Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Izuś chleb pieczesz w automacie ? ( Ja poszłam na łatwizne i kupiłam maszyne )
  2. Oneczko gdzie jesteś ? Poker rozbudziła moja fantazję , psio - kocie towarzystwo się pokłóciło ?
  3. Izuś , pamiętasz , że bazarek ogłoszeniowy pozwoliłaś mi opłacić ? Tylko załatw te sprawy logistyczne a konto ja poproszę . Też Ciebie kocham .
  4. Oneczko wstajemy , towarzystwo psio - kocie czeka .
  5. Tekst oczywiście trafiony w 10 . Chodź Bingo na spacer .
  6. A Polunia ładnie wszędzie zagojona ? Izuś narobiłaś mi apetytu tymi wątróbkowymi ciasteczkami . Zostało Tobie parę sztuk ? A odpalisz troszkę dla Niusia , gdyby zaskoczył i mógł jeść to wezmę przepis i też popełnię smaczki Mysiowi . U nas dzisiaj burzowo i deszczowo od rana , więc kibluję w domu do 12,30 i odpoczywam . Wam życzę dobrego dnia i dobrej pogody .
  7. U moich ulubieńców wszystko dobrze ? Pozdrawiamy i dobrego dnia życzymy .
  8. Iwonuś , wyściskaj zwierzyniec , oczywiście Lolunia najmocniej .
  9. Pozwolę sobie też wyrazić swoją opinię . Podpisuję się przednimi i zadnimi łapkami za wersją pobytu Bingusia u Sylwii . O kase będziemy się martwić i kombinować bazarki . Izuś , Ty wiesz , że przyjdę znowu w łaskę do Ciebie . Sylunie i Bingusia przytulam .
  10. Izuś nie wiem co to za cóóóś , co tam poszło . Mam tylko nadzieję , że nic głupiego . Przytulam i serdeczności przesyłam . Pozdrowienia dla M i M .
  11. Maniutku , Księżniczko mam nadzieję , że kiedyś się spotkamy i nie zrobicie mi przykrości .
  12. Tylko Lucek był przyjazny ? A Łoki , Cześka , Cacol ? O Maniutka i Księżniczkę nie pytam , bo często słyszę jak im się włącza syrena alarmowa . ( Izuś , dla pana B to był Arion ? )
  13. Przeczytałam , że dostał [B]w[/B] ucho i serce mi zamarło ...
  14. Skarbunio nasze się objawiło , Iwonka dla Lolusia czasu troszkę znalazła. Z okazji gości coś skapnęło się księciuniowi ? Basieńko wszystkiego dobrego życzymy , nóżka niech się ładnie goi .
  15. Witam mocno potffforaski , już się za Wami mocno stęskniłam . Pozdrawiam gorąco .
  16. Baaasiu , Baaasiu !!! Czy Ty widzisz , że Niuniuś umęczony , umordowany , spocony ?
  17. Znowu prasowałaś , że nie spałaś ? Dobrego i spokojnego dnia życzymy .
  18. Izuś nie mam czasu wstawiać kwiatków , muszą wystarczyć słowa : PIĘKNIE DZIĘKUJĘ . Dobrego dnia życzymy
  19. Księżniczka oczywiście dystyngowana . Polci już się pogoiły wszystkie ranki ? ( Izuś możesz mi zrobić kęsim , kęsim . Dopiero dzisiaj poszło ) Mocno Ciebie przytulam , pozdrawiam serdecznie M. i M.
  20. Futrzaki już zaczęły swoje tury? Dobrego dnia .
  21. Lolu czy to duże białe nie uszczypnęło Ciebie w pupę ?
  22. Nie życzę takiej walki Sylwii i Tobie , przy takiej ilości zwierzów .
×
×
  • Create New...