Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Witaj słodziaku , popływaj w baseniku za nas też .
  2. Michu mówi coby z Myśkiem jechać do fryzjera , to pytam czy tak krótko jak Boruś i Cac ? Zawiesił się , nie wiedział jak wybrnąć i stwierdził tylko , że może aż tak baaardzo krótko to nie . Buziaki i przytulaki . Dobrego dnia .
  3. Iwonuś wszystkiego tylko dobrego życzę Dla księciunia oczywiście buuuziale , duuużo buziali .
  4. Leonku pracuj ładnie z panią rehabilitantką .
  5. Pozdrowienia dla Was i buziaki w czółko dla zwierzy . ( Izuś postaram się jutro o zdjęcia i opisy . Co się dało to Michu zregenerował i posprawdzał .)
  6. Zabierajcie zwierzyniec , czekamy , drzwi otwarte .
  7. Leosiu , trzymam bardzo kciuki , żeby się udało .
  8. Leonku , mam nadzieję i bardzo w to wierzę , że Lolusiowy wózeczek przyniesie szczęście . Lecę do pracy ale wrócę tu wieczorkiem .
  9. Oj nie zapomnieli , nie zapomnieli , bo o księciuniu nie da się zapomnieć . Idę zobaczyć to cudo .
  10. Izuś ale z Hanuli zrobił się spaślak . A Zoran trzyma linię . Po tym opitoleniu mam problem z Klarą , Niunią i Hanulą . Mamy Gutek jest przecudny . Na Cześkę tylko spojrzeć i już się wie , że to sowizdrzał . A dziadki Faks i Fuks to takie przylepy ? Murmurando całuję w czólko
  11. Jestem na chwilę , bo lecę ogarniać chałupę po spustoszeniu . Na Caca , Michu powiedział odwrotny borsuk a na Borusia uuuułllla . Wycałuj zwierzyniec . Wrócę nacieszyć oczy wieczorem ( o ile nie padnę na paszczę )
  12. Izuś a kto zaczyna pierwszą runde ? Dobrego dnia oczywiście Wam zyczymy i odpoczynku .
  13. Pamietaj proszę jutro o mojej imienniczce i jeszcze poproszę uprzejmie o Caca i Łokisia . Cacuś przytul prosiaka i śpij już .
  14. Bisiu jutro ma być gorąco , leż sobie w cieniu .
  15. A dupsia Poluni troszkę przybrała już ciałka ?
  16. Buziaki w czółko dla Lola , Iwonuś wszystkiego dobrego i dużo spokoju życzę .
  17. Maniutek chyba troszkę schudła. Wysłałam resztę opisów .
  18. Cacunio obrobione ? Twoje łapki całe ? Buziaki w czółko dla szarańczy .
  19. Moja kochana dupsia zapieluchowana się wypięła , ale chyba nie na nas ? Iwonuś przesyłam ciepłe myśli i moc serdeczności .
  20. Michu kazali powiedzieć , żebyś się Mamą nie denerwowała , bo on jest lepszy . Wyżerał Myśkowi czekolade ( psią ) i dziwił się , że taka nie dobra . ( Dzisiaj miałam wizytę koleżanki wedle pana B , się zakochali tylko budę maja za małą . )
  21. Bingo , potuptamy sobie na spacerek .
  22. Oneczko mam nadzieję , że sytuacja opanowana .
×
×
  • Create New...