Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Toguniu jak będzie potrzeba to wołaj , mam zapas . Zdrówka osmarkańcom życzę , buziaki dla cięciunia .
  2. Togusiu a podkłady też zużywasz ? To poproszę adres do wysyłki .
  3. Trzymam mocno kciuki . Heniuś nie daj się chorobie . Przytulam mocno .
  4. Cholera i psiakrew i się jeszcze uryczałam . Lolo Kochanie nasze , domy masz dwa a tych co Cię kochają całe tony . Buziale w cudne łapsie .
  5. W przelocie szybkie buziaki i przytulaki , lecę gonić autobus .
  6. Oneczko jutro wyśle zdjęcia , co mam to dam . Oczywiście adres e-mail proszę . Toguniu zdrowia dużo życzę i coby kolanko się zreanimowało . Buziale dla ukochania .
  7. Izuniu mocno przytulamy i dobrego życzymy .
  8. Łóżeczko trochę małe dla Małego Rudego , albo Małe już nie takie Małe ale pięknie Rude . Poker się znęca psychicznie nad tymi co nie mogą być . Buziaczki oczywiście dla malizny .
  9. A Gadziorek jak znosi kąpiele ? Lecę ratować popierdólkę .
  10. Kiedy On taki saute jest piękny , może Toogusia zdąży Go zgarnąć przed zabiegami .
  11. Nasz pusty brzuszek zabrał od razu największe . Sam o siebie zadbał . Oneczko jestem zaskoczona , że Lol u Ciebie taki naturalny a nie jak zawsze wypicowany .
  12. Jaka piękna dziewczyna odwiedziła Lolusia .
  13. Dużo zdrowia Iwonuś życzę , przesyłam przytulanki .
  14. Ania odebrała wyniki z wyciętej głupoty , jest OK . Lecę do dzieciorków , wracam wieczorem to może w sobotę pogadamy ? Przyznałam się Natalii , że zatrzasnęłam kotę w zmywarce , jeszcze żyję ( ja oczywiście ) Buziaki dla Wszystkich , przytulanki i dobre myśli przesyłam .
  15. Lolo u Oneczki oczywiście wygolony , wystrzyżony i pachnący .
  16. Cudo nasze . Dostałam strita rozbieżnego , nie wiem co bardziej podziwiać .
  17. Heniutek jest rozkoszniaczek i ma minkę niewiniątka . Cześka i Łoki , wszystko widać po oczach . Księżniczka oczywiście minę ma wyniosłą
  18. Jesteś wrócona ? Nie rozlasowałaś się w aucie ?
  19. Stęskniłam się , uprzedzam jutro dzwonię , wyznacz dogodną porę .
  20. Lili8522 pozwolę sobie tutaj prosić o odgruzowanie chociaż troszkę skrzynki .
  21. Oneczko czy mnie się wydaje , czy dopadłaś Lolita z nożyczkami troszeczkę ? Jak zwykle buziaki dla ukochania .
  22. Izuś a czy producent by wózka nie poprawił ? Teraz gdy namacalnie wiecie gdzie błąd to łatwiej może się dogadać . Buziaki i przytulaki dla Was . Niusiu jak usłyszał o wecie to zaraz wyzdrowiał , a poważnie to przypuszczamy że szefowej coś spadło ze stołu . Mytuś ma wrazliwe brzusio to i się porobiło . Natalia ma nowego członka rodziny ,kotę .
  23. Cześć Izuś . Towarzystwo opanowane ? A co z wózkiem Hani ? Michu mówi ,że śynu będzie dopiero po urlopie ( czyli za dwa tygodnie ) . Niusiu nam cóś wymiotuje i ma lużne kupki, jedziemy jutro chyba do weta . Pozdrawiamy Wszystkich .
  24. Przyczołgałam się na witanko . Izuś przerobiony już pojazd Hanusi ? Jak zwierzyniec przetrwał te upały i burze ? Dzisiaj jestem w domu od rana ( mam nast. szwy ) lecę reanimować ogródek . Pozdrawiam Wszystkich .
  25. Dla Hanusi przesyłam imieninowego słodkiego buziaka z życzeniami zdrowia ,
×
×
  • Create New...