Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Gdybym sama nie syszała jaki jazgot potrafią robić to przecież wygląda to na idyllę i sielanke . Wszystkie zdjęcia statyczne , zwierzyniec albo śpi albo je . A ta dziwaczna pozycja to Klara ?
  2. Cacunio prosiaka to niedługo sobie do miski włoży .
  3. Dziewczyny poczekajcie z bazarkiem na mnie do niedzieli . To cudo to chłopak ?
  4. Tibonku zaglądam z nadzieją na dobre wiadomośći .
  5. O Martunia się znalazła . Martusiu może sklecimy bazarek ciuszkowy dla popierdólki Naszej ? Oczywiście mam na myśli Twoją pomoc w udzierganiu bazarku , ja wyślę zdjęcia , opisy i robię wysyłkę .
  6. Pw wysłane , coś tam skleciłam z tymi cenami , może dziewczyny wspomogą . Ja zawsze mam dylemat cenowy . Buziale dla cięcia .
  7. O matuchno kochana , co tam się dzieje . Odzierają Lola ze skóry ?
  8. Leosiu cały czas trzymam kciuki i jestem dobrej myśli .
  9. Zdjęcia i opisy poszły . Buziale dla Cięciunia i reszty zwierzaczków .
  10. Małgośka - zdjęcia i opisy wyślę w sobote , potrzebna mi jest córka coby podała szczegóły . Basiu wyprzytulaj cieplutko futerka a Lolita to już Wiesz ...
  11. Dlaczego to towarzystwo o godź 22 jeszcze nie śpi ? Zapowiedz im , że ostatnie siku jest o 20 a potem będziesz miała czas dla mnie .
  12. Haaalo , halo , znowu przylajzłam z przytulakami .
  13. Pozdrawiamy i przytulamy oczywiście .
  14. Jestem pierwszą kupującą , rewelacja . Przytulasy dla całego zwierzyńca , ze specjalnym uwzględnieniem Bonisia .
  15. Niunia i Mikuś - kochane przytulaczki . Uwielbiam jak psiska siedzą na póldupkach . Całusy w noski i zdrowia życzę . Małgośka poproszę jadnak o adres e-mail , miałam sprzątany komputer . Wyślę zdjęcia , opisy , zajme się wysyłką . Dziękuję pięknie za kolejną akcje ratunkowo - bazarkową .
  16. Nasza zapieluchowana dupsia kochana .
  17. Przyszłam z pozdrowieniami i życzeniami wszystkiego dobrego . Mam troszkę fantów dla Cięciunia . Kto poratuje i wystawi bazarek , prześlę zdjęcia i opisy . Basiu wycałuj nasze szczęście .
  18. Izuś czy dzisiaj już troszkę lepiej ? Mam nadzieję , że grandabanda nie dokucza .
  19. Buziaki Kochanie w bolącą główkę. Przytulam mocno .
  20. Witam i goraco przytulam w ta zimnicę.
  21. Basieńko , przypominam , że Lolo jest cudo kochane i owszem ale nasze , wspólne . Przytulam i wszystkiego dobrego życzę , Tym razem buziaki dla Niuni .
  22. Przytulam z daleka coby Was nie zarazić .
×
×
  • Create New...