Tibonku powinieneś dupsie grzać pod kołderką , gdzie ten Twój domek się zapodział .
Jeśli Tibonek ma ogłoszenia to mogę wykupić dla Trampa .
Tylko mam prośbę Kalinko . Dzisiaj wyjeżdżam i wracam pod koniec tygodnia . Czy możesz zająć się tym tematem a ja zapłacę Trampowi za pakiet . Wycałuj i wyprzytulaj Tibonka i Trampa.
Przyszłam tu za Majqą . Mam fanty na bazarek , mogę zrobić zdjęcia , opisy i zająć się wysyłką jeśli znajdzie się chętna osoba do udziergania bazarku .
Aniu pięknie dziękujemy za życzenia .
Pozdrawiam serdecznie Noworocznie .
Wyprzytulaj mocno zwierzyniec , niech w spokoju przetrwają to wariatkowo za oknem .
Oneczko Kochana , może w przyszłym roku uda mnie się już urwać z domu .
Teraz z maluchami się nie ogarniam , oczy na palkach i ręce powyciągane do ziemi .
Przytulam Was serdecznie i wypłacam Loluniowi całusy .
Czy u Was już też zaczęły się te pi...przone wystrzały ?
Szlag mnie jasny trafia . Mysiek boi się wyjść siku .
A przyszłam na przytulanki i serdeczności .