Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Pięknie dziękuję za szybką odpowiedź , dzisiaj w ciągu dnia się obrobię ze zdjęciami i z opisami .
  2. Finansowo życie mnie ostatnio nie rozpieszcza i serce mi pęka , że nie mogę wspomóc mojej kochanej popierdólki . Ale mam fanty na bazarek , jesli mnie ktoś poratuje to wyślę zdjęcia , zajmę się wysyłką , sama bazarku nie wyczaruję , komputerowo jestem zdolna inaczej . Wiem , że jest to bardzo czasochłonne zajęcie , więc tym bardziej będę wdzięczna za pomoc . Buziaki dla trójcy , ale kcięciunia proszę wycałować w nosek .
  3. No nie wytrzymałam i z Kasią oglądamy pieska .
  4. Łetam , myslałam , że będzie śmisznie a wyszło super , koty pewnie szczęśliwe . Izuś aparat przekłamuje czy faktycznie mają takie piękne oczyska ?. ( jak przetrwać dzień sprawnie fizycznie z bolącym łbem ? )
  5. Pamiętasz o kocich Borkach ? ( Był babiszon ? zadzwonie wieczorkiem . )
  6. Brawo dla Lucusia . Pięknie sobie radzicie . Lucek wyszkoli Cześke , Pole i Łokisia i będziesz miała popisowe stadko .
  7. Maciek nie trafił rano na tą psią bide ? Lucek na wyjeździe był OK ?
  8. A ja pukiel Lolisiowy MAM . A nie pochwaliłaś się jak Twoje małe rude ma na imie .
  9. Oneczko , dobrałaś się znowu do futra Lolusiowego ?
  10. Izuś ale cuda i wianki robisz Misiowi.
  11. Witaj Izuś , jesteście szczęśliwie wróceni ? ( doszły zdjęcia ?) Przypominam , że też czekam na foty . Dobrego dnia Wszystkim zyczę a zwierzyniec buziakuję w czółka .
  12. Zapomniałam dodać , że oczywiście życzymy powodzenia . Już wszystkie wybuziakowane ?
  13. A księciunio ma malutką zabaweczke . Łojenysiu a pięknota ruda jaka już duuuża , to ten sam co na poprzednich zdjęciach ? ( Iwonuś czy po 20 sierpnia planujesz jakiś wyjazd w okolice Poznania ? mam urlop . )
  14. Clevisiu w dalszym ciagu trzymamy kciuki . Agnieszko daj znać czy doszły zdjęcia .
  15. Pewnie wszyscy zagladają , ale nie piszą bo brak konstruktywnych pomysłów , jak pomóc biedakowi .
  16. Pozdrawiam Wszystkich a trójcy buziaki proszę wypłacic .
  17. Ale mnie przestraszyłaś , poleciałam do okna patrzeć czy śnieg pada ?
  18. To Boruś jak Mysiek , za pasztecik też umie ze trzy komendy wykonać jednocześnie . Buziale i dobrego dnia życzymy . Spadam do Natalii na sprzątanie .
  19. Takie wieści to sam miód . Oby tak było dalej .Wszystkiego dobrego Clevisiu .
  20. Iwonuś wycałuj i wyprzytulaj całą trójce . Ale oczywiście Lolita naj... naj... w chudą dupsie . Pozdrawiam serdecznie .
  21. Witam się i pozdrawiam . Łokisia łapka już nie boli ? Izuś a które według Ciebie jest najbardziej odporne na wiedze a kto łapie w lot ? Buziaki i dobrego dnia bez bólu głwy .
  22. Witam Wszystkich i dobrego , spokojnego dnia życzę . Zwierzyniec OK ?
  23. Dobrego dnia życzę . Izuś jesteście szczęśliwie wróceni ? Buziole
×
×
  • Create New...