Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/8074/03102010017.jpg[/IMG] Iii wodolot:evil_lol: [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/1747/03102010020.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/1103/03102010021.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/1558/03102010.jpg[/IMG] I to by było na tyle :evil_lol: A knuje plan żeby wyciumkać coś treningowego w najbliższym czasie :diabloti: [SIZE=4][COLOR=Red][B]POCZĄTEK 394[/B][/COLOR][/SIZE] :loveu:
  2. [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/6787/03102010001.jpg[/IMG] Ostry zakręt :razz: moje naulubieńsze z dziś:D [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/5403/03102010004q.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/3377/03102010005.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/2120/03102010006.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/474/03102010011.jpg[/IMG] :diabloti:
  3. A mam parę z dzisiaj:P Ale najpierw pochwale moje kochane psiko:D A niech cała społecznośc usłyszy że Shira była wczoraj na treningu z rowerkiem i suneła jak przecinak. Biegła tak pięknie że pańcia w siódmym niebie była.Pare razy tylko kierunki się jej myliły ale to nic. :D Dała z siebie 100% :D Normalnie poprawiła mi humor i dała światełko w tej beznadziei co się teraz dzieje. Kocham tego psa że hej! :D A z okazji dnia zwierząt dostała kule smakule wydającą fajne odgłosy i jej się bardzo podoba :D Szaleje z nią cały dzień:)
  4. [quote name='Baski_Kropka']Nic mi się nie chce....treningami tylko żyje mogła bym trenować or świtu do nocy, a to tylko dwa dni w tygodniu możemy sie spotkać wspólnie bleah... My też jestesm zza daleko i odwiedzac nas nei chcesz bydka dziefcyno ;P[/QUOTE] no tak wychodzi, że nie mam czasu oddychać nawet:P ale życie jeszcze przed nami więc pozyjemy zobaczymy:D [quote name='przeszlus']Haa na podkarpacie też nie wpadała a na haszczym forum mówiła że ma być w naszych stronach na wakacjach ,cóż niektórzy mają [B]tÓpet[/B] :diabloti: :D[/QUOTE] tsa, na wakacjach byłam... na weekendy nad jeziorem bo na inne ani kasy ani czasu nie było.:P [quote name='Ewa&Duffel']Shirka wymiata ! :evil_lol: [url]http://img691.imageshack.us/img691/9697/24092010.jpg[/url][/QUOTE] dziękowac:D
  5. [quote name='Caachou_']O, przyszły psycholog, czy pedagog? [FONT=Arial][B]:lol:[/B][/FONT][/QUOTE] fizjoterapeuta :D a Olkowe psy jednak nas nie połkną bo jestem w pracy:P
  6. Napisałam meila, chyba pojadę na spotkanie organizacyjne:D
  7. Bo ty to... za daleko:P A patrzajcie co mam:D [COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://www.psiaterapia.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=65&Itemid=57[/url][/U][/FONT][/COLOR]
  8. [quote name='Katarama']Ehh nawet nie wiem co Ci powiedzieć.Ja przerabiałam już kilka takich przypadków i za każdym razem kiedy odpuściłam psy zostały oddane :( No cóż, całe szczęście wszystkie trafiły do super domków. Tak więc życzę wytrwałości. hmmm a w jakim wieku ta koleżanka jest? Może uda się coś wymyślić?[/QUOTE] ehhh rok młodsza ode mnie (19) Psa na bank nie oddadzą, to trzeba oddać ze kochaja zwierzaki. Wiele kotów na osiedlu żyje dzięki niej a dwa najbardziej potrzebujące mieszkają u niej. Ale do psa niestety trzeba się ruszać a tego jej brak. Więc w tym wypadku osobiście wolała bym zeby ten pies miał tak dobry dom jak ten ale z ruchem bo otyłośc to też choroba i to niezwykle groźna [quote name='przeszlus']Witamy :) Na zdjęciu co Shira skacze nad Luśką na początku zwróciłem uwage na napis a potem na psy :diabloti:[/QUOTE] ech ta zbuntowana młodzież:D A w sobote jak dobrze pójdzie wszystko to "rzuce Shirę Olka psom na pożarcie":P
  9. Do obcych psów jest typem dolatywacza...ale pozytywnego. Nigdy nie atakuje, nie gryzie się nawet zaczepiona. Ze wszystkimi chce się bawić a jej dolatywanie jest moją piętą achillesową. (skutek uboczny socjalizacji bez zahamować, czyli olałam punkt "możesz iśc jak ci pozwole"... nie pytała o zgode:P) Chociaz ostatnio idzie nam co raz lepiej opanowywanie sytuacji i odwoływanie od psów ale nie chcę krakać:P Może to być chwilowy przebłysk:D ale jak to się mówi "nie myli się tylko ten co nic nie robi" :)
  10. [quote name='aniolek666']Oki tylko niech przestanie bo mój laluś nawet jak jest mokro nie za bardzo chce chodzić.[/QUOTE] wiemy wiemy:P W katowicach leje od trzech dni takze ten...:P
  11. Cholernie trudne, ale jedna mądra dziewczyna powiedziała na haskowym forum: "trzeba pamietać że husky to najpierw i przede wszystkim też pies, jak każdy inny" Pozdrowienia Meg jeśli na to kiedyś trafisz;D. A co do karmy... na pewno teraz tego nie zauważysz. A powiem ci że nie warto. Masz porównanie: Worek pedigree kosztuje 100 zł dog chow 110. Dog chow nie jest genialną karma ale o wiele lepsza od marketowej ;). A Airon jest drogi. Fajny cenowo i jakościowo jest też Brit.:) Po pedigree np mój pies ma potworne bąki. To tak jak ty byś jadł np. tylko hamburgery (friske) a domowe obiady (dog chow) ;)
  12. [quote name='Baski_Kropka']Biedny pieees...jak mozna tak męczyć chodzącom słoninke czarną... Shira wstydziła bys sie ;P[/QUOTE] ta słoninka była jej pierwszą kumpelą i nauczyła ją wielu dobrych zachowań, ma cudny charakter więc tym bardziej mi jej szkoda. Jest najfajniejszym labem jakiego znam. Wielka beka miłości i oddania:) [quote name='Caachou_']Eeej a w ogóle to skąd jest Shira? ;) (hodowla) Tak zaczęłam przeglądać 1szą stronę, natknęłam się na słitaśne zdjęcia z dzieciństwa nawet :loveu:, ale nie było nigdzie mowy o jej pochodzeniu[/QUOTE] Jak to nie:D Od pierwszego dnia mnie linczowali że rodo nie ma:D Ojjjj ja biedna nieświadoma ... :diabloti: Pochodzi wg. niektórych z okropnej pseudo:P. A rzeczywistośc jest taka że od wspaniałych ludzi:). Tylko nie wiedzieli co i jak i dopuścili suczkę... zwyczajnie. "Bo kiedyś suka musiała mieć młode." Ale teraz wiedzą i to jest ważne. Kochali cała siódemkę:) A szczeniaki miały tyle miłości ile tylko można im dać, spały z nimi w łóżkach a wszystko wiem bo non stop byłam u nich:). Malo tego opiekę weterynaryjna i mama i one. Do tej pory się widujemy a Shira może niebawem będzie z siostrą trenować :D a zimą jak się wszystko uda także z tatusiem :razz: Taki miałam plan na dzisiaj ale pogoda pokrzyżowała mi go zupełnie:/
  13. [quote name='aniolek666']Hejka a u nas ogólnie wszystko oki:)Nero dzisiaj przechodzi samego siebie chodzi i w kżdego się zaczyna i przynosi swoja kaczke zeby mu rzucać ma jakiś dziwny dzień i ciągle się do wszystkich łasi co u niego to rzadko się zdarza bo on raczej nie lubi być tulony. A co tam u was??[/QUOTE] czuje suczke i chce wyjść :D hyhyh jak przestanie lać to na spacera trza iść:D
  14. Siema Texelki:D a my tak się bawimy: [IMG]http://www.youtube.com/watch?v=o2YDOIKlkmk[/IMG][video=youtube;o2YDOIKlkmk]http://www.youtube.com/watch?v=o2YDOIKlkmk[/video] a to polecam:D [video=youtube;CAnD_kIwKFE]http://www.youtube.com/watch?v=CAnD_kIwKFE[/video]
  15. [quote name='Katarama']To może spróbujesz jakoś uświadomić tą koleżankę? Do tego proponuję jak najwięcej wspólnych spacerów i może uda się psiaka do stanu używalności doprowadzić??[/QUOTE] myślisz że nie próbowałam... ale rodzina to sumo. Dla nich obejście osiedla to giga wysiłek. A uświadamiam wręcz perfidnie. Mówię wprost że pies zdechnie. I to ona zabije go. Widzę na to smutna minę i słysze wiem...ale bla bla bo wszyscy dokarmiaja, bo słodko patrzy...bo stereotyp A ile razy słyszałam obietnice że będzie ze mną chodzić... o lalunia:P Mogła bym ją sama zabierać ale nie dadzą. I kończą się pomysły (P.S weterynarz tez jej mówił że 10 kg na poczatek musi schudnąć) bo mi sama mówiła. Ale na czyste lenistwo i wygode lekarstwa nie ma ... [quote name='Caachou_']Łoojezus :roll: :grab::mdleje:[/QUOTE] nic dodac nic ująć :D
  16. [quote name='Caachou_']Ale faktycznie spasiony on strasznie :roll: Pewnie funkcjonuje na grochówce...[/QUOTE] grochówka to by dieta była. Gigantyczne porcje węglowodanów. Począwszy od za dużej ilości karmy pedigree poprzez gotowanie kaszki na mleku aż do pączków drożdżówek i czekolad...
  17. [quote name='chocolatelady']A dlaczego 'cztery łapy chodzą Ci po głowie' .? :evil_lol:[/QUOTE] Bo nie osiem, a wolała bym:D a tak poważnie to aluzja do tego ze myslec o psach przestać nie umiem:D [quote name='Caachou_']Tło pierwszorzędne :diabloti: [URL]http://img691.imageshack.us/img691/9697/24092010.jpg[/URL][/QUOTE] hyhyhy ty się psem interesuj.... w blokach sie mieszka:P
  18. sunshine

    Potworna potwora

    Masz tylko jednego szczurasa?:D Ja ostatnio o mało co na malcie nie kupiłam szczurka:P Bo stał tak i łapkami się opierał o akwarium i patrzył na mnie:D Gdyby był szary albo czarny byłby już mój:D inteligentne to to jest?:)
  19. [url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/123123/Obraz25298.jpg[/url] Ojoj borderek:D i love borderek :P A dlaczego to tak wekeendowo tylko?:)
  20. słuchajcie, 4tego października jest międzynarodowy dzień zwierząt. Może by coś ogarnąć z tej okazji?:)
  21. [quote name='Daga & Maks'][url]http://img691.imageshack.us/img691/9697/24092010.jpg[/url] lewitująca Shira :evil_lol:[/QUOTE] Shirolot :D
  22. Kumpeli... ale nie powinna go mieć. żal mi psa bo jest zapasiony że chodzi jak turlająca się beka...:/ A ma tak cudny charakter i pojętny łepek że każdy sport jest dla niej:)
  23. Kilka zdjęć z cyklu "zmora czarnego labradora" :diabloti: Latająca zmora :evil_lol: [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/9697/24092010.jpg[/IMG] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/8733/23092010o.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5236/24092010001c.jpg[/IMG] To nie tak jak myslisz... :lol: Ja go wcale a wcale nie gryzę... :diabloti: [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/4053/24092010004.jpg[/IMG] No to zgoda... :loveu: [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/4572/24092010007.jpg[/IMG]
  24. [quote name='M&S']Cześć!!!! Foty widziałam, fajne:) dobrego dnia[/QUOTE] dzieki, zaraz do was wpadniemy;) [quote name='QQk']Bry! [url]http://img214.imageshack.us/img214/5438/15092010030.jpg[/url] - przyczajone tygrys czy ukryty smok? ;) [url]http://img245.imageshack.us/img245/6079/20092010018n.jpg[/url] - super[/QUOTE] świrnięty husky:P [quote name='Sylwia K'][URL]http://img245.imageshack.us/img245/6079/20092010018n.jpg[/URL] hehe, świetna fota ale psiaki miały frajdę ze spotkania:loveu:[/QUOTE] nio, one zawsze...jak dzieci:D [quote name='chocolatelady']A ja obejrzałam zdjęcia już wcześniej :eviltong: Aleee nie coś mi net szwankował wiec obyło się bez komenatrzy. Przy tych zdjęciach kwiczałam ze śmiechu :diabloti: Wszystkie booskie.:loveu:[/QUOTE] hehehe to zaraz się uśmiejesz:D [quote name='Katarama']O jaaa, widziałam u Was latające futra :D super foteczki. Pamiętam z galerii jak S była malutka, a teraz dużo dużo sierści widzę do kochania :)[/QUOTE] oj tak:D uwielbiam ściskać i przytulać i glaskać te futerko:D i jeszcze drugie bym chciała:D
  25. Shadow nie chce zjeść Taja?:P Bo ja myślałam o tchórzastym ale boję się o jego życie:P A ogólnie to zwierzyniec boski:D Shira przedwczoraj w parku poznała mieszankę malamuta z onkiem:P
×
×
  • Create New...