Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Izuś , no proooszę Ciebie . Miałaś tylko odpalić troszkę niusiowi na spróbowanie . Ja do konca tycia się nie wyrewanżuję . A Micha wcięło , ooo .
  2. Dzięki za przytulanki , troszeczkę pomogło .
  3. Już nawet nie pytam czy u Ciebie lepiej , idę szukać cichego i ciemnego kąta . Mimo wszystko dobrego dnia życzymy .
  4. A teraz juz gadziny śpią czy jeszcze walczą ?
  5. Przepraszam , że się roześmiałam , ale komu by mogło się coś takiego przydarzyć jak nie Tobie ( Lucek - futryna - siuski )
  6. Izuś jak się miewacie ? Dzisiaj znowu schodzę z bólu .
  7. Leosiu łapki za twoje zdrówko zaciśnięte .
  8. Basieńko , nie nerwuj się , przecież taki kaczeńcowy jest najpiękniejszy .
  9. Czekolady pewnie Oneczka mu nie dała , ale może dostał kakao z pianką .
  10. Leonku trzymamy mocno kciuki za dalszą poprawę .
  11. Super pomysł z wydarzeniem na FB , tylko od ponad tygodnia nie ma wiadomości o Bingo i nie wiadomo kiedy będą , Sylwia zniknęła z wątku .
  12. No to Babko Zielarko zrób coś z tymi chmurami . Księciunio moje , nawet dupsia i ogonek smutne . Iwonuś poprawy pogody życzymy .
  13. Przykro mi Izuś . To chociaż potforasy niech będą wyrozumiałe i nie dobijają główki .
  14. Dzień dobry i bez bólowego dnia życzymy .
  15. Bisiu a uszczypnij ciocie Sylwusie i powiedz , że ma tu do nas wrócić .
  16. Dzień dobry , życzymy dobrego dnia bez burzy .
  17. Moje kosianie jak pięknie znowu zarasta . Iwonuś koniecznie wycałuj gadzinę w czólko . Basiu Twoje wyznanie to jak balsam na skołatane serce .
  18. Dobrego i spokojnego dnia Izuś życzę . Jak dzisiaj głowa ? Ja już po ketonalu i innych pyralginach zbieram swój zewłok do roboty . ( Mam awizo z poczty )
  19. Iwonuś dobrej pogody życzę , bez deszczu i serdecznie pozdrawiam. Dla popierdólki mojej kochanej oczyyywiście buziaki w czólko i nosek .
  20. Spaceruj Leosiu na górę .
  21. Mnie też się w końcu udało dokończyć dzisiaj dzieło żelazkowe . Szefowa poszła na dwór to ja szybko myk do domu . Buziaki dla Księżniczki i reszty ferajny . Cac z prosiakiem telefonicznie jest genialny , ucho odpada .
  22. Izuś Kochana Jesteś , że walczysz o kasę dla Bingo . Ale obawiam się , że jak wątek będzie martwy , bez wiadomości o psie to samymi bazarkami daleko się nie zajedzie . Sylwuś musisz tu bywać , Iza sama wątku psa nie pociągnie a nawet nie musi .
  23. Sylwuś a jak Bisiu znosi burze ? Mało wiadomości ostatnio u Bingusia .
×
×
  • Create New...