Jak ja Wam zazdroszczę , ja też tak chcę .
Może w przyszłym roku mnie się uda , nie będę może już aż tak bardzo potrzebna w domu to wezmę urlop i pojadę poznawać moje ukochanie ,
jego Mamcie i Ciocie .
Buziaki wielkie jak stodoła przesyłam .
Wedle kota wstałam o godz. 6 a kota nima .
Moja sąsiedzka kota udziabała mnie wczoraj obydwoma łapkami w tyłek bo zajełam ię zielskiem a nie mizianiem .
Buziaki i przytulanki dla Wszystkich .
Dla Gutka i całej ferajny oczywiście wszystkiego dobrego .
Przyjedź i zapanuj nad Niusiem w takich sytuacjach .
A z innej beczki jednak nie mam siły , żeby Ciebie opieprzyć więc przyjadę i spuszczę manto na dołpe .
Michu mówi , że czuje się zmotywowany do baneru może w tą sobotę .
Dużo dobrego życzymy .
Śyu był dzisiaj u szczepienia i doktor powiedział , że ma troszkę tłuszczyku !
Mój szczuplaczek , moja drobinka chudziutka , waży tylko 17 kg a doktor mówi , że tłuszczyk . Wrrr .
Pozwolę sobie tutaj , żeby dwa razy nie pisać .
Info dla Poker i Kado , przelewy poszły , przepraszam za opóźnienie dzisiaj wróciłam do domu po tygodniowym dyżurze u wnuków.
Spodnie sobie naprawię i za nie płacę .
Całusy oczywiście dla Ukochania .
Izuś jeśli będzie Tobie pasowało jutro to głuchnij , dzisiaj padam na paszcze , dopiero skończyłam roboty ogrodowe .
Hanka ale gruba tufta się zrobiła .
Pozdrawiamy i wypłacam buziale .