Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Izuś gdzie się podziewasz ? Odmelduj się proszę .
  2. Bingo masz szczęście , że tylu masz fanów , a my mamy szczęście , że jest Sylwia .
  3. Dobrego , spokojnego i słonecznego dnia Wszystkim życzę . Izuś wytłumacz gadzinom , że tylko takich wieści oczekujemy , więc prosimy bez sensacji .
  4. A to się robi światowiec z naszego synusia . Ja muszę się zadowolić wersją gazetową księciunia . Żebym tak miała czas jak go nie mam . Basieńko , Iwonuś we wtorek Natalia ( córka ) urodziła synka .
  5. Dobrze , że czuwacie , jutro lecę na poszukiwanie Lola . Oczywiście buziale dla księciunia .
  6. Sylwuś super wiadomości od rana . Buziale przy porannej kawie dla Bisiolka . Świetnie , że Bingo ma zapewniony teraz spokój , wyciszenie jest mu bardzo potrzebne .
  7. Myślę , że gdyby nawet Bisiek nie zamieszkał w domu u Sylwii , to Sylwia i tak stworzy mu odpowiednie warunki do regeneracji zdrówka . Trzeba mu zapewnić maksimum spokoju , jak najmniej ekscytacji , szarpaniny i sądzę , że Sylwunia będzie kombinować , żeby mieć go na oku .
  8. Wywaliłam elaborat i zeżarło posta , więc teraz krótko . Sylwuś pięknie dziękuję za czujność , za serce , za miłość dla Bisia . Cieszę się ogromnie , że oferujesz mu swój dom , by móc nad nim czuwać . Bingo potrzebuje teraz dużo spokoju i opieki a tylko Ty mu to najlepiej zapewnisz , z racji tego , że dobrze go znasz . Sylwuś dobrze , że czuwasz i pojechałaś do lekarza . Dziękuję jeszcze raz .
  9. Moje cudo się objawiło , buziale w kudłate czółko .
  10. Witaj Izuś . Zdrowo i spokojnie u Was ? Pozdrawiamy serdecznie .
  11. Bisiolku pogoda dzisiaj do bani , cały się ufyflasz . Sylwuś pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę .
  12. Dobrego dnia Izuś . U Was też dzisiaj pogoda dupowata ?
  13. Bisiolku leć na szybkie sii i chowaj się do budki , dzisiaj buba .
  14. Dobrej i spokojnej nocy Wam Izuś zyczę .
  15. Basieńko . pięknie dziękuję za prezent . Cudny i rozczulajacy ten filmik , aaale Księciunio i tak bardziej mnie wzrusza . Popierdólko moja wieczorne buziale przesyłam , odbierz sobie .
  16. Izuś jak dzisiaj roszady ? Idą pełną parą ? Buziale dla ufyflańca i reszty zwierzyńca .
  17. Szarańcze już śpią ? Pewnie cały dzień rundowały po podwórku .
  18. Bisiolek pewnie zmęczony już śpi ,
  19. Ojtam , ojtam , to jeszcze Ciebie mocno przytulam na dobrą noc .
  20. Buuuu , źle mi na świecie , nie stać mnie na księciunia mojego . Basieńko wycałuj oryginał mocno .
  21. Lolitu mam nadzieję , że w tym roku uda mie się wycałować te ślipska . Cudo moje kochane do zeżarcia .
  22. Bo my też wysiedzimy jajo czekając na Lolita jajecznego .
×
×
  • Create New...