Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Suuuper , umawiamy się na Ławicy , ewentualnie Krzesiny gdyby leciał F16 .
  2. Sylwuś , to jest nas dwie . Ja też mówię u nas : Marysia już wyszła , teraz samoobsługa . Tylko dla Mysia Marysia jest czynna całą dobe . Wiem , że się nie wyrwiesz na długi wyjazd , ale spróbuj u siebie zorganizować sobie dzień luzu . Na obiad dla rodziny repeta z dnia poprzedniego , odwołaj wizyty towarzyskie , wygodny leżaczek pod drzewkiem , wyłączony telefon ,kawusia , książeczka , też może być fajnie . Spokojnego wieczoru Skarbie życzę .
  3. Iwonuś gdzie się podziewacie ?
  4. Komuś się uda , albo ja Łokiego , albo Łoki mnie .
  5. To będę musiała pojechać i ucapić Go w tyłek . Izuś wypłać Polci dużego buziaka na odwagę jutro .
  6. Łokiś zawsze chce , dlatego kibluje w innym pokoju , żeby można było porozmawiać .
  7. Czemu mam wrażenie , że zwalasz szczekanie Maniutki i Cacola na Firę ? Ostatnio to się gardłowała pewnie piątka a nie jedna malutka księżniczka . Zamawiam sobie murmurando na nast. audiencje .
  8. Sylwuś nie wkurzysz się jak wtrace swoje trzy grosze ? Mój Mytek jest młodszy od Bingo i zdrowy , a sam dawkuje sobie wyjscia na dwór i o godź 9 a najpóźniej 9,30 na dwór nie wyjdzie . Rano o godź. 7 otwieram drzwi od domu ( i są otwarte w te upały przez cały dzień ) Mysiek leci na siii , potem krąży po podwórku , kopie doły , prowokuje psa sąsiada , tarza się w mokrej trawie ale po 9 ucieka do domu . Około 14 lecimy do lasu na załatwienie spraw , wraca do domu i wychodzi dopiero po 17 . A Bingo i starszy i chory więc tym bardziej należy mu ograniczać te wizyty towarzyskie w takie upały . Mam nadzieję , że nikt nie poczuje się urażony , bo tu sami psiarze i Wszyscy wiedzą co dla Bingo jest ważne . Sylwuś dbaj o siebie , bo jesteś potrzebna . Pozdrawiam .
  9. Ni ma Lolisia . Oneczko gdzie go wysłałaś ?
  10. Księżniczka oczywiście mnie rozbraja . Dobrze , że pokazałaś Łokisia , bo już zaczynałam wątpić czy jeszcze jest , daaawno Go nie słyszałam . Spokojnego i odpoczynkowego dnia życzę .
  11. Oneczko gdyby Lolo odlatywał to zaprogramuj mu tor lotu na Poznań , przejmę cięciunia .
  12. To dzisiaj juz odpoczywasz czy masz kolejną pilną misje do zrobienia ? Izuś dobrego i spokojnego dnia Wam życzę .
  13. Ja też proszę o buziaczki dla Bingusia .
  14. Cięciunio moje jakie śliczniutkie , bialutkie , gładziutkie , pachnące . Buziale wielkie jak stodoła .
  15. Zakończyłaś już ta walkę praniowo - czesaniową psiulów ? Buziaczki w bolące czólko .
  16. [B]Oneczko[/B] , gdzie schowałaś Księciunia ? Cisza tu podejrzana , Lolu daj głos .
  17. Basieńko jedziemy wyrwać księciunia .
  18. Dopóki [B]Księciunio[/B] nie nyna to przyszłam na przytulanki , mizianki i buziaczki .
  19. Jeśli Iwonka się odważy to dupsie zapieluchowaną tyżżż .
  20. Lolu ja Ciem jednak kocham . Basieńko serdecznie przytulam na pocieszenie . Iwonuś dziękuję , wycałuj czółko .
  21. Izuś buziaki i przytulanki dla Wszystkich .
  22. Dopiero wróciłam do domu i rozsiadłam się w oczekiwaniu na relacje ze spotkania . Dziewczyny macie zdjęcia ? Dawajcie bo mnie skręca z ciekawości . Iwonuś , księciunio Ciebie poznał ? dawał buziaki ? Basieńko nie martw się , wakacje szybko przelecą , Lolito zaraz wróci . Buziaki .
  23. Dziewczyny trzymam kciuki za szczęśliwą podróż . Życzę miłego spotkania . Wiecie , że bardzo Wam zazdroszczę . Proszę o wyprzytulanie księciunia .
×
×
  • Create New...