Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. [quote name='jukutek']chętnie kupiłabym (a najchętniej na bazarku dla Lolka, stąd piszę tu) buciki typu adidaski dla dziewczynki (lub unisex) rozm 25...[/QUOTE) Zapytam córkę , może na wnusie już będzie za mały rozmiar 25 to dam znać.
  2. To my trzymamy kciuki i dołączamy do czarów coby było dobrze i jeszcze lepiej .
  3. U Was petardy a u nas poligon w Biedrusku do końca marca toczy wojnę . Mysiek od tygodnia chodzi z podkulonym ogonem i siedzi w budzie ( pod ławą ) , już mnie cholera na nich bierze jak patrze na tego biedulka . Przytulamy i ściskamy oczywiście serdecznie , Budysia utul bo domyślam się jak się przestraszył .
  4. Izuś , wiem R to R a Budyś jest cudny bo jest Budysiem , mam na myśli tylko podobieństwo zewnętrzne . Ja będę Ciebie dopadać , zmieniłam godziny pracy .
  5. A jednak troszkę dopadłaś Budysia nożyczkami . Teraz bardzo przypomina R . A dziewczyny śpiochy . Przytulamy mocno .
  6. Gadziorek śliczne ma te oczyska .
  7. F16 jak startuje to wbija mnie w ziemię.
  8. Teraz dopiero zauważyłam , że Łoki pilnuje dwóch prosiaków .
  9. Tiaaa...;) Matko jedyna, co by się działo ????[/QUOTE] Poznań wreszcie by ruszył tyłek i jechał szukać księciunia .
  10. Jak pierwsza nocka z Budyniem ? A właściewe to jak Budyś przeżył pierwszą nockę w nowym domu ? Trzymam kciuki za wizytę u doktora .
  11. Izuniu czy Budyń ma chore lewe oczko ? Nie wiem jak to zrobisz ale proszę o audiencje jutro . Przytulam was Wszystkich i każdego z osobna .
  12. Izuniu , Ty wiesz . Serducho mi zadrgalo .
  13. Izuniu , Ty wiesz . Serducho mi zadrgalo .
  14. W związku z tym , że Nikaragua zawalona robotą dogadałam się z Kado , będzie bazarek dla popierdólki . Kaduniu wszystko wysłałam na adres Twojego męża . Dziękuję jeszcze raz i po stokroć za pomoc .
  15. Izuś dobrze doczytałam , że Budyń jest w hoteliku ? Scerbolek mocno ciocie całuje i nupla w łapkę , matka gotuje wg. przepisu i tyłek niedługo mu rozerwie . Będzie szerszy od Maniutka , nawet nie miał formy gruszki a będzie wyglądał jak parówa bo w klacie zawsze był szeroki . Przytulamy syscy mocno .
  16. Masz racje , klon mojego ukochania . Może troszkę niższy . Wynika z wpisu , że biedak jeszcze na ulicy .
  17. O , witaj . Izuś , wiem d.., zawracam ale masz może też Cacolka gdzieś fotę . Dawno go nie było a mam do niego sentyment . A może cykniesz telefonem i prześlesz ? Dobrego Kotuś życzę i do usłyszenia .
  18. Księżniczka moja jaka rozkoszna . Boruś ślicznie zarośnięty , jeszcze go nie dopadaj z maszynką . Jutro mogę liczyć na audiencję ? Buziaki i prztulanki dla Wszystkich .
  19. No właśnie , a Cacuś oddał prosiaka bez walki ?
  20. Co im zapodałaś , że tak padły wszystkie ?
  21. Dzień dobry Kochanie , posiedzę sobie chwilkę u Was , dzieciory wstały o 5 teraz garują . Na fb uratowała nas od zagłady psychicznej para tancerzy . Przytulam serdecznie .
  22. [B]Z[COLOR=#b22222] okazji 5 urodzin przesyłam specjalne uściski i buziaki dla solenizanta [/COLOR].[/B]
  23. [quote name='Nikaragua']paka już do mnie leci, w tygodniu zrobię bazar[/QUOTE] Mogę pod koniec tygodnia dosłać zdjęcia ? ( Wyślę zdjęcia i opisy a wysyłką gdyby coś się sprzedało to się zajmę )
×
×
  • Create New...