Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. To całuję mocno bolący globus , ma natychmiast odpuścić.
  2. Trzymamy mocno kciuki za Klarę i mamy nadzieję , że atak Niuni się nie powtórzy . Ania czyta historyka , Natalia się trochę pozbierała . Muszę tutaj ,bo niIe Masz czasu a o certyfikacie wiem od Micha , buuuu.
  3. Halo , halo , jest tu kto ? Przyczołgałam się z pozdrowieniami dla was i buzialami dla szarańczy .
  4. Nasza gadzina oczywiście cudna i mądra , Buziaki wielkie dla cięciunia .
  5. Wiem nudna jestem , ale ta gadzina mnie tym spojrzeniem wciąż rozbraja .
  6. Łeee ale fajocha , jaką ma super grzywkę i fajowe łatki . Ja siem wychowałam na wsi u dziadków , to moje klimaty . Następnym razem zabierasz mnie ze sobą .
  7. Izuś , cóś tam dzisiaj pojszło , zostało cóś jeszcze , opornie mi idzie z czasem . Natalia po ortopedzie , nie jest żle , kolejny lekarz potwierdził , że zmiany zmianami ale reszta sama Wiesz.. . Pewnie się do Ciebie odezwie . Buziaki i pozdrowienia dla Wszystkich .
  8. Tylko żeby Rudzielec nie przetrzepał tobie tyłeczka .
  9. Łomaterdeju Księżniczki nie poznałam , borsuk się nie wstydzi z gołym tyłkiem latać ? Wiem doołpe zawracam , ale obiecałaś prosiaka . Pozdrawiamy , serdeczności ślemy . Tabliczka na boksach to Mamy dzieło ?
  10. Nasze słoneczko , wygląda teraz jak dziewczynka . Ale i tak Go kosiamy .
  11. Buziaki wielkie jak stodoła .
  12. No masz szczęście , nie jest tragicznie . Dzięki za Natalie , już się czuje lepiej .
  13. Basieńko na bazarku Iwonki zrobiłam małą nadpłatę . Mila-ada będzie wiedziała dlaczego .
  14. Izuś skrobnij cóóóś. Dla Mamy pozdrowienia .
  15. Przyleciałam na szybkie buziale , bo jutro znowu dyżur od rana . Żeby Michu miał mi tyle do powiedzenia ...
  16. Basieńko mam ogromną prośbę . Weź na ręce słoneczko moje kochane i wycałuj w grzywkę i w rude pysio . Rozmiękcza mnie popierdólka nieustająco .
  17. No nasze słoneczko jakie dzielne , buziaczki dla maluszka .
  18. Dzięki , już działa . Cacolo oczywiście do zacałowania , mój ulubiony ofyflaniec jest świetny , wybuziaj tą paszczękę .
  19. Łeee a u mnie się zepsuło i nie ma otwieracza do filmiku , tylko jest czarny prostokąt
  20. Wiem , wiem , że roboty przy gadzinach mnóstwo , aaale obiecałaś filmik ufyflańca . Jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego . Michu prosi , żeby Ciebie uściskać .
  21. [COLOR=#006400]Lolu na Twoje łapki składam Wszystkim życzenia Zdrowych i Słonecznych Świąt .[/COLOR]
  22. Łojenysiuniu takie cuda tu dają , a mnie nie było . Cacol oczywiście do zeżarcia . Dużeńce mają swojego prosiaka ? Bork pięknie zarósł , Hanka i to spojrzenie ... Murmurando i Księżniczka jak zwykle śpią . Heniutkowi buziale w nosek resztę wycałuj w czółko .
  23. Buziale w grzywkę. Mam następne fanty dla Cięciunia na bazarek tylko muszę się ogarnąć troszkę umysłowo i podeślę Martusi .
  24. Cześć mój piękny panie .
×
×
  • Create New...