-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
[quote name='Baski_Kropka']Swoją drogą TAK nazywam się Monika i ukrywam się pod nickiem Baski_Kropka :D Sun nie ściemniaj że się tak pilnie uczysz :D Czyżby się zjazdy na studiach zaczęły?? :P[/QUOTE] Nio i mało tego stale wołają na nas kase albo że mamy coś kupić...a to body a to dresik, czepki, okulary.... i z mojej marnej wypłaty tym sposobem jestem na minusie:P (a tu jeszcze dług u weta :D)
-
[quote name='aniolek666']No niestety zjazdy się zaczeły:( Oj uwierz że robi się z niej pilna studentka wszystko notuje, z wykładów nie chce się zwalniac mało tego nawet mnie na wykładach ucisza normalnie nie ta martyna hehe:lol:. Te studia żle na nią wpływają. [SIZE=1]A tak na marginesie nowe fotki u mnie:cool3:[/SIZE][/QUOTE] Bo ja chcę być fizjo-dogo terapeutką z prawdziwego zdarzenia:D Ale nie pekaj Ewka, to stan początkowy...idę o zakład że mi przejdzie :D A tak wgl. to wlasnie przepisałam prawie wszystkie wykłady:D został tylko Tritt...ale na tego pana potrzeba osobnego dnia :D Trudny orzech:P [quote name='Caachou_']O! Mogę odgapić od Was bannerek? :diabloti:[/QUOTE] ode mnie?:P Pewka:)
-
A ja chce zdjęcie z serii "popraw tego fafla bo jak głupek wyglądasz" :D
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
mówiłam że niestety byłam w szkole...od 8 rano do 21 w Poznaniu a o 23 dopiero w domku... nie mogę zrezygonwać z zajęć które odbywają się co dwa tygodnie... przykro mi:( -
Ależ ona się ładna zrobił:D Szczęsciara że trafiła na ciebie:)
-
Ebola & Luśka -czyli staffikowo kundelkowa ferajna
sunshine replied to Sylwia K's topic in Foto Blogi
[url]http://img534.imageshack.us/img534/3125/dscf8926z.jpg[/url] hahaha znajdź 10 różnic :D śliczne dwa dzieciaki:> z Luśki byłby fajny dogoterapeuta:D -
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
sunshine replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
Verona ma klawe spojrzenie :D pozazdrościć takiej bandy:) -
Żyje, żyje, żyje :D Ewka mnie nie ubiła jednak:D A nie wchodziłam na dgm bo od piątku mój dzień wyglądał: 4:45 pobudka - Ewka- pociąg-tramwaj-szkoła- 21:40 pociąg 23:00 (może później) w domku-24:00 wyrko i znów pobudka i tak w kółko:P A dzisiaj musiałam Shirce nieobecność wynagrodzić sowitym spacerkiem:> Fot nie mam (tylko nie bić) bo mi się nie chciało o! A banerek mam od rudych :D I idę was poodwiedzać:P
-
=> Wielkopolskie zaprzęgowce czekają na dom !!!
sunshine replied to sunshine's topic in Już w nowym domu
Ja też na to bardzo liczę! Nie zasługują na klatki...:( Wszystkie prócz Ethi bardzo liczą na czyjeś serce... Ethi staje się co raz smutniejsza:( -
Po wizycie u weterynarza, nagroda być musi :D [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/8219/05102010068.jpg[/IMG] Mam nadzieje że tego aniołek666 nie zobaczy...ale nie mogłam się powstrzymać :evil_lol: To było silniejsze ode mnie :diabloti: [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/4180/05102010062.jpg[/IMG]
-
[quote name='przeszlus'][url]http://img714.imageshack.us/img714/7866/04102010018.jpg[/url] to są te sleedy z 3rd pole? Jak Shira się w nich czuje? Jeszcze czekam do tego listopada i my coś zaczynamy :)[/QUOTE] generalnie to nic na ten temat nie mówiła...:P ale nie ucieka przed nimi więc jest git;) hyhy
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
I tak serio dostaniemy te 444 kg?:) czy jakiś warunek jeszcze? -
[quote name='polaco92']super ulatwiasz sobie jazde na rowerku hehe :-D[/QUOTE] hyhyhy a wiesz że bez niej jakoś tak ciężko :D [quote name='Baski_Kropka']o jesoo pałąk wysięgnik jeden kit :D Mnie chodzi o to takie co się do ramy montuje wysięgnik niech będzie no...To jest czaderskie, bo przy zakrętach szybkich trudniej o wywrotkę :D Ale znowu lina łatwiej może wplątać się w koło nić przy pałąku :)[/QUOTE] To fajnie bo ja dzisiaj o milimtry płot ominełam...masakra:P No i raz dęba mi rower stanął bo york z zza zakrętu wypadł a ja przedni hamulec nadusiłam:P ...głuptasek ze mnie ^^ [quote name='aniolek666']Super fotki i filmik to widzę, że Shirka dzisiaj miała niezły wycisk, ale widać po zdjęciach pies zmęczony pies zadowolony:)[/QUOTE] dokładnie jak mówisz:D [quote name='HelloKally']Filmik z treningu boski ^^ zazdroszczę, u mnie nawet nie bardzo są miejsca do jeżdżenia rowerkiem w psem ;[[/QUOTE] zawsze się znajdzie:P my nawet ulicami (chodnikami) śmigamy...dobry piling:P [quote name='ames']ależ Shirka ma piękne to obramowanie wokół oczu!i rower...ehh,ja jutro na badania kolejne z Iną śmigam i się okaże kiedy będziemy mogły zaczynać:) będziecie w Jarach? i na nowe fotki zapraszamy do nas:)[/QUOTE] Trzymamy kciuki i pazurki za Inę :D A w Jarach miałyśmy być ale niestety nie będziemy bo mam zjazd w szkole... w piatek mnie nie będzie na połowie wykładów bo w pracy kibluje więc sobota była by przegięciem...:( Moje bezdomne dzieciaczki przypominają się i proszą o wsparcie w postaci odwiedzin i nagłaśniania ich:) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187567-gt-Wielkopolskie-zaprz%C4%99gowce-czekaj%C4%85-na-dom-%21%21%21"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TBjBijm6aKI/AAAAAAAACh0/LLraagokdZ8/tghbv.png[/IMG][/URL] KLIK W BANEREK :)
-
=> Wielkopolskie zaprzęgowce czekają na dom !!!
sunshine replied to sunshine's topic in Już w nowym domu
Dodałam nowe, zaktualizowane zdjęcia na pierwszej i niestety nowej suczki która dołączyła do kręgu... Dobra wiadomość jest taka że z nią był również młody pies, który wczoraj przy mnie był wyadoptowany. Nowi właściciele wydawali się w porządku i świadomi. Mają dwóch młodych synów, którzy byli z nimi. Oby się młodemu udało. Tak tylko pokażę jego foto sprzed adopcji a sunie dodam na pierwszą plus opis. Temu przystojniakowi się poszczęściło:) [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/3055/05102010054.jpg[/IMG] POZOSTAŁE AKTUALIZACJE NA PIERWSZEJ STRONIE! -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
Chciałam:P ale już nie muszem. Byłam we wtorek w schronie. Młody hasiorek z boksu numer 3 w starej części ma domek :D P.S się przypominają Wrześnianie:) (zaktualizowane) [url]http://www.dogomania.pl/threads/187567-gt-Wielkopolskie-zaprz%C4%99gowce-czekaj%C4%85-na-dom-!!!?p=14881615#post14881615[/url] (jest tam też fotka tego adoptowanego kawalera:)) -
[url]http://img84.imageshack.us/img84/5002/p9300022.jpg[/url] ale świetne zdjęcie :D podoba mi się:D
-
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
sunshine replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
A to wycałuj małą panikare od cioteczki:D I już mała będzie miała spokój do końca życia:). Basiorek śliczny a ziomek do biegania jak wcześniej zjawiskowy:D Trzymam kciuki za jego wyniki:) I co do facetów się zgadzam w 100% może starają się czasem poprawić ale na 5 minut...za chwilę robią to samo:/ P.S tak jak pokazałaś wyglądał też zabieg Shiry;) -
[quote name='Baski_Kropka'][URL]http://img692.imageshack.us/img692/246/04102010006.jpg[/URL] Samobójczyni!! :P Też tak jeżdze sesese Ale pałąk mi się marzy to jest rewelacja :D Filmik cudeńko :D[/QUOTE] my mamy:D lezy w piwnicy bo na lato był rozmontowany:D ale szczerze to wysięgnika bym spróbowała bo pałąk nie dawał mi 100%:P
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='MyszkaMiki']Dnia 9 października WTZ organizuje zbiórkę na nasze schronisko w 10 marketach we Wrześni. Moja skromna osóbka pomoże im w tym :) Jeśli ktoś byłby chętny aby pomóc to zapraszam do kontaktu[/QUOTE] Jestem w szkole... :/ ;( buuu :( -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
sunshine replied to ata's topic in Już w nowym domu
jutro powinnam być w schronisku:) jak by coś:P -
[quote name='Czarnulka'][URL]http://img840.imageshack.us/img840/6660/04102010010.jpg[/URL] Witamy sie po dlugiej przerwie :D Strasznie dlugo nas nie bylo:P Jeju jaka ona jest śliczna a i masy nabrala :)[/QUOTE] Nie zaprzecze:D miło was widzieć:) [quote name='Sylwia K'][URL]http://img827.imageshack.us/img827/2282/04102010005.jpg[/URL] świetnie wygląda:loveu:[/QUOTE] dziękuję :D
-
[CENTER][B]Oto filmik przeplatany zdjęciami z dzisiejszego treningu (opisanego wyżej:eviltong:) [/B] [video=youtube;6y1rGbC1jw4]http://www.youtube.com/watch?v=6y1rGbC1jw4[/video] I fotorelacja :loveu: [/CENTER] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/2282/04102010005.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/246/04102010006.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/6660/04102010010.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/7866/04102010018.jpg[/IMG]
-
[quote name='chocolatelady']O dałaś już.;D Moja naj to jest trzecie.;D I coś treningowego by się przydało, bo jeszcze w takiej wersji Shiry nie widziałam - zdjęcia panny oglądam regularnie wstecz :D[/QUOTE] Jest i własnie się tworzy filmik przeplatany zdjęciami:D no i kilka zdjęć dodam;) [quote name='Baski_Kropka']No to baski w ramach miedzynarodowego dnia zwietząt prawie cały przekiblował w domu ;/ bo pancia niedomagała... za to dzisiaj rano zaliczyliśmy super spacwerek, pogoda cudna :)[/QUOTE] oj, no zdarza się ... tak bywa. Ale on to ma podwójnie wynagradzane:D [quote name='przeszlus'][URL]http://img706.imageshack.us/img706/1558/03102010.jpg[/URL] jak widzę uhachańce to mnie nie rozpiera :)[/QUOTE] Nio to jak wyżej wspomniałam dziś był drugi trening z którego jestem nie mniej zadowolona i przywlekłam filmik :evil_lol: Co prawda z momentów w których były mi mniej potrzebne dwie ręce czyli tych spokojniejszych, mniej dynamicznych no ale jest własnoręczny! :diabloti:
-
w piątek był międzynarodowy dzień zwierząt:)