Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Moja biedna dupsia , bez pieluchy jaka chudziutka . Iwonuś wycałuj proszę bardzo mocno tego szkraba , znowu mnie rozczulił . Tosieńka fajna dziewczyna .
  2. Wychodzisz z domu na chwilę ( bo zawsze wszystko robisz w biegu ) , a teraz nie ma Ciebie przez dwie doby , to Polunia tęskni .
  3. To co tu jeszcze robisz ? Lucek sii już był ? To już nynyaaaa.
  4. Spokojnej i dobrej nocki życzymy . Wypoczywaj .
  5. Lolusiu jadę na ratunek .
  6. Kochane chłopaczysko , że on tak wytrzymuje te napaści dziewczyn . Warunki lepsze ?
  7. Oneczko słodkie i urocze to maleństwo , ale sama Wiesz Księciunio najkochańsiejsze i najpiękniejsze . No już nie gniewaj się i rudaska też wycałuj . A zdradź nam wiecej szczegółów o maluszku .
  8. Witaj Izuś , buziole dla Lucka i wszystkiego dobrego życzę .
  9. Księciuniu buziaczki i przytulanki wypłać sobie od Iwonki .
  10. No ręce opadają , jednak starsza pani będzie muiała wsiąść do pociągu .... Izuś , oczywiście nie miałam zasięgu , odezwę się jutro bo dzisiaj głowa ma bum bum , idę ją zapakować w ciemny kąt .
  11. Leonku kciuki za Twoje łapki w dalszym ciągu zaciśnięte .
  12. Clevisiu to trzymamy kciuki , żeby to był strzał w 10 .
  13. Taki malutki Loluś a takie wieeelkie przeszkody ! A to maleństwo uroooocze , buziaczki dla całej trójki .
  14. Izuś nie prowokuj , jak zacznę wymieniać moje długi wdzięczności , okazane mi serce i przyjaźń dla mojej rodziny , to mi głowa pęknie . Łokisia nie słyszałam . Buziaki i przytulanki . Spokojnej nocki życzę .
  15. Agnieszko obrobię się ze zdjęciami w przyszłym tygodniu ( przepraszam , ąle mam miłych gości )
  16. Nasz skarb zapalikowany , Basieńko widzisz i nie grzmisz ? Iwonuś pochwalisz się już ?
  17. Kurcze , serce jednak pęka na milion kawałków .
  18. Moje skarby się objawiły , duuużo słońca Wam zyczymy .
  19. Agnieszko uzbieram jakieś fanty na bazarek , ale dalej w tym temacie jestem analfabeta . Czy poratujesz i zmontujesz bazarek ?
  20. Michu mówi , że kupencja lakierowana , bez zmian pasztecikowych . Śynu mi się chyba uzależnił już od pasztecików , co dołożyłaś ?
  21. Nocka OK ? Mama wyspana ? Mysiek mi zgłupiał . Wołam rano na śniadanie a niusiu leci przed lodówke i jojczy , stęka , sapie .
  22. Izuś książka przyszła . Mysiek leży przed lodówką i się modli , Michu mówi , że dobre . Ericha von D . chyba nie lubię .
×
×
  • Create New...