A Polunia ładnie wszędzie zagojona ?
Izuś narobiłaś mi apetytu tymi wątróbkowymi ciasteczkami .
Zostało Tobie parę sztuk ? A odpalisz troszkę dla Niusia , gdyby zaskoczył i mógł jeść to wezmę przepis i też popełnię smaczki Mysiowi .
U nas dzisiaj burzowo i deszczowo od rana , więc kibluję w domu do 12,30 i odpoczywam .
Wam życzę dobrego dnia i dobrej pogody .