Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. Jak to nie...a maly z amputowana łapką?
  2. Też bym chciała na tymczas psa.. chociaż jakiegoś malucha bądź staruszka... ale niestety mieszkanie nie moje a rodziców a ich zgody w żaden sposób nie mam... aczkolwiek będę walczyć. Z tego co rozmawiałam z Myszką to mają szczeniaki, po za tym jeśli nikt nie ofiarował to NIE MA :( Myszka będzie pisać do wiadomości wrzesińskich... ja rozpytuje czy ktoś kogoś nie zna... a co do Focusa można by zorganizować jakiś bazarek na weta i zabrać go na badania, mogę w tym pomóc tylko ja nie zmotoryzowana to potrzeba samochodu i kierowcy żeby zawieść psa.
  3. [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/4840/03122010006.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/3672/03122010007.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/2535/03122010005.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/4200/03122010004.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/1997/03122010003.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/1173/03122010015.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/8498/03122010014.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2985/03122010013.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/5813/03122010012.jpg[/IMG] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/7218/03122010008.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/573/03122010020.jpg[/IMG] ojjj cięzko się wykaraskać ze śniegu wyższego od siebie:diabloti: [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/2523/03122010019.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/677/03122010018.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/171/03122010017.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/4841/03122010016.jpg[/IMG]
  6. duuuuużo śniegu do biegu:evil_lol: [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/1027/03122010026b.jpg[/IMG] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/5009/03122010025.jpg[/IMG] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/4954/03122010023.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/3978/03122010022.jpg[/IMG] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/7052/03122010021.jpg[/IMG]
  7. Mam zdjęcia, zdjęcia zdjęcia:D [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/2647/03122010m.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/9209/03122010034.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9793/03122010032.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/8506/03122010030.jpg[/IMG] Moje ulubione:loveu: [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/75/03122010028.jpg[/IMG] cdn
  8. [quote name='mychaaaaa']Haha! Pewnie tak, ale wtedy nie było mi do śmiechu, szczególnie, że jeszcze tego wieczoru oglądaliśmy Paranormal Acitvity. :lol: Innym razem obejrzałam The Ring i gdy się skończył zaczął dzwonić telefon :evil_lol:[/QUOTE] o tak wtedy wyobraźnia pracuje razy dwa:D Raz z kuzynką która u mnie spała obejrzałyśmy klątwe. Po czym ok 24 poszłyśmy spać... i słyszę miałczenie przerażające za oknem... (w klątwie chłopiec miałczał) myślę sobie "wydaje mi się" i znów słyszę ale nie odzywam się do kuzynki żeby nie wywołać ogólnie pojętej paniki:P i trzeci raz miałczenie jak by z mojego parapetu prawie bo głośniejsze na co kuzynka do mnie "słyszałaś to?!" a ja "nie chciałam słyszeć..." po chwili ucichło a rano na zdrowy rozum przypomniało nam się ze od jakiegoś czasu pod naszym śmietnikiem stołują się dzikie koty i na bank doszło do bójki a że darły się co raz głośniej miałyśmy wrażenie że to jest co raz bliżej:D Ale co się strachu najadłam to moje:D
  9. Stalin to Rosjanin... porównanie na tyle kolosalne byś zrozumiała. A co do psów... małe szanse mają wszystkie bo nie mają w ogóle wyłożonych bud. Nie ma tez pieniędzy na hotel do Focusa a na jego mnóstwo ogłoszeń nikt nie odpowiada... Jak chcesz pomóc tym psom? zorganizuje się coś jeśli powiesz co możesz dać/zrobić.
  10. [url]http://img18.imageshack.us/img18/7600/dscf9282z.jpg[/url] bizneswoman i jej bodygard:D [url]http://img715.imageshack.us/img715/1194/dscf9304.jpg[/url] "No może jak znów zrobię tak to mi coś dadzą" :D Aparatka z tego gacka:D Kocham wielkie radary :D [url]http://img815.imageshack.us/img815/765/dscf9287.jpg[/url]
  11. Ale macie fajnie:D U nas dużo śniegu pada ale jest -2 więc chlapowato...snieg noce ratują bo zimniej;) A po za tym wszystko gra:) Jutro nawet jakieś fotencje powstawiam bo dzisiaj już mi się nie chce:D
  12. czeeeeść:> jak przeczytałam opis o Fidze to oplułam monitor :D I zaczapiasty Marcel z wąsem:D
  13. a wypiła bym:P
  14. cześć i czołem Września!:D zamiast się mijać to spiknijmy się na spacerek:D Gdzie mieszkasz:>?
  15. Zgadzam się ze wiele mozna wyjaśnić:D Tak jak byłam w górach u kuzynki było ciemno, zima, pustka i wyszłyśmy na spacer. Nagle na przeciwko nas widzę idące coś na wysokości ok 2 metrów, białe, i sie kołysze... Kuzynka w pisk i popłoch po czym ja jak wmurowana stoję, przyglądam się i gdy coś podeszło bliżej okazało się że to starszy bardzooo wysoki pan z białą brodą i w białym szaliku ubrany w czarny kapelusz i czarny płaszcz... w niemczech po prostu starsi elegantcy panowie w niedzielę lubią się wystroić:D Zakrzykłam kuzynkę a pan się tylko wesoło uśmiechnął ;D. Miałam dwie takie sytuacje że myślałam serio, serio że to zjawa po czym się okazało że wcale niet...i za każdym razem ta sama reakcja, stoję jak wmurowana bez oddechu i się gapię jak szpak w piędziesiąt groszy:P. Mało bezpieczna reakcja na niebezpieczeństwo:P Jest jednak wiele sytuacji których nie umiem wyjaśnić nie utrzymuję że straszy ale nie utrzymuję że to niemożliwe :D. Ostatnio (jakoś w zeszłym tygodniu) np. myję w nocy głowę i zamknęłam drzwi na kluczyk. Czasem jak ktoś chce wejść do łazienki to żeby nie walić w nocy w drzwi ciągnie za klamkę lub "skrobie" paznokciami w drzwi. No i mam zamknięte oczka co by szampon nie naleciał w oczy i słyszę szarpanie klamki i skrobanie.. pomyślałam że mi się wydaje bo zmęczona jestem i woda o brodzik uderza... puszczam wodę myję ponownie ale z otwartymi oczkami (tak, tak...cykor:P) po czym widzę że klamka się rusza i znów skrobanko, po chwilce znicierpliwione ponownie. Mówię do siebie "kurcze nawet w nocy człowiekowi nie dadzą spokoju w łazience:P" Owinęłam się w ręcznik wyczołgałam z kabiny otwieram drzwi a tu pusto... dookoła wszyscy chrapią. Pierwsza myśl "ciekawe co ja właśnie sobie do łazienki wpuściłam...." i szybciej zamknęłam drzwi niż otwarłam...:P Pies był ze mną w łazience, rano się pytam kto mi się dobijał....nikt. Teraz chodzę się kąpać jak nikt jeszcze nie śpi:D
  16. No i padłam... Wskaż mi proszę godzinę lub dzień w którym mam iść. Jestem upośledzona umysłowo czy jak? O 6:29 mam pociąg do szkoły o 23:00 jestem w domu - to weekend, o 7:00 zaczynam pracę o 15:00 z niej wychodzę to WSZYSTKIE pozostałe dni. Kiedy mam być w schronisku? Owszem po 15:00... stać pod bramą ^^, A psami ras polarnych zajmuje się bo taki mi został przydzielony "dział" Nie będziemy wszyscy na raz ogłaszać wszystkich psów... jakaś logika w tym powinna panować. Skoro wychowywałaś dziecko studiowałaś i miałaś możliwość tam być to pogratulować farta... A nie być w schronie nie znaczy nie pomagać. P.S technik wet jest jakieś 5 szkół a ty znasz dwójkę ludzi... znam dwoje niemców Hitlera i Ewę Braun...wszyscy niemcy są mordercami? Przestań oceniać ludzi nie znając ich bo to się robi niesmaczne...
  17. Chyba przesadzasz troche... nie obrażaj ludzi. Jestem wolontariuszką, psy ras północnych nie są zapomniane. Psy które udało mi się pofotografować są stale ogłaszane. Nikt o nich nie zapomniał. Jest zainteresowanie nimi ale są to psy trudne i nikt tego przed potencjalnym właścicielem nie ukrywa. 3/4 chętnych rezygnuje. Większość prosi o reakcje psów na koty/ dzieci....jak to zbadać? Nie da się u nas. Tak jak Anetka mowi trzeba tam być conajmniej raz w tygodniu. Od pon do sob. mam staż od 7:00 do 15:00 schronisko jest dostępne do 14:00 najwyzej. Co drugi weekend piątek sobote niedz jestem w szkole bo studiuje (zjazd trwa cały dzień) mam jedną jedyną wolną niedziele co dwa tygodnie w które i tak mam najczęściej egzaminy. Nie brak chęci, a możliwości w moim wypadku. Większość techników weterynarzy mieszka w internacie na weekendy wracają do domów od pon do pt mają szkołę do ok 15 więc kiedy tam mają być? Nie wiem czy to jest ich powód. Po za tym wolontariat jest mało rozpowszechniony. Spora część mieszkańców nie wie że w ogóle mamy schronisko a co dopiero gdzie ono się znajduje... Tak wygląda prawda.
  18. i czy ja wiem czy intensywne;) Ludzie bardziej nazywają je lodowymi lub nawet białymi. Na zdjęciach inaczej wychodzi. Ma jasne jak na niebieskie;). A mi chodzi o to że nie wiem czy to wrażliwość czy nie ale na bank światło:P (możliwe że gwałtowne błyski)
  19. [quote name='przeszlus']Oczy niebieskie nie mają barwnika(nie wiem jaki jest w oczach chyba emulanina) czyli teoretycznie są słabsze od brązowych. Więcej światłą się do nich dostaje. A w praktyce to ma się róznie. Sądzeże światłem spowodowane to nie jest bo jej oczy mają intensywniejszy kolor niż takie typowe albiontyczne.[/QUOTE] na pewno światłem;) ale niekoniecznie wrażliwością:) Bo huki miała w dupce ale światło, błyski itp były bezpośrednią przyczyną bo gały robiły jej się co błysk większe
  20. [quote name='Hitoshi']Dzięki :) A jak się Twoja sprawuje? :)[/QUOTE] jak to zimą:P ma podwojone ADHD i tendencje to nieposłuchania:). Ale i tak jest kochańsza niż w ubiegłym roku :) Nieco zmądrzała:D <-to co do psa bo nie wiem o co pytasz:D a jeśli o szelki chodziło to mam je kilka miesięcy dopiero (jestem baaardzo zadowolona) ale rok czasu mam obrożę tej samej firmy i serii, jest rewelacyjna, wiele przeszła i wciąż jest jak nowa:) Teraz mi Shira rozwaliła smycz, ale była już na wykończeniu i też do kompletu właśnie tą kupuje:) Tylko czekam aż PRODOG będzie miał na magazynie...
  21. [quote name='Hitoshi']Ale ona jest śliczna;) Jeśli można spytać to gdzie kupiliście szelki? :)[/QUOTE] dzięki:D a szelki kupiłyśmy na stronie PRODOG wpisz w google sobie nawet jak nie będziesz mogła znaleźć " szelki ManMat reflex long distance " chyba tylko oni przez internet to prowadzą;)
  22. na sylwestra i tak kupię coś uspokajającego w razie awaryjnej sytuacji... mam nadzieje ze jednak obędzie się bez paniki;)
  23. A dzisiaj Shira była na uroczystym zapaleniu choinki:D Spotkałyśmy Nera:D i straż miejska nas rozgoniła:P ale później się zaczęło ... fajerwerki. Nie spodziewałyśmy się tego i nie spodziewałam się ja że Shira będzie się bać (rok temu się nie bała w sylwestra). Hałas, ludzie a nawet huki petard ją oblatywały...grzeczny piesek:) ale błyski fajerwerek nad głowami doprowadziły ją do paniki... Nie huk a błysk. Jak tylko skończyło się błyskać Shira od razu wróciła do siebie na szczęście. a jak ją przytuliłam do siebie w trakcie pokazu to ta panika w oczach dokładnie w momentach błysków... nie szło odwrócić jej uwagi... Myślicie że to może być spowodowane jej "wrażliwszymi" oczami, podobno niebieskie są wrażliwsze na światło... Oprócz tego incydentu to byłam z niej bardzo dumna, specjalnie spacerowałyśmy w tłumie, bardzo ładnie się zachowywała, naturalnie. Ale też od szczeniaka chodziła ze mną na różnego rodzaju festyny i inne spendy żeby się oswajać ;) P.S pomijając to że w drodze powrotnej wszyscy ludzie mieli pompe z Shiry bo wszystkie zaspy śnieżne były jej:D
  24. [quote name='Czarnulka'][URL]http://img9.imageshack.us/img9/8298/02122010040.jpg[/URL] jaka słooodka mordka:loveu: [URL]http://img839.imageshack.us/img839/4449/02122010023u.jpg[/URL] pięknaaaa:-D Cuudneeee zdjęcia:d ile tego sniegu u was jest:-D[/QUOTE] w miejscach spacerowych często pod kolana i wyżej :evil_lol: teraz juz gdzie nie gdzie są wydeptane ścieżki na śniegu ale na ubitym śniegu nie trudno o glebe:P tak na przykład dzisiaj dwie zaliczyłam:evil_lol: [quote name='aniolek666']Hejka fotki po prostu cudne widać że Shirka jest szczęsliwa ze śniegu mizianko dla Shirki:loveu:[/QUOTE] sama byś ją wymiziała to nie:P [quote name='przeszlus'][URL]http://img88.imageshack.us/img88/9193/02122010019.jpg[/URL] jak ładnie hoopaluje :loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='chocolatelady']Generalnie to wszystkie zdjęcia mi się podobają!:loveu: But... Renifer i pies latający rządzi! :evil_lol: I te z podskokiem do śnieżki :loveu: A jak tam właściwe z treningiem z dwoma psiurami.? ;>[/QUOTE] ni ma treningów bo jest śnieg (jestem zbyt młoda żeby umierać:diabloti:) a sanek nie posiadamy bo klubowo bezdomne jesteśmy:evil_lol: na razie ostałyśmy przy rodzinnych spacerach (o ile można tą głupwkofobie tak nazwać) :-D Zdjęcia ze spotkania są strone czy dwie wcześniej. Jak śnieg będzie "przejezdny" to spróbujemy, bo ogólnie to musze hamulce podkręcić. One razem są bardzo silne i mega szybkie... nie lada problem był na śniegu je utrzymać podczas ataków ADHD :-D kosmos:P
  25. [quote name='Daga & Maks'][URL]http://img9.imageshack.us/img9/8298/02122010040.jpg[/URL] śnieżny potwór :lol: [URL]http://img526.imageshack.us/img526/2108/02122010021.jpg[/URL] to nieźle was zasypało :-D u nas też sporo śniegu, ale psa na szczęście jeszcze widać :lol:[/QUOTE] śnieżdzilla:diabloti: [quote name='runo']ale szaleństwo ją opętało :-D mój psiak jak czuje śnieg pod łapkami to go na skakanie bierze :smile:[/QUOTE] hehe taki zajec:evil_lol: [quote name='GaBi12'][URL]http://img9.imageshack.us/img9/8298/02122010040.jpg[/URL] :loveu: :loveu: :-D [URL]http://img149.imageshack.us/img149/8726/02122010033.jpg[/URL] jeeeestem reniferem! przywiozę wam prezeeenty! xD :razz: [URL]http://img526.imageshack.us/img526/2108/02122010021.jpg[/URL] hahah, to jest zaje.iste. :loveu: :-D [URL]http://img88.imageshack.us/img88/9193/02122010019.jpg[/URL] leeece, bo chcee...[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='C&B'][URL]http://img9.imageshack.us/img9/8298/02122010040.jpg[/URL] Znam ten widok :evil_lol: Pies cały w śniegu, ale za to jaki szczęśliwy ;-)[/QUOTE] dokładnie :diabloti: radość nie do opisania a ADHD w rozmiarze XXL:lol:
×
×
  • Create New...