Sylwuś , to jest nas dwie .
Ja też mówię u nas : Marysia już wyszła , teraz samoobsługa .
Tylko dla Mysia Marysia jest czynna całą dobe .
Wiem , że się nie wyrwiesz na długi wyjazd , ale spróbuj u siebie zorganizować sobie dzień luzu .
Na obiad dla rodziny repeta z dnia poprzedniego , odwołaj wizyty towarzyskie , wygodny leżaczek pod drzewkiem , wyłączony telefon ,kawusia , książeczka , też może być fajnie .
Spokojnego wieczoru Skarbie życzę .