Moja biedna dupsia , bez pieluchy jaka chudziutka . Iwonuś wycałuj proszę bardzo mocno tego szkraba , znowu mnie rozczulił .
Tosieńka fajna dziewczyna .
Oneczko słodkie i urocze to maleństwo , ale sama Wiesz Księciunio najkochańsiejsze i najpiękniejsze .
No już nie gniewaj się i rudaska też wycałuj .
A zdradź nam wiecej szczegółów o maluszku .
No ręce opadają , jednak starsza pani będzie muiała wsiąść do pociągu ....
Izuś , oczywiście nie miałam zasięgu , odezwę się jutro bo dzisiaj głowa ma bum bum , idę ją zapakować w ciemny kąt .
Izuś nie prowokuj , jak zacznę wymieniać moje długi wdzięczności , okazane mi serce i przyjaźń dla mojej rodziny , to mi głowa pęknie .
Łokisia nie słyszałam . Buziaki i przytulanki . Spokojnej nocki życzę .