Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Nasze kochanie się objawiło . Basiu wyściskaj mocno tą sznupe do zeżarcia . Moja popierdółka kochana .
  2. E tam , popadasz w histerie , podłoga jest od tego żeby ją używać a nie przeglądać . Drużyna na dworku ?
  3. Przytulaski dla całego towarzystwa . Izus , jak się roztopiło lodowisko to teraz masz jezioro ?
  4. Przytuptałam wybuziakować moje ukochanie .
  5. To dołączam się do modlitw o szybką wiosne .
  6. Proszę wypłacić Faksiowi buziaka w czółko . Trzymaj sie dzielnie psiaku . Resztę bandy też przytulam . Spokojnego i pogodnego dnia życzę .
  7. Głuchaj kiedy będzie Tobie pasować . Kibluję zakaszlana w domu .
  8. No oczywiscie , cała wina zwalona na Łokisia . A reszta to niwiniątkowe aniołki ? Cacol też łazi po stole , a wariatka Cześka ? Głuchnij jak będzie murmurando przygotowane , siem stęskniłam .
  9. Mam nadzieję , że wszystkie świruuusy mają się dobrze . Gutek nikogo nie zjadł ?
  10. Clevisia to mały kurdupelek przy wyżle . Cudna i rozkoszna jest .
  11. Lolito bo Ciem schrupiem .
  12. Bisiu to już jutro będzie szalony dzień . Buziale w kudłate czółko .
  13. Niunia ? wysprintuje ? Przecież Mama nie pozwoli jej się spocić !!!
  14. Przytuptałam wypłacić buziale Księciuniowi .
  15. Witam potffforaski . Izuś , jak sobie radzi Cześka , Łoki i Cac ? Mało wybiegane to pewnie palma sie rozwija ? Hanusia w dalszym ciągu ideał ? Buziaki dla całego stadka a Was mocno przytulam .
  16. Bisiolku domku nie widać , to chociaż wczesnej wiosny Tobie zyczę .
  17. To i ja przypomnę , że Poznań też zaprasza . Buziaczki dla mojej popierdółki i cieplutko pozdrawiam przyjaciólki Lolusia .
  18. I jak nocka z Luckiem w domu ? Czy towarzystwo całe zostało wybuziakowane ? Przytulam Was gorąco .
  19. Przykulałam się żeby wybuziakować moje ukochanie .
  20. Bisiu przytulam bardzo mocno i gorąco mimo tych mrozów .
  21. Moje ukochanie jak zwykle przepiękne i rozpieszczane .
  22. Byłam , nadrobiłam zaległości . Buziaki dla szarańczy .
×
×
  • Create New...