Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. [quote name='kamilka91'][url]http://img151.imageshack.us/img151/754/09022011013.jpg[/url] - jakiś piękny zapaszek musiał być :D [url]http://img829.imageshack.us/img829/695/09022011v.jpg[/url] - świetna mina :D Wymiziać dziewczynkę proszę :loveu:[/QUOTE] To nie zapaszek a atak na turlający się kamyczek:D
  2. cześć Emciaki... no ta nasza pogoda mnie już wkurza.. głowę aż wykręca:P Nie wspominając o błocie..:P
  3. [url]http://img143.imageshack.us/img143/9509/hpim0297e.jpg[/url] ooo miałam takiego chomika i moja poprzednia sucza też tak się dogadywała:D Obecna też lubi gryzonie...ale gonić:P
  4. Bo mika robi miejsce dla drugiego dalmata:D hehe A co do nauki...wiem co czujesz:) Sesja to okropieństwo. Dasz radę na bank! Co masz do poprawki? Ja swoją na szczęście mam jużw90% za sobą bo czekam na wynik z Anatomii;)
  5. sto lat maluda:D [url]http://img87.imageshack.us/img87/4760/dscf9508a.jpg[/url] "no co ty mała wyprawiasz? Załóż to tak jak ja:)"
  6. [url]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6O8T11sI/AAAAAAAAAkU/Lcv_JZiiOQA/_DSC3218.JPG[/url] baran, baran TRIK haha rewelacyjna:P i śliczny slalom:D
  7. Jaaaa u nas też błota po kostki... dosłownie. Dzisiaj wlazłam i się utopiłam... pies miał ubaw i się taplał jak prosiak a ja wyjść nie mogłam... na szczęście buty za kostkę miałam:P nawet ja już chcę wiosne:D
  8. Wszystkiego najlepszego:D Sto lat:)) A co do lasu, podziwiam teakże:) Kiedyś też spuszczałam Shirę w lesie ale ostatnimi czasy (od kiedy mniej więcej rok skończyła) bardzo lubi się instynktowi pognać za tropem... Ale to husky ;) zazdroszczę tak grzecznych szpicowatych:]
  9. [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/754/09022011013.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/2841/09022011012.jpg[/IMG] Komentarza nie wymaga:lol: [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/7646/09022011009.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/5971/09022011006.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/6057/09022011003.jpg[/IMG]
  10. Jak to nie zjadać kaczuszek?:lol: [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/695/09022011v.jpg[/IMG] [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/5206/09022011037.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/9434/09022011035.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/9291/09022011034.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/826/09022011032.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/8208/09022011027.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1618/09022011025.jpg[/IMG] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/3424/09022011019.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/6150/09022011017.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/404/09022011014.jpg[/IMG]
  12. Trzymam kciuki za Nerasa:) na bank będzie dobrze, pisz zaraz co powiedzieli.
  13. [quote name='Koreksonowa']Ja wyrosłam. Czasem mi się zdarza bełkotać przez sen, ale już naprawdę rzadko. Za to na początku studiów miałam denerwujące sny pt "mój atlas anatomiczny" śniły mi się po kolei strony z atlasu, jedna za drugą. Ostatnio zdarzyło mi sie obudzić koło 4 nad ranem w totalnej panice bo nie znam jakiegoś koenzymu, który sama sobie wymyśliłam. No cóż, nie potwory są najstraszniejsze dla studenta:D[/QUOTE] skąd ja to znam:D tyle że nie atlas a książka pana Mareckiego, może znasz?;) [quote name='Mani2000']ja miałam przypadek z którego nie warto sie śmiać było to 1 raz było ciemno było lato około godziny 22:30 i moja mama szła z psem na podwórko i póściła go ze smyczy a on zaczął skakać tak samo skacze jak kogoś wita chyba sie opierał bo długo stał na 2 nogach ja to widziałam to było dziwne czasem Furby robi takie rzeczy też w domu:( boje sie[/QUOTE] oj masz czego przyznam szczerze... To ja mam jeszcze ciepłą nowinkę z mojego domu z tej nocy:P Mam w pokoju takie plastikowe drzwi "harmonijkę" i moje kochane suczydło umie je sobie nosem otwierać, co robi bardzo dużo hałasu i stawia mnie na równe nogi...:/. A robi taki numer jak ktoś bardzo wcześnie wstaje i ona myśli wówczas że czas na spacer więc "wychodzi" z mojego pokoju i idzie zapukać łapskiem (pazurami " do drzwi łazienki:P Dzisiejszego ranka moja mama usłyszała w łazience(wstawała do pracy) jak trzaskają moje drzwi i Shira jej "puka do drzwi". Otwiera a tam psa ni chu chu:] Patrzy moje dzrwi zamknięte... otwiera drzwi a pies śpi sobie na moich nogach (jak to ma w zwyczaju). Dopiero jak mama otworzyła drzwi to ja sie przebudziłam... Zawsze jak się coś u nas dzieje to dotyczy to moich drzwi, łazienkowych i drzwi od mamy pokoju a wszystkie te wejścia są na korytarzu na którym czasem co niektórzy słyszą kroki...
  14. [quote name='Kaja10014']O nie, ja go nie oddam :D A dogadywał się chociaż z Shirą? :eviltong:[/QUOTE] W pierwszej części snu się bawili:D a w drugiej miał na wszystko wyrąbane i pytali mnie dlaczego taki leniuch z niego a ja mówiłam że ma już 10 lat...:P
  15. [quote name='Paula03'][url]http://img220.imageshack.us/img220/8441/30012011012.jpg[/url] Super jest ;)[/QUOTE] dzięki:D [quote name='alex_sandereczka']Ale Shira wyrosła! Śliczna pannica z niej ;)[/QUOTE] dawno was nie było:D dziękujemy:D A mam fotki:) No i głupoty mi się takie nie wiem skąd śniły... Sniło mi się że zaadoptowała Sopelka (tego Sopelka:P nakrapianego) i z nim i Shirą pojechałam do Olka w odwiedziny Oo.. no coment na pomysły mojej wyobraźni:P P.S szukam pracy":D
  16. Będę w Poznaniu! :)
  17. supergoga, mi już łez brakuje... i pomyśleć że to się dzieje praktycznie za naszymi plecami;( przy tej smutnej okazji... marsz nie milczenia w obronie właśnie ich... [URL]http://marszniemilczenia.wordpress.com/[/URL]
  18. Nie wierzę... To jest straszne :( Co się dzieje z tymi ludźmi?! Poczuli się panami życia i śmierci? Gnoje...ich nawet ludźmi nie można nazwać!
  19. żabi skok;) dwa przystanki tramwajem, 10 minut z buta. To jest przy starym browarze:) Muszę się odezwać do Olka:P (tak TEGO Olka:diabloti:) czy by się z Kają Czarkiem i Lukasem nie spotkał po marszu:)
  20. [quote name='marra']Brrr wszystkie histowie są mrożące krew w żyłach. Sushine twoje też są straszne ale są napisane takim językiem że zawsze sie uśmieję :D nie wiem czemu, są troche obrócone w żart i dobrze bo się tak nie boję a lubie je czytać :D [/QUOTE] Bo ja to poważnie nawet w trumnie leżeć nie będę:D
  21. [quote name='kamilka91'][url]http://img220.imageshack.us/img220/8441/30012011012.jpg[/url] - nie ma to jak świeża kukurydzka :D piękna :loveu: (Shira, nie kukurydza :evil_lol:)[/QUOTE] hehehe taka zleżała pod śniegiem:D [quote name='Izabela124.'][url]http://img220.imageshack.us/img220/8441/30012011012.jpg[/url] kukurydzowy maniak :D[/QUOTE] tsa:D świr:D [quote name=':: FiGa ::'][url]http://img220.imageshack.us/img220/8441/30012011012.jpg[/url] Figowa tez lubi kukurydze :multi: rozrywac na strzepy :evil_lol: Piekna :loveu:[/QUOTE] haha grzeczne niegroźne psinki :D [quote name='DominikaAnna']Sunshine a co Ty studiujesz? Bo masz takie same przedmioty z tego co widzę, co ja na I roku. :) Fotki super :)[/QUOTE] A studiuję sobie fizjoterapię na 1 roku na Wspia w Poznaniu;) A ty?:) A w ogóle to 13.02 (niedziela) o 13:00 obok półwiejskiej zaczyna się marsz milczenia w imieniu cierpiących zwierząt, ja jadę na to z Shirą, polecam. Poszukajcie w googlach strony bo w innych miastach też jest. No i nie zdałam Anatomii..:/ Nikt z mojej grupy nie zdał...nie wiem jak ten koleś to oceniał i czego wymagał. Pisaliśmy jako pierwsi i daliśmy pytania innym grupom a u nich nieliczni mieli 3= znając pytania... masakra jakaś:(
  22. Dziękuję :D własnie pytania na biochemię opracowałam;) jeszcze się obryc tego:) No i fizjologia... a tego się boję bo nawet uczyć się tego nie umiem:( Jak to zdam to sesja zaliczona:D
  23. [url]http://img156.imageshack.us/img156/93/1008881.jpg[/url] a jednak mi to zrobiłaś... :( u nas pogoda jak u was...:P nie daleko w końcu;)
  24. [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/2305/30012011001q.jpg[/IMG] I portrecik:D
  25. Na początek...:D [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/2269/krowa.gif[/IMG] No i już Shira:D [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3989/30012011.jpg[/IMG] [IMG]http://img573.imageshack.us/img573/1811/30012011014.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/6608/30012011013.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/8441/30012011012.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...