Izuś prztrwaliście ?
Heniutek szczęśliwy , że mamcia wrócona ?
A jak Hanusia , opanowana biegunkowo ?
Nam się udało dzisiaj wreszcie wyjść i się skupić .
A ja mam ochotę wystrzelać to całe petardowo .
Mój biedny śynuś po tabletkach , w domu poopuszczane rolety zewnętrzne , telewizory na cały regulator a on i tak cały się trzęsie .
Wszystkim Wielbicielom Lolciowym życzę Szczęśliwego Nowego Roku .
I ja witam moje Kamikadze Kochane .
Izuś czego życzymy to Wiesz : zdrowia , zdrowia i jeszcze raz zdrówka .
Kochamy , przytulamy i ściskamy : matka z siorami .
Edit .
Michu się obraził , że Go nie wymieniłam .
Unnn tyż życzy spełnienia marzeń .
Basieńko pewnie już zameldowałaś Izie ale na wszelki wypadek też złożyłam raport sms-wy .
Karmelek jak to karmelek do zacałowania .
A moja popierdółka jaka zbolała stoi , ukochaj Go mocno , ale tak żeby nie bolało .
Toguniu , bardzo się cieszę , że to Majqa sprawdzi domek dla Karmelka , zrobi to super .
Izuniu córuniu a Ty i tak wiesz , że Ciebie kocham .
Trzymam kciuki .
Toguniu , napisało , że skrzynka przepełniona .
Szlag mnie jasny trafi na miejscu .
Problemów jak sądze każda z nas ma więcej niż włosów na głowie to przyjdzie coś i dowali głupotą .