Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Z Myśkiem mam ten sam problem smakowy , ale walczymy bo jest dużo lepiej żołądkowo-jelitowo .
  2. Doczołgałam się na przytulanki . Izuś pozdrawiam serdecznie .
  3. Izuś odzyskałam dzisiaj internet , ino na paszczę dzisiaj już lecę . Bingo przytulam w czółko . Izuś a trovet ma taką karme ?
  4. Jednak szlag mnie za chwilę trafi , przez tą głupią robotę .
  5. Witaj Sylwuś przy porannej kawce . Buziaczki dla Bingo i przytulanki dla Ciebie .
  6. Czikuś też był w towarzystwie ?
  7. Binguś cudny jak zawsze . Słodziak kochany . ( Izuś wedle bazarku będę zdwonić koło soboty mogę )
  8. To w ustalaniu trasy koncertowej proszę pamiętać o okolicach Poznania . Lolu odbierz sobie buziaki od Oneczki w łyse czółko .
  9. Mysiek chyba chce buziaka Tobie przesłać bo bardzo mi zagląda przez ramię .
  10. Też lubię wersje menelową . Teraz taki picuś glancuś . Ja też , ja też , całuję w czółko i wogóle ...
  11. Łooo , moja ulubiona księżniczka jak ładnie śpiunia z tatuniem . Dobrego dnia Izuś . Macie słońce ?
  12. Izuś u nas nieśmiało wychodzi słońce , czego i Wam zyczę na cały dzień .
  13. Dobrego dnia Wszystkim życzę . Sylwuniu wypłać Bisiowi buziaka w czółko .
  14. Ja też się nie znam , ale te falbaneczki takie dziewczyńskie sommm . A gdzie wątek transportowy cięciunia ?
  15. Dobrego i spoookojnego dnia zwierzakowego życzę . Izuś to było dyskretnie zakamuflowane pytanie czy mogę jeszcze zadzwonić . Dzisiaj do 12 jestem w domu . Buziaczki i pozdrowienia dla Maćka . Moją ulubioną Twoją Mame też mocno pozdrawiam .
  16. Fajnie , że Poluni dupsia i łapka nie bolą , niech sobie śpiunia . Mogę sprawdzić czy działa murmurando ?
  17. Izuniu , mogę wypłacić Maćkowi buziaka i przytulanki ? Jestem z Wami myślami . POWODZENIA .
  18. Moje skarby się ujawniły . Te pieluchy to jakaś wersja dziewczyńska ?
  19. Izuś jak nocka , znowu czuwana ? Polunia bądź grzeczną dziewczynką , nie kombinuj .
  20. Polunia grzeczna dziewczynka , buziaczki w czółko i uważaj na nóżkę .
  21. A u nas wyszło słońce . Zaczynam zaciskać łapki , powodzenia .
  22. Dobrze , że już jesteś , nic głupiego nie zrobiłaś ? Kciuki jutro od 13 zacisnięte . Napisz proszę sms-a jak poszło , jutro wracam po 22 . Zwierzyniec śpi ? Wam też dobrej nocy życzę . Przytulanki .
  23. Sylwuś nie jesteśmy same , dołączyła do klubu Marysia - Majqa
×
×
  • Create New...