Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. [quote name='ames'][URL]http://img526.imageshack.us/img526/2108/02122010021.jpg[/URL] ale się uśmiałam z ej fotki!!! r e w e l a c j a! [URL]http://img88.imageshack.us/img88/9193/02122010019.jpg[/URL] i zapraszamy do nas na białe szaleństwa:)[/QUOTE] byłam widziałam:D [quote name='Kaja10014'][URL]http://img9.imageshack.us/img9/8298/02122010040.jpg[/URL] zaczepiste :D[/QUOTE] [quote name='kamilka91'][URL]http://img526.imageshack.us/img526/2108/02122010021.jpg[/URL] - świetne :multi: [URL]http://img268.imageshack.us/img268/8852/02122010039.jpg[/URL] - a moja to się boi w ogóle na śnieg stąpnąć... :D Urocza :loveu:[/QUOTE] Bo ma gołe stópki:evil_lol: dzięki wam:* [quote name='Aleksandra95'][URL]http://img526.imageshack.us/img526/2108/02122010021.jpg[/URL] ale super !! :D moja też uwielbia po śniegu szaleć,ale nie mam czasu jej zdjęć zrobić. :)[/QUOTE] oj oj, zamiast gapić się na nią strzelaj foty:P [quote name='Katarama']Ale radochy :) Dobrze, że u nas tyle śniegu nie ma bo moje wariaty się zakopują i czołgają, a przy takiej ilości puchu to pewnie ich bym nie znalazła w śniegu biorąc pod uwagę, że nie wiele wyższa od nich jestem ;)[/QUOTE] hahah oplułam monitor:evil_lol:
  2. a zięć nadal żyje? a jeśli tak to pije? czy ma zwidy?:P
  3. [url]http://img151.imageshack.us/img151/5351/zdjcie0508.jpg[/url] hahaha ale as :D a ty już socjologie umiesz?:P
  4. Rasta jest bardzo słodka:D ile ona ma?:)
  5. [url]http://lh4.ggpht.com/_pZ5PCV7dIdE/TPf51x0dY1I/AAAAAAAAEVI/kXImb-CSdQ0/IMG_8382.jpg[/url] piekny :D jak by wystawiał zwierza:D [url]http://lh5.ggpht.com/_pZ5PCV7dIdE/TPf7HhJjzqI/AAAAAAAAEVg/5rMboPEWP-Y/s576/IMG_8402.jpg[/url] haha jaka zawstydzona:D [url]http://lh3.ggpht.com/_pZ5PCV7dIdE/TPf42i4NRCI/AAAAAAAAEUk/udBmykHR_Sg/IMG_8336.jpg[/url] piękne szarże:D zazdroszcze takiej bandy:) a jak z nimi chodzisz, to ida ładnie czy ciągną cię?
  6. marra, dawaj:) uwielbiam takie historie...mimo że mam potem cykora:P
  7. znów latam:loveu: [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/9193/02122010019.jpg[/IMG] Ryjówka piłeczki szuka:evil_lol: [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/1244/02122010018.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/2174/02122010015.jpg[/IMG] śnieżek:evil_lol: [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/7343/02122010010.jpg[/IMG] I z piłą:evil_lol: [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/4657/02122010012.jpg[/IMG] the end:loveu:
  8. Leci po mnie:diabloti: [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/5443/02122010028.jpg[/IMG] Laaaatam:evil_lol: [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/6421/02122010024.jpg[/IMG] szalona:loveu: [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/4449/02122010023u.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/1909/02122010022.jpg[/IMG] Trochę nam napadało :loveu: (Shira tu siedzi, nie leży:diabloti:) [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/2108/02122010021.jpg[/IMG] cdn
  9. Prawie jak renifer haha:razz: [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/8726/02122010033.jpg[/IMG] A tu jeden z momentów skakania po mnie:eviltong: [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/4481/02122010032.jpg[/IMG] i drugi:evil_lol: [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4852/02122010031.jpg[/IMG] I chwila spokoju:lol: [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/5315/02122010030.jpg[/IMG] i znów się lejemy:evil_lol: [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/6480/02122010029.jpg[/IMG] cdn
  10. No to lecimy z zimową sesją i taaaką furą śniegu:loveu: [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/4274/02122010046.jpg[/IMG] Moje ulubione z dziś:evil_lol: śnieżynka:loveu: [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/8298/02122010040.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/8852/02122010039.jpg[/IMG] wygłupy:evil_lol: [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/43/02122010035.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/8347/02122010034.jpg[/IMG] cdn:loveu:
  11. sunshine

    Diana :)

    taka jakaś mało roześmiana:P chyba jej się zimno nie podoba:)
  12. a na "obiad"? lub "masz":P
  13. [url]http://img24.imageshack.us/img24/2115/dscn4182.jpg[/url] no dobra, dobra, nie krzycz już tyle...idęęęę....
  14. i urlopu od tej pracy;)
  15. U mnie na balu było rewelacyjnie;D Wracałyśmy na bosaka:P
  16. [url]http://i56.tinypic.com/2q20rxs.jpg[/url] fryz mu się poczochrał:D
  17. [quote name='przeszlus']U nas też sa śniegowe :) wstawiaj :P Możę ci sie tak wydaje bo 20 postów na stronw mało nie jest :p[/QUOTE] tsa nabitych przez ciebie i mnie:D no i Duffelków:* Nie lubią nas już i tyle:D
  18. hehehe współczesna wersja renifera:D
  19. sunshine

    Duffel

    a ja bym chciała śniegowego Duffla:D
  20. [url]http://i751.photobucket.com/albums/xx152/Bananera/Na%20dogogogogo/DSCF1772.jpg?t=1291299149[/url] bosz jakie cudne:D
  21. no i nawet troszke śniegu macie;P wpadnij później do nas to zobaczysz jak my "pływaliśmy" w śniegu:D Jest wspaniale
  22. [quote name='przeszlus']He i masz pożytek z niego :p[/QUOTE] hehe oj tak:D [quote name='Ewa&Duffel']Jaki niewinny słodziak :loveu: [url]http://img140.imageshack.us/img140/2160/30112010001i.jpg[/url] Świetnie szaleją dziewczyny, widać, że na śniegu najlepsza zabawa :D To ujęcie mi się najbardziej podoba :cool3: [url]http://img88.imageshack.us/img88/2489/30112010052.jpg[/url] Bardzo podobne są ;) I gratulacje dla Shiry za nowe sztuczki ! ;)[/QUOTE] Shira pięknie dziękuje:D Mam kilka fajnych śniegowych zdjęć, chcecie? bo coś kiepsko są te oglądane;p
  23. [quote name='Olga RaQ']przeczytałam dwie ostatnie strony, więcej wolę nie czytać bo się będę bała chodzić po ciemku po własnym mieszkaniu :P widzę że część opowieści odbiega od tematu ponadzmysłowego postrzegania u psów, a mnie się przypomniało że kiedyś czytałam niesamowitą książkę - to był tytuł "Dusza Zwierząt" autorstwa Jean Prieur - nie pamiętam dokładnie tych historii ale jest to właśnie zbiór opowiadań o różnych przypadkach gdy psy i inne zwierzęta (ale głownie psy z tego co pamiętam) ponadzmysłowo wyczuwały różne zjawiska, pamiętam że czytałam tą książkę kilka razy, lubiłam do niej wracać bo była niesamowita, polecam odwiedzić bibliotekę czy księgarnię i przeczytać sobie, a ja poszukam u mojej mamy w półkach, może gdzieś ją znajdę, chętnie bym znów poczytała edit: znalazłam na zachętę spis treści ;) Jean Prieur - Dusza zwierząt wydawca: Czakra, Warszawa 1992, Część I DUSZA OBDARZONA WRAŻLIWOŚCIĄ INTELIGENCJĄ I INICJATYWĄ I. Oczywistość ich duszy II. Ich uczucia III. Ich inteligencja IV. Ich pojęcie dobra i zła V. Ich spojrzenia VI. Ich krzyk VII. Ich wielkie podróże VIII. Ich śmierć IX. Ich praktykowanie cnót chrzescijańskich Część druga DUSZA, KTÓRA TRWA I POJAWIA SIĘ X. Zmarłe zwierzęta postrzegane przez ludzi XI . Zmarli ludzie postrzegani przez zwierzęta XII. Zmarłe zwierzęta postrzegane wyłącznie przez zwierzęta XIII. Zdolność przewidywania, telepatii, widzenia na odleglość Część trzecia DUSZA UZNANA PRZEZ WIĘKSZOŚĆ CYWILIZACJI XIV. Mądrość zwierzęca XV. Orient i Grecja XVI. Stary Testament XVII. Nowy Testament, Apokryfy, Pierwsi Ojcowie XVIII. Średniowiecze i Renesans XIX. Wiek XVII i XVIII: spór XX. Wiek XIX: nadzieja XXI. Wiek XX: piekło XXII. Kościół katolicki i zwierzęta XXIII. Homo rapiens ADDENDUM: Czy ludzie mają duszę?[/QUOTE] szukałam wł na allegro, znalazłam tylko w archiwum:( niedroga bo nawet od 12 zł. będę polować:)
×
×
  • Create New...