No oczywiscie , cała wina zwalona na Łokisia .
A reszta to niwiniątkowe aniołki ?
Cacol też łazi po stole , a wariatka Cześka ?
Głuchnij jak będzie murmurando przygotowane , siem stęskniłam .
Witam potffforaski .
Izuś , jak sobie radzi Cześka , Łoki i Cac ?
Mało wybiegane to pewnie palma sie rozwija ?
Hanusia w dalszym ciągu ideał ?
Buziaki dla całego stadka a Was mocno przytulam .