Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Lolunio jeszcze chorutki ?
  2. Przyszłam sobie u Was w kąciku posiedzieć .
  3. Basieńko wycałij , wyściskaj moooocno moją popierdółkę , troszkę serce mi drgnęło . A czy brzucholek już ma się dobrze ?
  4. Urocza , przekochana i nic więcej nie powiem .
  5. Czy Lolusia brzucholek już ma się lepiej?
  6. Izuś prztrwaliście ? Heniutek szczęśliwy , że mamcia wrócona ? A jak Hanusia , opanowana biegunkowo ? Nam się udało dzisiaj wreszcie wyjść i się skupić .
  7. A ja mam ochotę wystrzelać to całe petardowo . Mój biedny śynuś po tabletkach , w domu poopuszczane rolety zewnętrzne , telewizory na cały regulator a on i tak cały się trzęsie . Wszystkim Wielbicielom Lolciowym życzę Szczęśliwego Nowego Roku .
  8. I ja witam moje Kamikadze Kochane . Izuś czego życzymy to Wiesz : zdrowia , zdrowia i jeszcze raz zdrówka . Kochamy , przytulamy i ściskamy : matka z siorami . Edit . Michu się obraził , że Go nie wymieniłam . Unnn tyż życzy spełnienia marzeń .
  9. Kosianie moje mocno buziakuję w chory brzucholek . Lolituś nie choruj już , nie martw Togusi .
  10. Basieńko pewnie już zameldowałaś Izie ale na wszelki wypadek też złożyłam raport sms-wy . Karmelek jak to karmelek do zacałowania . A moja popierdółka jaka zbolała stoi , ukochaj Go mocno , ale tak żeby nie bolało .
  11. Basieńko będę w miarę możliwości często zaglądać na dogo ,żeby przekazywać Izuni wiadomości . Cieszę się bardzo szczęściem Karmelkowym .
  12. Toguniu , bardzo się cieszę , że to Majqa sprawdzi domek dla Karmelka , zrobi to super . Izuniu córuniu a Ty i tak wiesz , że Ciebie kocham . Trzymam kciuki .
  13. Oddam maść na skórę BRAUNOVIDON ( 3 opakowania ) data ważności 10.2017 , parę sztuk podkładów i strzykawki 20 ml. Nieaktualne , rozdysponowane .
  14. Toguniu , zauważyłaś mam nadzieję , że mój wpis o tym co mnie trafia , nie dotyczy Ciebie Kochanie ?
  15. Toguniu ja chętnie co łaska . Buziaki oczywiście i przytulaki dla ukochania .
  16. Toguniu , napisało , że skrzynka przepełniona . Szlag mnie jasny trafi na miejscu . Problemów jak sądze każda z nas ma więcej niż włosów na głowie to przyjdzie coś i dowali głupotą .
  17. Toguniu jak będą następne to ja też spod lady proszę dla śynusia .
  18. [COLOR=#ff0000]:Rose:Basieńko wszystkiego tylko dobrego , miłości i zdrowia zwierzyńca .[/COLOR]
  19. Przykulałam się wypłacić te takie różne ... Toguniu czy zwierzyniec się już wykurował ?
  20. Zdrowia osmarkańcom życzę .
  21. Kciuki zaciskamy mocno za zdrówko psio - kocie i za Gabi też .
  22. Mocno , bardzo mocno zaciskamy kciuki .
×
×
  • Create New...