-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
[IMG]http://img547.imageshack.us/img547/1689/pc240135.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/6654/pc240133.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/2677/p9020017.jpg[/IMG] Sylwek...Bora Shirę wyprowadza:P [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/7752/20110101234.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/1153/20110101233.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img651.imageshack.us/img651/8628/20110101232.jpg[/IMG] :diabloti:
-
Zaległości ze świąt i sylwestra:D [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/1471/pc240152.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/129/pc240151.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/9820/pc240146.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/2618/pc240142.jpg[/IMG] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/2043/pc240141.jpg[/IMG]
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
o kurdę blaszka.. a coś dzisiaj w poczekalni u zębologa wyczytałam że Maryla Rodowicz ma w domu duchy i o tym opowiada więc idę po googlach poszukać prawdy:D Edit: Mam linka:D [url]http://podepnij.pl/story/3150/[/url] -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Btw. Trochę o pracy egzorcysty nam opowiedział. Opowiadał że kiedy odprawia to wszystko, to demony potrafią wyrzucać mu wszystkie grzechy, wygadywać całą rodzinę, każdą myśl, najgłębszą tajemnicę. Na głos, publicznie... Że często ich prześladują później, walczą z nimi... brrr:shake: -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Bo kiedyś coś pisałam i post mi się skasował a był dłuuuuuugi i się wkurzyłam i nic nie napisałam i to chyba to było:D No. Więc.... Jakiś rok temu w 4 klasie technikum nasz ksiądz rzucił że możemy zrobić lekcje o czym my chcemy. I się wyrwałam że chcemy o duchach, reszta wiadomo że pomysł podchwyciła:D Ksiądz nam obiecał że zaprosi księdza egzorcystę ( w moich okolicach takowi są w Gnieźnie i Licheniu) Jednak jak się okazało egzorcyści mają z dnia na dzień co raz więcej pracy i nie mieli czasu się z nami spotkać ale zaprosił jeden naszego księdza na seminarium. Mieli zabronione opowiadać historii które tam się przewineły, ale udało nam się wydusić...wiecie jak to jest;). Tak więc egzorcysta pewnego dnia został wezwany przez młodą rodzinę z ok. 4ro letnią córeczką. Mała mówiła że w rogu jej pokoju stoi pan. Ksiądz zapytał - a co robi ten pan? dziecko: - brzydkie rzeczy.... - jakie brzydkie rzeczy? - nie mogę powiedzieć. Ksiądz odprawił obrządek..poświęcił pomieszczenie. -Jest jeszcze tutaj ten pan? -Nie... teraz stoi za oknem. Słyszałam wiele historii o duchach itp. ale ta opowieść jest dla mnie najstraszniejsza... Jak sobie ją przypominam mam cykora jak cholerka. Mało tego ostatnio w drodze z jednej uczelni na drugą kumpelą opowiadałam to to kumpela mnie pół drogi wyzywała że przeze mnie spać nie mogła a jak sobie przypomina to to nawet do łazienki nie wstanie:P. -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Może urzędnik ze wsi był a grabarz sugerował:D hehe. Cioteczko Arwi, w pierwszej chwili myślałam że to wisielec "wychodził" na drogę...;p Swoją drogą dobrze że nie wpadłaś w "lokal" wisielca i cię stópkami po głowie nie giglał bo ta Twoja kochana wiedźma (w dalszym ciągu nie wiem jak tak słodkie dziecko można tak nazywać hehehe) była by chyba serio wcześniakiem:D. A opowiadałam Wam już może historię, którą opowiedział nam ksiądz w technikum na lekcji religii? Chodziło o seminarium z księdzem egzorcystą w Gnieźnie i sytuacją z Bydgoszczy, że mała dziewczynka bała się spać w pokoju? -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
sunshine replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
to nadpobudliwą i natarczywą shirę też łyknie?:D a ja spadam, dobranoc...jutro na wykładach wpadnę:D -
Jutro na wykładach dodam bo będzie mi się nudzić:D
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
sunshine replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
jedziemy do Figi na ziółka?:D -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
sunshine replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
ale szczerze to jeszcze bardziej na Kanade jestem napalona:D -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
sunshine replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
chętnie:D kocham Niemców i ich kraj:P Polska mnie już nudzi i tylko wkurza:D -
Ocieplany Bobo:D ale ładnie biało macie:)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
sunshine replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Figooowa ale ty fajnie masz:D in Deutchland żyjesz:D -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
sunshine replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Chwilę później jak przyszło więcej kolegów:P hehe -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
sunshine replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
bardziej ciemno później w pokoju było hehehehe :D -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
sunshine replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Kolega mi opowiadał:D -
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
sunshine replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
[url]http://digart.img.digart.pl/data/img/vol4/89/87/download/6040512.jpg[/url] a w co on taki zapatrzony?:P -
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
sunshine replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
Ale ona w sierściuchę obrosła:D piękna diabolica:P -
Przykro mi z powodu kociaka;(. Słusznie postąpiliście... A emka taka słodka była:D
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
sunshine replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
spalona jest jak nic:P zna się te numery:P paliliście w pokoju zioło i psa naćpaliście:D -
Dzięki:D mam gwiazdkowe i sylwestrowe zdjęcia:D macie ochotę?:>
-
Ale wiesz co? Kati to się piękna zrobiła:)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
sunshine replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
pierogi pierogami ale Figa to naćpana jest :D [URL]http://lh3.ggpht.com/_1MmmB7POtnk/TSTPDshs2zI/AAAAAAAAAEE/rJLcuYJXMMg/DSC_0182.JPG[/URL]