Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Sylwuś serdecznie Ciebie pozdrawiam , wycałuj mocno Bisiola w kudłate czółko .
  2. Przytuptałam z kawą do Was z rana , miałam sen , że są nowe foty .
  3. Pięknego i słonecznego dnia Wam zyczę . Cześka już zaczęła rundowanie ?
  4. Jak się coś wykluje to biorę jedno . A tak na poważnie to duplikat fantastyczny . Basiu to jest strusie jajo ? malowane czy kalkomania ? Wiernie oddaje oryginał . Ale Lolitus coś wystraszony , boi się konkurencji ?
  5. Buziaki dla dzielnej Poluni . Resztę towarzystwa też buziakuję , zacznij już teraz , bo się nie wyrobisz do rana . Przytulam serdecznie .
  6. Cacolo zarośnięty na pysiu jak mój niuniuś . Czy on ma czasami przerwe od świniaka ? Super , że Polunia sobie już tupta . Nocki już troszkę lepsze ?
  7. Bisiolu nie ma już śniegu możesz szyszkować do woli .
  8. Też się witam . Zatęskniłam już za Wami . Buziaki i przytulanki dla zwierzyńca . Łokisiu mądry chłopak bądź , Polusia chorutka .
  9. Dobrego i spokojnego dnia Izuś . Buzialki .
  10. Izuś znowu nocka w plecy ? Posterylkowa kiedy jedzie do domu ? Maniutek w dalszym ciągu okrąglutek . Izuś czu Polunia zaczęła troszkę wstawać i się interesować otoczeniem czy w dalszym ciagu taka apatyczna ? Cześka z tej głupoty chyba nie wyrośnie . A Łokiś podkołderny to chodząca niewinność .
  11. Izuś , Ania załapała jelitówkę , więc na poczte pewnie dopiero w sobote z Michem podjadę .
  12. Lolituś szczęśliwego i dobrego następnego roku z Basią , Jej Rodziną i z nami życzę . Mam nadzieję , że w tym roku się poznamy . A jak mnie użresz to ja ugryzę Ciebie w tyłek . Basiu ja już od dawna dzięki Oneczce wiem i już się nie boję . A dzisiaj poproszę wycałować go szczególnie mocno i z zaznaczeniem , że od zakochanej w całokształcie ciotki .
  13. To Cześka niech oddaje swoje legowisko , zeżarła tapczan niech śpi na dechach .
  14. Wskoczyłam jeszcze wypłacić po buzialu na dobranoc dla zwierzyńca .
  15. Bisiu pewnie znowu założyłeś kubraczek , u nas przymrozilo . Sylwuś cieplutko pozdrawiam .
  16. Izuś , na zdjęciach Pola wygląda na większą od Firusi . Mieszka z Łokim ? Dobrego i spokojnego dnia Wam życzę . Poszukaj chwili dla siebie coby odespac zaległości . Głowa lepiej ?
  17. A dlaczemu tak wcześnie wylazły ? Mytuś garuje do 7 .
  18. Uważaj Oneczko , uważaj , bo się zastanowimy czy ukochanie może do Ciebie na wakacje przyjechac . Togaa - pięknie dziękuję , jak zwykle uryczana . Lolito całuję mooocno w rudą paszcze .
  19. Łojenysiu ale kociambry mają wypasiony drapak . Cacunio jak pilnuje swojej kości . Cześka już na lofrach ?
  20. Witaj Sylwuś , witaj Bisiolku . W Poznaniu znowu śniegu napadało , przyjeżdżajcie Sylwuś na kawusie a Bisiek się wyszaleje , szyszki też mamy .
  21. Bingusiu też miziam , Sylwuś a Ciebie przytulam .
×
×
  • Create New...