Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Ojtam , ojtam paluchy pana weta do wesela się zagoją , a cięciunia dupsia boli .
  2. Oneczko przekaż Lolusiowi , że całuję go w bolącą dupsię .
  3. Nooo zwierzyniec mnie ciągnie , ale gdybyś bardzo chiała mnie przytulić nie powiem nie . Izuś jak tam te zarazy z łapkami ? Leczą się , czy nie mają czasu , przywiąż gadziny do kaloryfera . Borusia uszko ma się lepiej ? Dobrego dnia wszystkim życzę , bez bólu głowy .
  4. Przyczołgałam się na przytulanki . Już wiem gdzie Niusiu może jechać w razie potrzeby do hoteliku - Do MAMY . Izuś - Michu mówi , że ten granat to był tak na szybko , mogą być inne odcienie . Zadzwoń wieczorkiem do Micha , bo cóóóś mówi , że to jeszcze nie był gotowiec do druku .
  5. Moja oferta aktualna , wyślę do końca tygodnia fotki i opisy do Małgośki . Buziaczki dla Tobona i życzę , żeby uszko szybko sie wyleczyło .
  6. Witaj moje kosianie znowu opitolone .
  7. Dobrego dnia mimo deszczu . Michu kazał powiedzieć cobyś się nie nerwowała , coś tam zaczął smarować , w niedziele wyśle .
  8. To też się zdziwiłam reakcją Helgi72 , że u Ciebie cicho . Mam nieraz przedsmak jazgotu i klapki przez telefon .
  9. To teraz zaciskamy łapki , żeby zadzwonił ten właściwy telefon .
  10. Moja kochana mądrala .
  11. Łapki Łokisia i Firuni . Pewnie obydwoje zaiwaniają na wysokich obrotach .
  12. Zauroczył mnie Lucek tą przyjazna postawą wobec Lusi ( przynajmniej tak to wygląda na fotach ). Jak tam ponaciągane łapki ?
  13. Znowu monotematycznie , ale oczywiście buziale dla mojego ksieciunia proszę .
  14. Przyznam się , że gdzieś na dnie serca i tak mam taką malutką , cichą nadzieję . Dobrego dnia dla opiekunek i Leonka.
  15. Józinko cudna jesteś , oby Twój domek szybciutko Ciebie wypatrzył .
  16. Tak się rozsiadłam a mus jabłkowy się przypala , ale muszę najpierw oko nacieszyć . Firunia zarosła , a Borek jeszcze tygrys ?
  17. Przykre to , że Lusia tak pilnuje furteczki . Lucek kochany , pociesza ją jak umie . stwierdzam , że Maniutek już się ledwusiem turla . Buziaki dla całej osiemnastki i siódemki też .
  18. A co z uszkiem Tibona , jest jakaś poprawa ?
  19. Ale padnięte cudne słodziaki . Lusia szczęśliwa słodzizna . Czy Łokiś jest schudniety ? Księżniczce przytulam nóżke. Dobrego dnia .
  20. Znalazłam Tibona i będę czekać z Wami na dobre wiadomości . Małgośka oferowała pomoc bazarkową , ja zaoferuję fanty na ów bazarek .
  21. Małgośka - Ewuniu Pięknie Dziękuję za poświęcony czas i wyprodukowanie bazarku ( wg. mnie jest OK ! ale niech się wypowiedzą jeszcze doświadczone bazarko-sprawczynie ) Trócje świetną przytulam a popierdółkę całuuuję bardzo mocno .
  22. W przelocie buziaki i przytulanki . Maluda się zaaklimatyzowała ?
  23. Cudne jest to maleństwo , buziaki dla Józi . Zosiu jest wątek Mikropsów , może by tam maleństwo podesłać . Edit : już doczytałam , że jest .
×
×
  • Create New...