Dobrego i spokojnego dnia Izuś życzę . Jak dzisiaj głowa ? Ja już po ketonalu i innych pyralginach zbieram swój zewłok do roboty .
( Mam awizo z poczty )
Mnie też się w końcu udało dokończyć dzisiaj dzieło żelazkowe . Szefowa poszła na dwór to ja szybko myk do domu .
Buziaki dla Księżniczki i reszty ferajny . Cac z prosiakiem telefonicznie jest genialny , ucho odpada .
Izuś Kochana Jesteś , że walczysz o kasę dla Bingo .
Ale obawiam się , że jak wątek będzie martwy , bez wiadomości o psie to samymi bazarkami daleko się nie zajedzie .
Sylwuś musisz tu bywać , Iza sama wątku psa nie pociągnie a nawet nie musi .