTE] Fota telefonem robiona:P A kukurydzę...pewnie:D musze jej zabierać żeby zielska nie łykała:P [quote name='Korciaczki']Jaka szczęśliwa Shirka...... :loveu: fajnie jej w tych polach chyba.... :loveu:[/QUOTE] o czesć korciaki:D a gzie link do waszej galeryjki?:) Ona uwielbia te pola...a to czasem jakiś bażant albo przepiórka do poganiania wyskoczy, a to się jakiegoś psiego kumpla spotka:D Hasi raj^^
  15. [url]http://img202.imageshack.us/img202/2963/dsc05067t.jpg[/url] ta mina mówi...zabierz ją ode mnie:D a Shira tak z balkonu albo przez okno balkonowe patroluje osiedle:D Czasem jak wracam skądś to tak fajnie dynda z balkonu hehehe
  16. [quote name='dOgLoV']Niezły filmik z babcia hihihihihihihihihiihihi :evil_lol: Mój brat zawsze tak rozmawia z Neronem ale nie nagram tego bo mój brat zawsze w domu chodzi w samych bokserkach :evil_lol:[/QUOTE] ja tam chętnie obejrzę :D hehehe
  17. [url]http://lh4.ggpht.com/_pZ5PCV7dIdE/THwFEHiLr6I/AAAAAAAADpk/Ii3gNiUbd98/s512/IMG_7281.jpg[/url] jakie to ci kąśliwe:D [url]http://lh4.ggpht.com/_pZ5PCV7dIdE/TIf40N5424I/AAAAAAAADt8/-QcWx_U8ad4/s512/DSC00098.jpg[/url] ktoś musi robić coś (pilnować) żeby ktoś nie musiał robic nic (spać):D i tak sama po tych górkach łazisz?:)
  18. A o jakim smaku sa dziś Twoje palce? :cool3: [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/5690/15092010054w.jpg[/IMG] Język lata jak łopata:evil_lol: [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/4207/15092010055.jpg[/IMG] Tak mi dobrze, tak mi rób :evil_lol: [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9714/09092010002.jpg[/IMG] [CENTER][B]I mały pokaz ulubionego hobby Shiry po za bieganiem i szarpaniem sznurka:evil_lol: Kłótnie z moją babcią o wejście do pokoju! :diabloti: [/B][video=youtube;qmPtctbbGlQ]http://www.youtube.com/watch?v=qmPtctbbGlQ[/video] [B]Oraz Shirowy aport kolby kukurydzy[/B] [video=youtube;fsnjH6gEfLY]http://www.youtube.com/watch?v=fsnjH6gEfLY[/video] [/CENTER]
  19. [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/1194/15092010015.jpg[/IMG] Pasikonik:D:multi: [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/6520/15092010020.jpg[/IMG] Huski incognito :evil_lol: [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/5438/15092010030.jpg[/IMG] Od tych prędkości aż uszy zagina a język po oczach wali:evil_lol: [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/7789/15092010038.jpg[/IMG] Oooo jak fajnie się wyhasać :lol: [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/9937/15092010040.jpg[/IMG] cdn
  20. Na początek zdjęcie z kaczkami:razz: [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/3176/09092010001.jpg[/IMG] Lecę!:diabloti: [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4373/15092010001.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/7971/15092010004.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/2424/15092010007.jpg[/IMG] I hopsia:multi: [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/7222/15092010014.jpg[/IMG] cdn
  21. [quote name='Metheora']Ktoś z Was może wysyłał zdjęcia, artykuły dostaliście obiecaną kasę?[/QUOTE] ja wysłałam kilka artykułów, ale za śmieszną historyjkę dostałam tylko sianko:) aczkolwiek tylko to wykorzystali;) Ale uważam że niektóre artykuły są nawet nie zgodne z prawdą...przynajmniej ja się z nimi nie zgadzam.
  22. [quote name='GaBi12']Witamy porannie! :loveu: :D[/QUOTE] [quote name='Sylwia K']witamy się i my[/QUOTE] cześć wam :D [quote name='Baski_Kropka']Podziwiam Cię u meni nie ma porozumienia między gatunkowego.. tz ja powinnam zrozumieć że bieganko to dla zdrowia ale jakos nie przepadam...Za to oboje lubimy się zaprzęgować węc robimy to regularnie i chętnie :D[/QUOTE] ja ci się przyznam bez bicia że mam w tym swój niecny plan:D Mam cichą nadzieję że jak się nakręci podczas biegania i wzrośnie kondycja to i na rowerku jej lepiej pójdzie:P... tylko dentkę trzeba wymienić od lżejszego hehehe a zaraz dam jajcarskie filmiki i zdjęcia:P
  23. [url]http://img706.imageshack.us/img706/9189/dscf8327.jpg[/url] jejku on jest na prawdę cudny:D musze w parku specjalnie dla ciebie ofocić Asti...kumpelę Shiry, amstafke...jest tak urocza że nie można jej nie kochać:D
  24. [url]http://img638.imageshack.us/img638/4471/dscn2184w.jpg[/url] biegamy?:D tak myślałam ze to sopelek:D
  25. świetny:D jak dla mnie to chrupcio jest:P
×
×
  • Create New...