Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. ta butelka to taka szczególna przyroda?:D hehe a śniegowych fot nie ma?:P [COLOR=Red]Nieskromnie zapraszam przy okazji na bazarek dla Wikinga. Dużo fajnych rozmaitości, nie da się ich określić jednym przymiotnikiem:evil_lol: ZAPRASZAMY!:loveu: duża pomoc to choćby podniesienie i powiadomienie innych:razz: (link w moim banerku;-))[/COLOR]
  2. jejku jaki on słodki, myślisz że to Onek będzie czy coś pośredniego?:P [COLOR=Red]Nieskromnie zapraszam przy okazji na bazarek dla Wikinga. Dużo fajnych rozmaitości, nie da się ich określić jednym przymiotnikiem:evil_lol: ZAPRASZAMY!:loveu: duża pomoc to choćby podniesienie i powiadomienie innych:razz: (link w moim banerku;-))[/COLOR]
  3. Hopa Kvitka skacz po zdrowie dziewczyno:D
  4. [quote name='Baski_Kropka']Kropa twarda sztuka śmiga bez wdzianka, spacerów wprawdzie od 3 dni dłuższych niż 30 minut nie maja bo pańcia chora, ale Kropie zimno nie straszne. Musze jej kupić nowy kubraczek bo tamten jest na nią za mały :([/QUOTE] to jej coś uszyj:D A co do zdjęć... to nawet u mnie są a u Ciebie nie ma? hyhyhyhyhy :> czuję się fajniejsza:P. Btw. ty studiujesz gdzieś bo nie pamiętam? [COLOR=Red]Nieskromnie zapraszam przy okazji na bazarek dla Wikinga. Dużo fajnych rozmaitości, nie da się ich określić jednym przymiotnikiem:evil_lol: ZAPRASZAMY!:loveu: duża pomoc to choćby podniesienie i powiadomienie innych:razz: (link w moim banerku;-))[/COLOR]
  5. Shirce też martwe opuszko samo odpadło. Z tym szyciem pewnie by wszystko dużo dłużej trwało niż naturalnie, fakt faktem że trzeba pilnować ranki i dbać o jej czystość ale psiak też dobrze sobie oczyszcza;) [COLOR=Red]Nieskromnie zapraszam przy okazji na bazarek dla Wikinga. Dużo fajnych rozmaitości, nie da się ich określić jednym przymiotnikiem:evil_lol: ZAPRASZAMY!:loveu: duża pomoc to choćby podniesienie i powiadomienie innych:razz: (link w moim banerku;-))[/COLOR]
  6. E tam marudzicie:D Faaaajnie jest:P Moje psisko szura dostaje na śniegu hyhy. I chcemy więcej. Wedle mnie to nawet tunele mogę kopać:D [COLOR=Red]Nieskromnie zapraszam przy okazji na bazarek dla Wikinga. Dużo fajnych rozmaitości, nie da się ich określić jednym przymiotnikiem:evil_lol: ZAPRASZAMY!:loveu: duża pomoc to choćby podniesienie i powiadomienie innych:razz: (link w moim banerku;-))[/COLOR]
  7. sunshine

    Duffel

    Jejku napatrzeć się na nie nie mogę:D żeby tak u mnie tyle hasiorów się spotykało:D Dzięki temu że tyle ich tam nie trzeba się martwić o to że zabraknie towarzystwa:D Wszystkie takie szczupłe i jak trzeba:>. Ale ich chyba co raz więcej się pojawia:D [COLOR=Red]Nieskromnie zapraszam przy okazji na bazarek dla Wikinga. Dużo fajnych rozmaitości, nie da się ich określić jednym przymiotnikiem:evil_lol: ZAPRASZAMY!:loveu: duża pomoc to choćby podniesienie i powiadomienie innych:razz: (link w moim banerku;))[/COLOR]
  8. [quote name='blueberrykiss']To i ja się dołączę :) Mój dziadek który kochał psy nad życie zmarł 2 lata temu. W ich domu zawsze były psiaki, które śmierć ogromnie przeżyły. Do tej pory nie chcą za bardzo wchodzić do jego pokoju... Kiedy pierwszy raz poszliśmy z nimi na cmentarz stało się coś niesamowitego jak dla mnie. Odrazu wiedziały gdzie mają iść. A kiedy doszliśmy na miejsce to jeden usiadł po jednej stronie, drugi po drugiej i zaczeły przeraźliwie wyć. Płakały za dziadkiem... Kolejnym razem jeden położył się na grobie i nie dał się ruszyć. Warczał i szczekał przyklejony do pomnika tak że nie dało się go wogóle podnieść... A zwykle to psiak który kocha wszystkich i wszystko...[/QUOTE] Moja poprzednia sucz Nuka (16lat) też w kilka miesięcy po śmierci dziadka poszła ze mną na cmentarz. Ona nigdy nie ciągnęła na smyczy, była już starszą panią a od bramy do samego pomnika praktycznie zaciągnęła mnie. Nigdy wcześniej tam nie była. Także usiadła przy grobie i wpatrywała się w niego. Dziadek był jej panem. Kochała go najbardziej ze wszystkich. A Madie co do indianina, jest takie zjawisko jak mara senna. Czyli że niby się budzisz, myślisz już, widzisz ale twój mózg nie do końca kontaktuje więc przeżywa rodzaj snu. Właściwie snu na jawie. I ten idianin mógł być taką marą;) Aczkolwiek wcale nie musiał:P
  9. I filmik z wariacji:D [video=youtube;5VEVWr1GGbo]http://www.youtube.com/watch?v=5VEVWr1GGbo[/video]
  10. lejemy się...:diabloti: [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/7938/30112010051.jpg[/IMG] I bam:evil_lol: [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/2489/30112010052.jpg[/IMG] Dawaj piłe! [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/229/30112010054.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/6383/30112010060.jpg[/IMG] I na koniec fanatyczna mina Shakiry "daaaaaj patyka":diabloti: [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/2222/30112010065w.jpg[/IMG] the end:D [SIZE=6][COLOR=Red][B]Początek zdjęć strona 411[/B][/COLOR][/SIZE]
  11. :evil_lol: [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/8274/30112010040.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3604/30112010041.jpg[/IMG] że hę?:lol: [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/7170/30112010042.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/2449/30112010043.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/7421/30112010047.jpg[/IMG] cdn
  12. W tle siostra z chłopakiem:evil_lol: [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/3235/30112010033.jpg[/IMG] Wrrrr szarpanko piły:diabloti: [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/5734/30112010034.jpg[/IMG] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/725/30112010036.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/6425/30112010037.jpg[/IMG] [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/1407/30112010038.jpg[/IMG] cdn:>
  13. Kto pierwszy po piłe? :diabloti: [IMG]http://img813.imageshack.us/img813/3630/30112010022.jpg[/IMG] JA! [IMG]http://img547.imageshack.us/img547/963/30112010024.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/2310/30112010025h.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/9183/30112010027.jpg[/IMG] Shaki:razz: [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/2134/30112010032.jpg[/IMG] cdn
  14. nawet piłeczka się pod śniegiem znalazła:evil_lol: [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8061/30112010017.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/3948/30112010018.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/1733/30112010019.jpg[/IMG] [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/2795/301120100200.jpg[/IMG] heheh otrzepywanko Shaki [IMG]http://img573.imageshack.us/img573/1359/30112010021.jpg[/IMG] cdn
  15. Shakira(Shaki):razz: [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/1546/30112010009.jpg[/IMG] Panienki razem:loveu: [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/4932/30112010010.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/1319/30112010012.jpg[/IMG] Shira:loveu: [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/5725/30112010014.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/8128/30112010015.jpg[/IMG] cdn
  16. Oto zdjęcia z dzisiejszego śnieżnego spotkania Shiry z Shakirą :diabloti: (siorki jbc:P) Shira w pieleszach :eviltong: [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2160/30112010001i.jpg[/IMG] I zaczynamy szarżować :evil_lol: [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/2370/30112010003.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/4616/30112010005.jpg[/IMG] się uciachły nieco:lol: [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/1231/30112010006.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/4156/30112010008.jpg[/IMG] cdn
  17. [CENTER][COLOR=Red][B][SIZE=4]Ty dostajesz przydatny przedmiot a Wiking zdrowie.:loveu:[/SIZE] Jak to możliwe? :razz: [SIZE=4]Po prostu:smile: Klocki, bajki dla Twojego dziecka, książka,kolczyki,pędzle,torebki dla Ciebie, szelki frisbee dla Twojego psa.:multi:[/SIZE] To wszystko i wiele więcej znajdziesz na bazarku na rzecz powrotu do zdrowia Wikinga:smile: [SIZE=4]HUSKY ADOPCJE zaprasza:smile:[/SIZE][/B][/COLOR] KLIK W OBRAZEK [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197280-Co%C5%9B-przydatnego-dla-Was-nowe-%C5%BCycie-dla-Wikinga-%29?p=15832791#post15832791"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_OIhF7x8VnqQ/TLoChJmrUdI/AAAAAAAABoQ/DbXqkji0xjE/wiking.jpg[/IMG][/URL] Jeśli możesz, prześlij tą wiadomość dalej:smile: Tak też pomożesz :-D[/CENTER]
  18. cześć łobuzy:D hehehe ten twój pies to ma pomysły:P
  19. [quote name='Realistka']jeju jak mnie tu dawno nie było ;O Jak ona urosła ... piękności..... :))))[/QUOTE] jejku:D 100 lat:P mam nadzieje ze teraz nie znikniecie:D [quote name='WeronikaM']mam to samo :lol:[/QUOTE] nio troszku kwas z tym jest:P [quote name='Sylwia K']witamy się serdecznie w ten piękny i śniegowy weekend[/QUOTE] piękny i baaaardzo śniegowy:D Mam nadzieje ze dzis narobie zdjęć:D
  20. hehehe pocieszne są:D Miśka wiele chyba dla piłeczki zrobi:P
  21. [quote name='gops']stanowczo za zadko dajesz zdejcia! :) piekna sucz , fajny manmat ladnie jej[/QUOTE] ja wiem, ale tak szybko się ciemno robi że jak wychodzę po pracy na spacer to albo szarówa już albo ciemno nawet... i jak tu zdjęcia zrobić:P
  22. fajnie ze sie cos ponownie ruszyło:) Ale dlaczego właśnie teraz, kiedy szybko robi się ciemno i 3/4 spacerów odbywa się o zmroku:P brrrr Madie, nie wyszła bym już sama z domu,.... nie powtórzyło się już nic nigdy?
  23. serdeczne gratulacje:multi: wielka kość jej się należy:razz:
  24. śliczny Pan senior:) ma władzę nad łobuzicą?:)
  25. [quote name='Martens']To masz się czym chwalić :roll: Szkoda, że nie trafiłaś na kogoś kto by ci porządnie oddał w pysk jak byś zaczęła fikać; może zamiast pracować nad swoją dumą i Rispektem Na Dzielni, popracowałabyś nad psem i samokrytyką. Długo siedzisz na dogo i po Twoich dotychczasowych postach myślałam, że jesteś mądrzejsza, ale jak widać pozory bardzo mylą.[/QUOTE] ty weź to przeczytaj.... wyleciała na mnie z pyskiem i podeszła z podniesioną ręką gdyby mnie nie zatkało pewnie bym odpyskowała (dawniej) i by doszło do bójki. Kobitka nie była raczej spokojną osobą, jeśli wiesz o czym mówię. [quote name='Juliusz(ka)']O matko i córko... Masz rację, NIC ne usprawiedliwia Twojego myślenia. Zdarzyć się może wszystko, ale jak się nawywija, to wypada chociaż umieć się zachować odpowiednio do sytuacji! Jak ktoś Shirę zagryzie, to się już niczego nie nauczy. Wybiegać? Rower, piłka, ganianie z Tobą, a nie hulaj dusza, piekła nie ma:mad: Chciało się mieć psa, to niech się chce mu czas organizować. Obu stron? Twój pies po ciemku szarżuje na obcą osobę i to jest wina obu stron? Ciesz się, że wróciłaś do domu z żywym psem...[/QUOTE] i to jeszcze... śmiać mi się chce, bo nie znasz nas totalnie. Jak ja psu czasu nie organizuje to już nie wiem kto. A psy mam przez całe życie więc nie "chciało się mieć" a są integralną częścią życia. a gdzie to jest napisane że biega "hulaj dusza..."?? Generalnie to zawsze aportuje (piłkę patyki frisbee (TAK! husky frisbee:>) , bawi się ze mną, mało tego uprawiamy bikejoring więc nie ucz proszę ojca dzieci robić. Nie będzie aportować na smyczy... a co do sytuacji to przeczytaj o niej jeszcze raz, bo napisane jest jak byk że nie dopuściła mnie do słowa a najechała. A hałasu narobiła ona nie psy bo psy były SPOKOJNE. A co do wygryzienia jej tyłka... raczej nikt tego na poważnie psu nie życzy, ja nie traktuje na tyle poważnie wszystkich wypowiedzi i nutkę żartu w każdym zawieram. Shirę kiedyś pogryzł owczarek(nie z naszej winy, była na smyczy) i niczego ją to nie nauczyło. Nie wiem czy rozwiałam wszystkie twoje myśli ale pewnie i tak zaraz będzie tysiąc wrzut:P
×
×
  • Create New...