Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Tibonku powinieneś dupsie grzać pod kołderką , gdzie ten Twój domek się zapodział . Jeśli Tibonek ma ogłoszenia to mogę wykupić dla Trampa . Tylko mam prośbę Kalinko . Dzisiaj wyjeżdżam i wracam pod koniec tygodnia . Czy możesz zająć się tym tematem a ja zapłacę Trampowi za pakiet . Wycałuj i wyprzytulaj Tibonka i Trampa.
  2. Trzymamy kciuki za Niunie i życzymy zdrowia .
  3. Łorety , łatwiej by Wam było gdyby pan M. u Was zamieszkał . Dobrego dnia życzymy .
  4. Pięknej [B]Tymczasowiczce [/B]też przesyłam urodzinowe buziakowanie i przytulanie .
  5. To oczywiscie zamawiam pakiet całusów dla Tibonka . Dziewczyny , może wykupię pakiet ogłoszeń dla Tibonka ?
  6. Buziaki i przytulaki wielkie jak stodoła .
  7. Ciszę się również szczęściemTinki . Tibonku trzymam mocno kciuki żeby Twój domek się odnalzł . Kalina a Tobie i koleżankom gratuluję postawy .
  8. Paczuszka dla Bostona pojechała dzsiaj na pocztę .
  9. Izuś dogadałaś się ? Czy mam ingerować i wstrząsnać ?
  10. Togusie przytulamy a Lolita buziakujemy .
  11. Przyczołgałam się na wyprzytulanie . Nawet ściurkom wyplacę po buziaku . Buziaki Izuś.
  12. Fanty dla Bostonka spakowane , muszę tylko złapać chętnego do wyjazdu na pocztę .
  13. Dobrego dnia i chociaż chwileczki nudy życzę .
  14. Przyszłam tu za Majqą . Mam fanty na bazarek , mogę zrobić zdjęcia , opisy i zająć się wysyłką jeśli znajdzie się chętna osoba do udziergania bazarku .
  15. Aniu pięknie dziękujemy za życzenia . Pozdrawiam serdecznie Noworocznie . Wyprzytulaj mocno zwierzyniec , niech w spokoju przetrwają to wariatkowo za oknem .
  16. Tobie osobiście życzę dużo spokoju i troszkę wolnego czasu dla mnie , bo tęsknię .
  17. [B][COLOR=#0000cd]Dla Księciuniowych Mam i Cioć przesyłam życzenia Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku . Buziaki dla Księciunia .[/COLOR][/B]
  18. Izuś na Twoje rączki Wszystkim składamy życzenia Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku . A dla Ciebie , Mamy i Maćka ślemy serdeczne uściski .
  19. Tibonku też powinieneś grzać dupsie w swoim domku na kanapie . Niech się spełnią te życzenia w Nowym Roku . Buziaki dla Tibonka .
  20. Oneczko Kochana , może w przyszłym roku uda mnie się już urwać z domu . Teraz z maluchami się nie ogarniam , oczy na palkach i ręce powyciągane do ziemi . Przytulam Was serdecznie i wypłacam Loluniowi całusy .
  21. Czy u Was już też zaczęły się te pi...przone wystrzały ? Szlag mnie jasny trafia . Mysiek boi się wyjść siku . A przyszłam na przytulanki i serdeczności .
  22. Miłego i spokojnego Świątecznego wieczoru życzę . Moje kosianie jaką ma piękną aureole .
  23. Przyturlałam się wypłacić przytulanki i mizianki . Michowi podobują się szczurki .
  24. Faksiu nocka jest od spania . Daj Izie złapać oddech . Zapomniałam powiedzieć , uściskaj proszę Mame .
×
×
  • Create New...