Izuś od wczoraj rana mamy u nas na wsi problemy z zasięgiem telef .
Będę jeszcze próbować dzwonić dzisiaj , jeśli się nie uda to jutro po 22,30 .
Buziaki .
A Heniutek nie ściąga opatrunku z łapki ?
Firunia i Łoki już w miarę OK z łapkami ?
Czecha nawet jak zaspana to widać , że diablica .
Zoran po ostatniej demolce przeżył ?
Mamowe zwierza mają się dobrze ?
Leć już zacznij je przytulać od nas , do wieczora skończysz .
Izuniu ale bardzo proszę , możesz kablować .
Co nie potrzebne to na gemelarnie , co dawali to brałam .
Biedny Heniutek wygląda jak dziecko wojny , całusa mu wypłać , tylko uważaj na zębiska .
Cfffaniaczek jedzeniowy z Heniutka .
A co z nockami , przestawiliście się czy w dalszym ciągu Heniutek ma dobe przestawioną ?
Order mnie się należy , po pół roku obiecywanek już byłam na poczcie .
Buuuziale wielkie jak stodoła dla Wszystkich a Mame proszę przytulić od mua .