Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Czy Budyś i cała reszta wycałowana i wyściskana ? Heniutek w miarę Ok?
  2. Nasze kosianie jak ciężko musi pracować na galotki i papu . Buziaki Oneczko dla całego zwierzyńca .
  3. Hanusia super , wycałuj uśmiechnięte pysio . Zadzwonimy jak się ogarniemy . Poczytałaś o tym od Ani ?
  4. Dobrego dnia Izuś . Widzę , że zwierzyniec odtrąbił pobudkę ?
  5. Widziałam na fb. że Hanusia pomierzona , poszło Ok ? Izuś Kochanie nie gniewaj się proszę na Anke , zacznie dzisiaj wreszcie myśleć . Prawdopodobnie praktyczny zdała dzisiaj bdb. Ja walczę drugi dzień z głupotą , głupotę mi rozsadza . Przytulam wszystkich cieplutko i dobrego życzę .
  6. Kociastym chyba zabawka nie przypadła do gustu ? Co z Cacuniem ?
  7. Trzymamy kciuki za Cacolka i standardowo za resztę a wszystkie oczywiście przytulamy .
  8. Ze dwa dni kombinowałam jak ma na imię Lucek . Heniutek w miarę opanowany ? Przytulam seredcznie Was Wszystkich i dziękuję .
  9. Uściski w Budysiową dupsię . Ale gadziory mają małą miseczkę do tankowania . Boruś taki zakręcony na zabawki ? A nie powiedziałam , że doktor nas obraził . Powiedział , że Mysiu jest gruby . A on tylko 18 kg. waży , taki jest szczuplaczek raczej w sam raz .
  10. Wróciłam bo też strzeliłam gafę nie Cześka a Polcia , ale już widzę że jesteś na obrotach . Mysiek już też odsiusiany poszedł pod kołderkę do tatuńcia , garują dalej Dobrego dnia Izuś .
  11. Oneczko wypłać buziaki zwierzyńcowi . A mnie się wywiad nie otwiera :placz:
  12. Podpis pod rozkładówką ma byka - Cześka i Lusia . Poziomki nie zasiurane ? Ja swoich muszę pilnować . Budyś się pięknie wyrabia . Buziaki dla Wszystkich .
  13. Jedziemy z Myśkiem jutro , dzisiaj nie było naszego doktora . A o Maniutku już kiedyś też pisałam , że ładnie schudła .
  14. Przyszłam sobie Was wyprzytulać . Niusia nosek już ok ! przesyła cioci buziala. Natomiast na ogonku coś mu się zrobiło , łysa plama , skóra jakby puchnięta , jadymy do dochtora .
  15. Przyszłam z buzialami dla maleństwa naszego . Oneczko mam nadzieję , że ulewa Wam nie zagroziła .
  16. Za Heniusia i resztę gadziorów trzymamy kciuki . Zaczaruj tą pogodę , niech już będzie ciepło , do bani się wszyscy czujemy .
  17. Wycałowany Budyś po całości , aż po zbolałą dupsię ? Boruś cuuudo , ale dla odmiany zostawiłaś mu tupecik ?
  18. Loluś ma maniery , ale troszkę zmanierowane . Buziale dla maleńtasa .
  19. Co im zrobiłaś , że takie padnięte ? Cześka mniejszej michy nie miała ?
  20. izuś nie przejmuj się , czekałam aż dziecko mi uszykuje aptekę , więc pogadałam sobie do Ciebie . Wszystkie mocno pzdrawiamy i przytulamy .
  21. A łysek z pokładu Izy gdzie ? ( Wiem , wiem , tak sobie marudzę bo cienka jeszcze jestem)
  22. Przypominam , że obiecałaś zdjęcie tego łysego pędzla .No chyba , że się będzie wstydził to będziesz rozgrzeszona. Mysiek wycałowany po dupsi .
  23. Sms wysłany . Lolo piękny jak zawsze .
  24. Toguniu dużo zdrowia i wszystkiego dobrego życzę .
  25. A Cacuś tylko kąpielka czy nożyczki również idą w robote ? Niusiek już też wiosennie obrobiony .
×
×
  • Create New...