Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Cuda , cuda i jeszcze raz cuda . Jedna ogromna prośba do mamć , nie spuszczajcie jeszcze ze smyczy Tibonka i Tijki .
  2. Izuś od wczoraj rana mamy u nas na wsi problemy z zasięgiem telef . Będę jeszcze próbować dzwonić dzisiaj , jeśli się nie uda to jutro po 22,30 . Buziaki .
  3. Szczęśliwy pies na właściwym miejscu : kanapa z panią i na apa u pana . Tibonku a gdzie Twój domek się zapodział ?
  4. Tibonku cieszymy się szczęściem Tijki , niech do Ciebie też wreszcie uśmiechnie się los . Trzymam mocno kciuki .
  5. Oddawaj troszkę tego słoneczka , u nas śnieg , buro i ponuro . Heniutek poznaje całe stadko ?
  6. Tibonku w dalszym ciągu trzymam kciuki za Twój domek , niech się już ujawni .
  7. A Heniutek nie ściąga opatrunku z łapki ? Firunia i Łoki już w miarę OK z łapkami ? Czecha nawet jak zaspana to widać , że diablica . Zoran po ostatniej demolce przeżył ? Mamowe zwierza mają się dobrze ? Leć już zacznij je przytulać od nas , do wieczora skończysz .
  8. No uwierzyć trudno , że takie piękne cuda bez domku .
  9. Przyleciałam wycałować Nasze dobro narodowe.
  10. Izuś możemy się odezwać koło soboty ? Michu zmęczony , polożył się już .
  11. Izuniu ale bardzo proszę , możesz kablować . Co nie potrzebne to na gemelarnie , co dawali to brałam . Biedny Heniutek wygląda jak dziecko wojny , całusa mu wypłać , tylko uważaj na zębiska .
  12. Biedna bida z Heniutka . Nocka była operowa czy pospały chłopaki ?
  13. Cfffaniaczek jedzeniowy z Heniutka . A co z nockami , przestawiliście się czy w dalszym ciągu Heniutek ma dobe przestawioną ? Order mnie się należy , po pół roku obiecywanek już byłam na poczcie . Buuuziale wielkie jak stodoła dla Wszystkich a Mame proszę przytulić od mua .
  14. Cudo , cudo i jeszcze raz cudo . Tibonku mam nadzieję , że ty też zalegniesz w fotelu w swoim domku .
  15. Cześć piękny , bazarek slicznie nam zafiniszował , będzie na pieluchy . Toguniu wycałuj popierdółkę .
  16. Izuś , no Cześka rewelacja . Ta waryjotka tak spokojnie podeszła . Henio już wyczuł tapczanik . Kochany psiak .
  17. Kalinko widocznie to nie był dobry domek dla Tibonka . Ten jego prawdziwy dom go znajdzie , Tibonek jest cudny i kogoś sobą zauroczy .
  18. Zapomniałam powiedzieć , że wypłacam te wszystkie buziaki , przytulaki i te inne takie ...
  19. Nooo , Kalinko gdzie jesteś ? Bo głupich myśli dostajemy ...
  20. Mój piękny panie buziale wypłacam .
  21. Cięciuniu buziaki przesyłam takie specjalne .
×
×
  • Create New...