Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Izuś u nas pogoda super . Wywal towarzycho na cały dzień na dwór , wtedy zdążą sie załatwić . Przytulamy i dobrego dnia życzymy .
  2. Koffffa , koffffa , wspólny Ci on gadziorek nasz jest , dogomaniowy .
  3. Dziewczyny dajcie znać o kombinowanym bazarku , też dołożę jakieś fanty .
  4. Karmelek cudny . Oby było tak pięknie w dalszym ciągu .
  5. Oplułam się kawą przez to moje ukochanie .
  6. Mała Madzia nie taka mała .Gratuluję i wszystkiego dobrego życzę . Poker pewnie popełniła coś dla mniejszych , trzeba iść na zwiady . Ucałowana oczywiście dla Księcia .
  7. Michu na tydzień wyjechał do Warszawki i oczywiście tęskni , no przecież nie za mną .
  8. Scerbolek cztery najważniejsze zębiska do gryzienia matki i Ani ma .
  9. Izuś dzisiaj przyszła przegrajka ,jutro Ania zabiera do pracy . Przytulam serdecznie , spokojnej i dobrej nocy życzę .
  10. Izuś oglądacie z Maćkiem olimpadę ? Żałuje , że jesteś daleko i nie możesz zobaczyć jak kibicuje mój domowy dziecior . Masakra , przez niego zejdę kiedyś na sece , tak się nakręca kabelek .
  11. Walentynkowe buziaki dla Lola
  12. Dzięki dziewczyny za dobre słowo , Niusiu dzisiaj ok . Izuś a Heniu ?
  13. Poker Kochana dziękuję za miłe zaproszenie . A tak odbiegając od tematu księciunia mały ma skazę białkową , kota wrócona na łono rodziny .
  14. Niech Ciebie jeno nie rozrywa ,bo co ja biedny żuczek bez Ciebie zrobię . Dostał śynu antybiotyk , przeciwzapalny i przeciwbólowy . Dzisiaj jeszcze pyralgine . Kupiłam mu puszki troveta , ugotowałam kuraka i indyka . Dzisiaj już ma się lepiej , ale wczoraj serce nam pękało .
  15. Też zaglądam z nadzieją na dobre wiadomości .
  16. Przykulałam się na przytulanki . Izuś, śynu ma usunięte 7 ząbków . Jestem już za stara , nie dla mnie takie przejścia . Pięknego i dobrego dnia Wszystkim życzymy .
  17. I bardzo mam ochotę na takie spotkanie się stawić , może wreszcie w tym roku się uda dopaść księciunia .
  18. Też wracam do pierwszych stron . Najpierw ryczę bo jest źle a potem ryczę bo jest coraz lepiej . Buziaczki oczywiście dla ukochania .
  19. Smarkateria straszy Maćka jak chce .
  20. Izuś przepraszam Mame i Maćka za te moje wyznania . Szczęście i emocje w piątek się wzięły i gdzieś się rozpęłzły . Dobrego i słonecznego dnia wszyscy życzymy .
  21. juz jestem w autobusie . lapki mi zmarzly ale warto bylo . Mame i Macka tez kocham .
  22. Przekaże dziewczynom życzenia , dziękuję .
  23. Buziaki i dobrego dnia . Lecę do choruszków . Anka i Natalia na antybiotykach .Jedna zapalenie oskrzeli , druga zatoki . Dzieciorki na szczęście lepiej .
×
×
  • Create New...