-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
[url]http://img254.imageshack.us/img254/2739/sdc15702.jpg[/url] grzybki halucynki?:D
-
[url]http://img163.imageshack.us/img163/2217/zdjcie0472i.jpg[/url] hahaha no padam ze śmiechu:D as totalny :D kochany fafik:>
-
[quote name='Baski_Kropka']eeee ja z Evelinka łazimy z czterema psiurami na spacery i daje rade :D[/QUOTE] ano, my wiele razy również. Jednak teraz biega sobie jakiś kundel po wsi, Lupo go nienawidzi on jego też. A Lupo to pies TŻta więc oddać go w kawałkach nie wypada ;) (na suczki ten pies nie rusza, bo nas mijał z kurą w mordzie xD) [quote name='Minerva'][url]http://img338.imageshack.us/img338/7429/zdjcie015bs.jpg[/url] Fajne ;) [url]http://img716.imageshack.us/img716/279/zdjcie028il.jpg[/url] :evil_lol:[/QUOTE] o siemka fredki:) dzięki [quote name='Aleksandra95']Ja też jak jeżdżę do przytuliska dla bezdomnych psów to biorę dwa albo trzy psy na raz. i do lasu.:evil_lol:[/QUOTE] farciara, nam tylko jednego pozwalają :( [quote name='Daga & Maks']o w końcu jakieś zdjęcia Shiry :) super wygląda w tych nowych szelkach :D[/QUOTE] dzięki:D [quote name='Baski_Kropka']bla bla blaaaaaa....nudzi mi się w pracy siedze i usypiam...:([/QUOTE] ja też chcę taką prace:D gdzie pracujesz?:> [quote name='Sylwia K'][url]http://img823.imageshack.us/img823/4959/zdjcie001im.jpg[/url] psiaki się pewnie nieźle wybiegały razem:)[/QUOTE] oj tak, cały dzień wariowały :D [quote name='Kama & Diana'][url]http://img5.imageshack.us/img5/3513/zdjcie019md.jpg[/url] patrz! ale mam znalezisko! [url]http://img841.imageshack.us/img841/3710/zdjcie018n.jpg[/url] kłaniam się Pani, do twoich usług :P[/QUOTE] hehehe [quote name='przeszlus'][url]http://img716.imageshack.us/img716/279/zdjcie028il.jpg[/url] ale że jak że tak przy soku samym ? Nie wierze gdzie te flache schowałaś ? :diabloti:[/QUOTE] nie było flachy ;) alkoholik:P [quote name='Izabela124.'][url]http://img695.imageshack.us/img695/1981/15102010.jpg[/url] kość robi za poduszkę :evil_lol:[/QUOTE] swojego trzeba pilnować hehehe:D
-
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
sunshine replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
u mnie z radości się zdarza ( jest to zaledwie kilka kropel malucieńko) ale to problem od szczeniaka więc raczej sterylizacja nie ma na to wpływu ;) -
[quote name='Baski_Kropka']a Onek na spacerek z wami nie poszedł ;P ?? co to ma znaczyć! :D[/QUOTE] za mało rąk a on gimelke robi:P
-
Zmowa przy stole :evil_lol: [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/279/zdjcie028il.jpg[/IMG] i dalsze zaczepki :diabloti: [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/5364/zdjcie030z.jpg[/IMG] the end:> [COLOR=Red][B][SIZE=4]POCZĄTEK ZDJĘĆ STRONA 402![/SIZE][/B][/COLOR]
-
Polowanko na jakąś mysze :evil_lol: [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/8060/zdjcie013z.jpg[/IMG] Jedyne ładne zdjęcie z lasu (w miare) :roll: [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/7429/zdjcie015bs.jpg[/IMG] ooo woda woda woda:diabloti: [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/5961/zdjcie016tw.jpg[/IMG] Patyk!:multi: [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/3513/zdjcie019md.jpg[/IMG] Wara od mojego patyka:mad: [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/3710/zdjcie018n.jpg[/IMG] cdn
-
Ciężko ich było uchwycić :lol: [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/5627/zdjcie006m.jpg[/IMG] I spacerek do lasu:loveu: [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/6175/zdjcie007vl.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/4356/zdjcie009k.jpg[/IMG] coś ciekawego :evil_lol: [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/662/zdjcie011x.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/1814/zdjcie012u.jpg[/IMG] cdn
-
Shira, Bora (golden) i Lupo (onek) w akcji :razz: [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/4051/zdjcie000a.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4959/zdjcie001im.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/1499/zdjcie002q.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/5072/zdjcie004ps.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/994/zdjcie005qu.jpg[/IMG] cdn
-
[quote name='Baski_Kropka']Kochana pierwsze moje manmaty jakie zakupiłam, były używane już od kilku lat przez koleżankę z klubu. Wyprała je były jak nowe nie przetarte ani nie zmechacone no nic zupełnie się z nimi nie działo...używałam ich dwa lata i sprzedałam kolejnemu pokoleniu ;P bo jak mój pies schudł to zrobiły się za duże, teraz mam kolejne manmaty własnie o takie czerwone...to jest rewelacyjna firma... wszystkie te inne są OK ale to tyle :D Od poczatku mówiłam ManMaty to nikt mnie nie chce słuchac bo to drogie i po co tyle wydawac skoro wszystko jest to samo... a szkopuł tkwi w tym, że one sa zrobione z odpornego na scieranie sztywniejszego grupszego materiału, podszycie jest nieco inne dzięki czemu nie wbijaja się w skórę i nie robią nie przyjemności psiaką :D Zresztą sama firma ile malat doświadczenia i jak długo już jest na rynku ;) Swoja droga dobry z Ciebie fotograf jak w ciemno potrafisz pstrykac fotki ;P[/QUOTE] No ja myślę bo jak nie to cię znajdę:D a co do zdjęć to fakt lubię je robić:D ale ta precyzja to znajomosc telefonu na pamięć i miliony zdjęc zrobione nim:P heheh a chciała bym aparat z prawdziwego zdarzenia:D [quote name='przeszlus']Mi fajne fotki tylko przy dobrym świetle wychodzą bo mój aparat aparetm się nazywać nie powinien :) A szczegulnie jak ktoś mi ustawienia zmieni :) A ten sznureczek to sie nie urwie ?[/QUOTE] [quote name='Baski_Kropka']Ten sznureczek to jest linka alpinistyczna, to się nie urywa i nie rozwiązuje, do tego przypinasz linę :) ManMat to jest produkt na lata i będę to powtarzać każdemu :)[/QUOTE] no właśnie:P a mam kilka zdjęć zrobionych fatalnym telefonem z fatalnym aparatem :D co za tym idzie większość rozmazana na maxa:/ Ale za to z odwiedzin u TŻta więc z Borką i Lupem:>
-
[quote name='Aleksandra95']Śliczna Shira.:loveu: Szelki też ładne. :lol:[/QUOTE] heheh krótko zwięźle i na temat:P [quote name='Paula03'][URL]http://img191.imageshack.us/img191/2239/23102010015.jpg[/URL] Śliczna Shirka! Pasują jej te szeleczki ;)[/QUOTE] dziękuję w imieniu diaboła mojego:> [quote name='chocolatelady']No i jest Shirex:loveu: I szeleczki też.:D Widzisz... jak chcesz to potrafisz, mimo zepsutego ekraniku zrobić zdjęcia :evil_lol: Wszystko boskie![/QUOTE] się mówi chcieć to móc :D [quote name='Sylwia K'][URL]http://img249.imageshack.us/img249/8016/24102010001.jpg[/URL] jakie łobuzerskie spojrzenie[/QUOTE] cała ona ;) [quote name='aniolek666']Jak na zepsuty ekranik zdjęcia super:) [URL]http://img541.imageshack.us/img541/1112/23102010023.jpg[/URL] na tej fotce Kora wygląda jak wyrośnięty Nero hehe:lol:[/QUOTE] I się zachowywała jak Nero :D hehehe może to jakas rodzina?:P jutro idziemy na spacer:] [quote name='Baski_Kropka']Nooooo piękne szeleczki :D Jeszcze sledy sobie kup do kompletu z tego obroże i smycz :D iii zostaniesz bankrutem bo jak wiadomo najtańszy wydatek to nie jest :D Ja mam takie dokładnie I poluje na taką samą smycz i obroże jeszcze ;P Te nie są tak pięknie widowiskowe, ale pasują moim miśkom :D[/QUOTE] no przyznam że kolor dla uciechy moich oczków :D a obrożę taką już mam:P hyhy Smycz jest w planach :> Bo obecna i tak niedługo przejdzie do lamusa, a ja wolę inwestycje długoterminowe, na lata:P jest to już tańszy wydatek i w rozmiary się nie trzeba bawić :] Iiiiii sledy też takie będą ale to w czasie nieokreślonym, jak te się wysłużą:D Twierdzę że ManMat jest wart swojej ceny. I pierwszy raz jak odpowiadam na pytanie ludzi "ile za nie dałaś" nie mówią że jestem nienormalna:P hehe Czyli coś w nich musi być:> Mam nadzieje że to zakup na dłuuuugie lata, bo są porządne i chyba najwygodniejsze z dostępnych na rynku ;)
-
[quote name='Aleksandra95']Śliczna Shira.:loveu: Szelki też ładne. :lol:[/QUOTE] heheh krótko zwięźle i na temat:P [quote name='Paula03'][url]http://img191.imageshack.us/img191/2239/23102010015.jpg[/url] Śliczna Shirka! Pasują jej te szeleczki ;)[/QUOTE] dziękuję w imieniu diaboła mojego:> [quote name='chocolatelady']No i jest Shirex:loveu: I szeleczki też.:D Widzisz... jak chcesz to potrafisz, mimo zepsutego ekraniku zrobić zdjęcia :evil_lol: Wszystko boskie![/QUOTE] się mówi chcieć to móc :D [quote name='Sylwia K'][URL]http://img249.imageshack.us/img249/8016/24102010001.jpg[/URL] jakie łobuzerskie spojrzenie[/QUOTE] cała ona ;) [quote name='aniolek666']Jak na zepsuty ekranik zdjęcia super:) [URL]http://img541.imageshack.us/img541/1112/23102010023.jpg[/URL] na tej fotce Kora wygląda jak wyrośnięty Nero hehe:lol:[/QUOTE] I się zachowywała jak Nero :D hehehe może to jakas rodzina?:P jutro idziemy na spacer:] [quote name='Baski_Kropka']Nooooo piękne szeleczki :D Jeszcze sledy sobie kup do kompletu z tego obroże i smycz :D iii zostaniesz bankrutem bo jak wiadomo najtańszy wydatek to nie jest :D Ja mam takie dokładnie [IMG]http://www.lonewolf.pl/_var/gfx/3e1ab6f03e844571720f59e6d28130fa.jpg[/IMG] I poluje na taką samą smycz i obroże jeszcze ;P Te nie są tak pięknie widowiskowe, ale pasują moim miśkom :D[/QUOTE] no przyznam że kolor dla uciechy moich oczków :D a obrożę taką już mam:P hyhy Smycz jest w planach :> Bo obecna i tak niedługo przejdzie do lamusa, a ja wolę inwestycje długoterminowe, na lata:P jest to już tańszy wydatek i w rozmiary się nie trzeba bawić :] Iiiiii sledy też takie będą ale to w czasie nieokreślonym, jak te się wysłużą:D Twierdzę że ManMat jest wart swojej ceny. I pierwszy raz jak odpowiadam na pytanie ludzi "ile za nie dałaś" nie mówią że jestem nienormalna:P hehe Czyli coś w nich musi być:> Mam nadzieje że to zakup na dłuuuugie lata, bo są porządne i chyba najwygodniejsze z dostępnych na rynku ;)
-
[url]http://img836.imageshack.us/img836/8182/dscn3533s.jpg[/url] hahaha napady jakieś?:D
-
[quote name='Kaja10014']A Sopel tam przy zdechł pies macha łapami i porusza głową, on jest chyba nieśmiertelny :evil_lol:[/QUOTE] Shira tak samo i dlatego zmieniłysmy nazwę komendy na "bang bang poddaj się":P a co to za scena i o co kaman? odeślijcie mnie gdzieś gdzie pisze o tym bo pogubiona jestem:P
-
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
sunshine replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
Nie wiem ile tu było zdjęć ale ja ich nie widzę:P A ja tam Rangerka uwielbiam najbardziej:D Tak bardzo chciałam żeby był mój:( -
Tsa ja biegam z Shirą od ładnych paru miesięcy i wciąż się wyzywam że masher ze mnie jak z koziej dupki trabka:D Krew mnie czasem zalewa a uszy ze złości mi się robia czerwone no ale coż...nerwy w kieszeń trzy głębokie oddechy i udaje że jest ok... na psa nie mogę nakrzyczeć:P Cierpliwość jest mega darem w początku i choć czasem jestem z Shiry dumna że 24 karatowy fotel ze złota bym jej dała to wiem że masa pracy jest przed nami bo to tylko niestety nieliczne treningi... Tak jak dzisiaj np. nie biegła w ogóle (było11 stopni dla niej max to 9) tylko truchtała... w takim układzie trening skróciliśmy później szelki zdjełyśmy i chadzała sobie a ja zostałam z niedosytem...ech te psiury:P
-
[url]http://lh6.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TMKepTMWNWI/AAAAAAAAD2c/Yj0TQZ-5lNg/s640/P09-10-10_14.08.jpg[/url] nie idę i już:P
-
Ebola & Luśka -czyli staffikowo kundelkowa ferajna
sunshine replied to Sylwia K's topic in Foto Blogi
[url]http://img375.imageshack.us/img375/2470/dsc00358c.jpg[/url] hahaha niesamowita laseczka:D śliczna i słodka:* -
A po tym zdjęciu mi padł telefon :lol: (nie mam wyświetlacza to skąd mogłam wiedzieć że nie naładowany :evil_lol:) [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/9901/23102010027.jpg[/IMG] Poranek dnia siódmego :razz: [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/8016/24102010001.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/4921/24102010002.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/7614/24102010p.jpg[/IMG] Ogólnie to szelki są fajniutkie:) Jestem bardzo zadowolona. Zapalenie uszka wyleczone... :multi: Pies wykąpany :evil_lol: i ma focha:eviltong:. Wszystkie smycze obroże szelki i uprzęże też wyprane, łącznie z posłaniem...jestem z siebie dumna :cool3: Jak nawaliłam tego do automatu to się cały uzbierał :lol: A dzisiaj lecimy sobie na trening sie wybrudzić na nowo :diabloti:
-
łiiii :multi: [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/872/23102010019.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/7356/23102010020.jpg[/IMG] Nowa koleżanka Kora! :diabloti: [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/1112/23102010023.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/4418/23102010024.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/7403/23102010025.jpg[/IMG] cdn
-
Spanko:lol: [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8786/15102010003l.jpg[/IMG] Wtf?! [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/1981/15102010.jpg[/IMG] I spadamy na spacerek :razz: [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/6418/23102010008.jpg[/IMG] Krecik :multi: [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/2258/23102010010.jpg[/IMG] Więcej krecika :evil_lol: [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/2239/23102010015.jpg[/IMG] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/7606/23102010016.jpg[/IMG] cdn
-
[quote name='GaBi12']No czekamy, no! :*[/QUOTE] chyba tylko ty czekasz:P mam jakieś zdjęcia z telefonu bez monitorka:P ale zaraz zobacze jak wyszły :P
-
Nie mam zdjęć:P ale mam szelki:D Wiem co z moim telefonem.... jest tylko czarny ekran reszta działa to zdjęcia chyba na wyczucie bym musiała zrobić hahaha ale po za obrazem wszystko gra:P. 100 zł bedzie mnie kosztowała naprawa:( Dzisiaj doszły nowe szelki Shiry:D Man Mat reflex long distance, fajniaste:) a jutro spróbuje na czuja zdjęcia porobić ... może być ciekawie:D
-
cześć kochani:D Fajnie że tu wchodzicie:) Ogólnie to pilna studentka dostała takie wciry w sobotę na gimnastyce i lekkoatletyce że się w niedziele ruszać na zakwasy nie mogła a w niedziele poprawili mi basenem:lol: Reasumując mam zakwasy, gorączkę i popsułam telefon (się mu upadło i monitor zrobił się czarny i już tak mu zostało :roll::eviltong:) Ale mimo ogólnego obolenia byłam na treningu z Shirką dzisiaj i jej dałam wycisk, kobieta się nalatała za trzech :evil_lol: a osobiście przestałam mówić do końca:razz: ...no cóż będę mieć pretekst żeby nie gadać z upierdliwymi klientami :diabloti: hyhy Coś ze zdjęciami spróbuje wymyślić ale nic nie obiecuje :lol: